KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne može PSN proć ……traži se da nekog ko je sam sabe proglasio bogatašem (revalorizirana vrijednost od 380 mul kuna ….piše u PSN) i sad traži otpis dugova ………. a istodobno tvrdi da nije uvjeren zbog zastaejelosti opreme i tehnologije i ini razloga u mogućnost vraćanja ostatka duga ……… najbitnije je da u PSN piše da ostavljaju mogućnost prodaje ili privatizacije društva od strane većinskog vlasnika …… to je jedino mudro što su napisali u PSN

Sve ovo sta si napisa je puno lipo,ali mi nekako mirise da si proda u krivo vrime i mislija nadokupit jeftinije. Na zalost pari mi se da si donija krivu odluku i ja sam misljenja da ce unatoc svemu ovaj puran opet poletit.
[/quote]

Pa što ne napisa ti nedavno da nisu pola toga ni upisani u vlasništvo,a sad ti je već perad na pameti…il sam nešto pobrkao…?

@Moller
Cim kupis zelenu pomu odma je pocmi triskat da sta prije pocrveni da je mozes brze prodat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Lijepo se akumulira…..

eeeee signor Lopina…ovo sa vragom (državom) i tikvama kaže i tommyboy…samo malo drugačije interpretira….ali poruka je jasna i sažeta…hvala na mini analizi..

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Hmmmm kako se neki krcaju [emo_smijeh] prema izvještaju….bit će berbe u siječnju


@Moller
Cim kupis zelenu pomu odma je pocmi triskat da sta prije pocrveni da je mozes brze prodat.

mogu reći da sam je prodao prezelenu, nisam ni sanjao da ima toliko interesa za trule, možda će praviti konžervu, ona je koncentrirana i daleko skuplja

@Moller
Od 50 kila zelenih sta sam kupio u ovoj turi sam napravio sok od pomidora i ostavio ga za zimnicu. Sok je izvrstan (volio bi da i ekipa sa foruma prova i da svoje misljenje),ali ruka mi je otpala od triskanja da pocrvene. Cini mi se da je ovo zadnji put da cu radit sok.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie
kada leti puran? 😀

Let je planiran cim malo zatopli.Mada me straj da ga ne zakolju prid Novu godinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


…Pa što ne napisa ti nedavno da nisu pola toga ni upisani u vlasništvo,a sad ti je već perad na pameti…il sam nešto pobrkao…?

Ma ne nesto nego si sve pobrkao. To sto nesto nista ne valja ne znaci da se na tome ne moze zaradit. I na DIOKiju se zaradjivalo. Samo triba znat kad sijat i kad brat. U tome je cila poanta. A ja imam provjeren sistem. Kad golub kupuje ja prodajem i obratno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zar nije ovo malverzacija rusenje na 370 jednom dionicom i onda udri po kupnji :))))
Prekrasno
sad ce pred kraj jos netko pokupiti ask i tako lagano do objave nominale…

Ovo ce bit interesantno. Veo tajni oko ove dionice ne nedostaje…a tko zna. Mozda netko i zna koliko ce cerp objaviti svoju cijenu pa stoga se tu malo po malo i mrcka ovako 🙂

New Report

Close