KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spread se opet siri. S jednom dionicom se genijalno rusi cijena 😀 😀
mozda ce uskoro cerp objaviti nesto?
29ti je jos “daleko”

Ovih danas poredanih istoznacnih 7 na bidu, odnosno 48 ukupno odlicno odgovara postavljenom asku do cca 500… vidjet cemo kakva se tu igra kuha..

Neka informacija ce uskoro na vidjelo… kako to vec biva…a mi ignoramus et ignorabimus…

Top 5 se pojacava malo po malo iz dana u dan

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/1sbjnfFd7pAHsmo6Vi77LQ==.pdf

Nije dobro.

Glavni i odlučujući vjerovnik država.
Većinski vlasnik država sa više od 75% vlasništva.
Vlasnici i vjerovnici se trebaju dogovoriti U PSN.
Nemoguća misija_država se ne može dogovoriti sa samom sobom-ovo stvarno nije za
vjerovati!!!!!!


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/1sbjnfFd7pAHsmo6Vi77LQ==.pdf
Nije dobro.

valjda ne bude stečaja?? [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Rijetko dobra dionica. 50% gore,50% dole mada ne kuzim tko je rasprodao na ov vijest danas. Ali nije bitno taj je ionako usao na 100 kuna pa mu je zarada opet preko 300%.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ha vijest samo prolongira stvari iako zapravo pokazuje inertnost i nesposobnost a mozda i nezelju da se stvari okoncaju kako spada….

Da..strasno kakva navala na prodaju..toliko strasno da je cijena jos uvijek iznad one od proslog ponedjeljka….za zamislit se koliko je to “masovno”..Lako za to..strasno je koliko je administracija koja vlada drzavom troma ..nesposobna..neucinkovita..ili kakvim god vec je nazvali…Zakonski produzenje moze bit max 90 dana..za sad su iskoristili 60 i sad traze jos 30..ok…neka im to odobre..i onda nek se odluce..sta ce i kako ce..jer nema vise…Ili pogodba i pradaja..ili stecaj..ali nesto ce morat odlucit…do tad..kako vam drago.
Kolega frenkie…kad je ova dionica bila 100 kn..!?!!?…mozda ima nas koji smo je nekad kupili po 275..ili koju vise..nize..ali ne po 100. Oni koji su je dobili kao zamjenu za oduzeto zemljiste takodjer su odavno izasli.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kolega Lucijan
Forumasi poslovnog nikad ne gube i ne izlaze ispod 300% zarade i uopce nije bitno da li je ova dionica ikad bila 100 kuna. I na DIOKiju nitko nije izgubio lipe. Svi su masno zaradili mada se sada cijena stabilizirala na 2,07 kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Naravno da ne gube kad nije bitna cijena koja je na burzi nego ona koju “masovna svijest” odredi..Na dioki-u je to i sad nekih 100 kn…zar nije nominalna jos uvijek 225 !?! :)…a ovdje ?…ovo nije bas primjer koji treba usporedjivat sa Dioki ali sa 1000 bi svi bili sretni..i vlasnici..i vjerovnici..i prodavatelji..i kupci…samo da jos to potvrde..E po brzini donosenja toga “samo” se razlikuju oni koji znaju i hoce..od onih drugih.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close