KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@avax10
Pitanje je naravno kroz koje vrijeme
a i zasto ovakva nominala nebi izazvala rast nakon psn?

Bitno je da se očiste dubioze

Psn-om bi se kolega trebao otpisat veliki dio duga i tvrtka stavit na prodaju..Barem je tako navedeno u dokumentu duudi-a. Za sad rade sve po knjizi…Akumulirani dugovi iz poslovanja se brisu…dugovi vjerovnicima ce se smanjit kroz psn ..pa tko voli nek izvoli..Nominalna cijena je postavljena.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


a i zasto ovakva nominala nebi izazvala rast nakon psn?

zašto bi raslo nakon smanjenja nominale!? pa nije povećana!

Ignore: KressoM, delux

To sasvim mjenja sliku, teško je očekivati investitora dok se ne zna kakva ga PSN čeka, poslije PSN-a je sve puno jasnije



a i zasto ovakva nominala nebi izazvala rast nakon psn?

zašto bi raslo nakon smanjenja nominale!? pa nije povećana!
[/quote]
Zto što nova nominala nije 10 ili 100 ,nego 1000,a KSST je na 380

Zato jer istu onu tvrtku koju je prije koju godinu drzava prodavala za 600 mil kuna tad budete mogli kupit za 113…ali ovaj put s cistim papirima.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Upraf tak Lucijan 🙂


mislim da ću ja ubrzo još malo dokupiti,ako u međuvremenu ne ode gore

Požuri [emo_namigusa]


Skupstina 29.12.2014.

Ad 10. Temeljni kapital Društva smanjit će se po zaključenju predstečajne nagodbe, te će nakon smanjenja iznositi 113.593.000,00 HRK (sto trinaest milijuna petsto devedeset tri tisuće kuna).

http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Znaci nova nominala 1000 kn..po zakljucivanju psn.

Pozdrav

Može pravi (puni) link na ovu informaciju?

Ako je to točno, zašto nije prvo poslano na ZSE – eh, sposobnosti moja… O ovoj nominali smo i pričali ranije, nikakvo iznenađenje.

Osim što me uvijek iznova inenađuje tolika netransparentnost uprave sirotih Staklenika.

Mislim da je na ovo kolega mislio u svezi nove nominale iz NN-a:

Opet vi o dugovima i gubicima …….
Dugovi će se smanjiti ako PSN prođe (ja u to ne vjerujem) a naveo sam i zašto
Gubici akumulirani se brišu smanjenjem TK-a zbog toga da budući kupac KSST-a koji će dakako poslovati s dobiti ne bi izbjegao plačanje poreza na dobit
Vrijednost KSST nema veze s novom nominalom …… pa prije 3 god. je tražena cijena od 7 000
Ali ima veze jer se ovako priprema za prodaju

DAJ PET !!!

New Report

Close