KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rijetko dobra dionica. 50% gore,50% dole mada ne kuzim tko je rasprodao na ov vijest danas. Ali nije bitno taj je ionako usao na 100 kuna pa mu je zarada opet preko 300%.

ova dionica pravi velike valove, jer je tvrtka u blizini mora, tako da se i najlakši povjetarac odražava na njenu vrijednost


Da..strasno kakva navala na prodaju..toliko strasno da je cijena jos uvijek iznad one od proslog ponedjeljka….za zamislit se koliko je to "masovno"..Lako za to..strasno je koliko je administracija koja vlada drzavom troma ..nesposobna..neucinkovita..ili kakvim god vec je nazvali…Zakonski produzenje moze bit max 90 dana..za sad su iskoristili 60 i sad traze jos 30..ok…neka im to odobre..i onda nek se odluce..sta ce i kako ce..jer nema vise…Ili pogodba i pradaja..ili stecaj..ali nesto ce morat odlucit…do tad..kako vam drago.
Kolega frenkie…kad je ova dionica bila 100 kn..!?!!?…mozda ima nas koji smo je nekad kupili po 275..ili koju vise..nize..ali ne po 100. Oni koji su je dobili kao zamjenu za oduzeto zemljiste takodjer su odavno izasli.

Pozdrav


Nisam mogao izdržati.Kupio do zadnje kune.
Mislim da ovaj mjesec produženja za PSN je dobra vijest,jer prema dosadašnjem
prijedlogu otpisi u PSN/dobit/ su toliko beznačajni tako da eventualna promjene
mogu biti i pozitivna.Mislim na otpis zateznih kamata pa bi se BV mogao
i povečati više.
Meni je ovo bio signal za ulazak.
A inače sam uvijek na suprotnoj strani od paničara!!!!!

Pricekat cu jos daljnji pad ako ce bit drhtavih ruku pa dokupit tako da se stabilizira moj ulaz na 330 negdje 🙂
kolega lopina drago mi je za vas optimizam jer mnogi sada ovdje vide iskljucivo stecaj

pa svi koji su danas kupovali ne vide stečaj…a ima itakvih, ja bih rekao čak i dosta s obzirom na negativnu vijest…a to je često dobar signal za cijenu dionice u bližoj budućnosti…
nije teško za zaključiti kako sam upravo kupio malo [emo_smijeh]

A nije da nema rezona za stecaj… vrlo delikatna situacija moram priznat iako po toj analogiji bi cijena trebala biti dosta drasticnije past…

rezona za stečaj je jednako bilo i prošli tjedan…ili nije zavisi [emo_namigusa]

Ili nije da… :))
Kuha se ovdje kuha

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/oS78wdadxogIWmCTM0GdNQ==.pdf

Blazenka Mlicevic…Ravnateljica Agencije za poljoprivredno zemljiste…Ajde napokon netko strucan u N.O.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Osoba koja moze adekvatno ustrajat na prodaji poljoprivrednog djela zemljista…
jos dva tjedna i odredivanje nove nominale i otpisivanje ove firme nadam se za sva vremena i prodaja bogatog zemljista..ajde da i to docekamo


Blazenka Mlicevic…Ravnateljica Agencije za poljoprivredno zemljiste…Ajde napokon netko strucan u N.O.

Pozdrav


A KSST uopće više i nema poljuprivredno zemljište …Resnik i Kaštela su građevinska ….staklenici na Knežinama su građevinski objekti u kojima se uzgaja povrće ……jedino za zemljoište na Brniku nisam siguran jel prenamjenjeno ali je u građevinskoj zoni ili pred urbanizacijom ………..
Da je recimo u NO doša urbanist ili arhitekt mogli bismo reći da je došla stručna osoba …..ovako su fulali ……. ali to je politika pa je onda recimo normalno

DAJ PET !!!

Oni na Brniku nemaju nista odavno(od kada je izgradjen City centar na tom zemljistu) osim2 parcelice koje zjedno imaju oko 1400 m2 koje su se prodavale u Ovrsnom postupku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Naravno da ne gube kad nije bitna cijena koja je na burzi nego ona koju "masovna svijest" odredi..Na dioki-u je to i sad nekih 100 kn…zar nije nominalna jos uvijek 225 !?! :)…a ovdje ?…ovo nije bas primjer koji treba usporedjivat sa Dioki ali sa 1000 bi svi bili sretni..i vlasnici..i vjerovnici..i prodavatelji..i kupci…samo da jos to potvrde..E po brzini donosenja toga "samo" se razlikuju oni koji znaju i hoce..od onih drugih.

Pozdrav

Kako stalno spominjete DIOKI.

Samo ću Vam reći da Vi imate samo zemljište (i lošiju poziciju nego Dioki).

Pazite da Vam Vlada zbog strateških ulaganja ne izvlasti zemlju.

To im jedino dobro ide.

Da li u stečaju ili predstečajnoj nagodbi, svejedno je.

New Report

Close