KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi plan PSN-a objavljen na fini…Donesen u suradnji min.polj i cerpa…odlucit ce min. fin…Otpis po 70 %…dug za porez i davanja namirit ce se prodajom neoperativne imovine (resnik i dr)..Sad je sve u rukama Lalovca.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

U biti prodaje se sva imovina osim lokacije Knežine ……. izgleda O.K
Njihova procijena da firma vrijedi 328 mil kuna …..odbi dugove 100 mil …. ostaje oko 228 mil ili oko 2 000 kuna po dionici

DAJ PET !!!

Da nedem ponovno čitat mislim da se spominje smanjenje TK za 168mil kn.

Sve ok ako ministarstvo financija pristane…PSN bi morala bit okoncana pocetkom veljace tako da necemo dugo cekat odgovor…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Rociste za glasanje o psn zakazano 30.01.15. u 14:00…

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=8-4-071BD85BA9788793CE63F4C0B192E385

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Daj napisite da li da drzimo fige da prodje ili da ne prodje? Da znam. Uvijek se ovdje govorilo kako je stecaj najbolja opcija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Daj napisite da li da drzimo fige da prodje ili da ne prodje? Da znam. Uvijek se ovdje govorilo kako je stecaj najbolja opcija.

Taj koji je to govorio odavno je zbrisao iz dionice. Pametnome dosta.
[emo_smijesak]

opet se sporo čita, ovo je puno bolje nego do sada, ako CERP prihvati, a morat će

Traži se otpis od čak 70% za male vjerovnike i da se Min. financija i CERP odreknu razlučnog prava. Može li to proći?

Bit će veselo svimakoji su n ako proe…bravo..a i rokje malen…očekuju nas uzbudljivi dani…

A BALVANA!!! :) :) :)

možete rušiti ocijene, probajte cijenu[emo_namigusa]
opet sunce obasjalo naše rajčice iliti pome


Traži se otpis od čak 70% za male vjerovnike i da se Min. financija i CERP odreknu razlučnog prava. Može li to proći?

Prošlo ili ne ide prodaja ….

DAJ PET !!!

New Report

Close