KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dali je to sada trazenje ili moljenje? Realno nitko se na javnu objavu nije javio

Ma koga briga . Ovo je ionako sezonska dionica. Kad u prolice rode prve pome bice para ko salate i vidit cete onda di ce cijena. A ako prokurist dovede NASU u Kastela to ce biti dodatni bonus.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Čini mi se da se opet nešto “kuha” ovdje.

Kuha se neciji izlazak iz dionice. Malo digni cijenu, pa iskrcaj, nema tu neke pameti.

Da se strateski nasao, zadnja najvisa cijena od 700kn odrzavala bi se, a vjerojatno i narasla. Ovako idemo na pocetak.

Do 01.01.2015. nece se znati nista novo, tj. eventualno ce izvrsiti nesluzbeno najavljeno smanjenje TK-a i cekati rjesenje PSN-a.

Da samo 100% sigurni da ce nagodba proci, ne bismo bili na 300+ kuna, vec malo vise. Ovako si pridajemo papirice na osnovu individualne jacine zivaca.

Ako sudac potvrdi PSN, uslijedit ce prodaja drzavnog udjela, mozda po novoj nominali, a mozda i po visoj cijeni (sto bi bilo sasvim racionalno, obzirom da je knjigovodstvena vrijednost dosta veca od nove nominale nakon pokrivanja akumuliranih gubitaka).

Ovo je moja analiza, nije nagovor na nista i neka svatko ulaze po vlastitom nahodjenju i intuiciji.

Kolega ako pratite kolicine u prvih 10 dionicara vidite da oni nisu prodavali ni kad je cijena bila preko 600 kn pa mi je tesko povjerovat da se igraju sad tu sa izlazom na 300 – 350…Ovdje ako imate veci broj ostajete do kraja pa kako bude .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

U PSN između ostalog piše ….kao ostavljaju mogućnost prodaje od CERP.a tj. države —misli se vjerojatno u toku PSN …….. jer su oni davno najavili privatizaciju ……………… koliko je labava PSN dovoljno govori podatak da je uprava procijenila vrijednost KSST od 380 mil kuna a traže otpis potraživanja od vjerovnika u iznosu od 50 % …… pitanje je koliko je njih potpisalo takvo nešto ………… a možda je ovaj poziv za str.partnera i dokap. zadnja šansa uprave da se održi još koliko toliko ……… isto tako i kupci su mogli ušićariti nižu cijenu od stvarne ….
Sad je na potezu DUUDI tj. prodaja……… a šta drugo

DAJ PET !!!

Stečaj kolega , eto šta .. po meni sve vodi prema stečaju iako kamo srice da Ste u pravu pa da konačno država ovdje ponovi onaj stari natječaj na 7000 [emo_palacg] .. ili barem na 5 ?! [emo_beztona]


Kolega ako pratite kolicine u prvih 10 dionicara vidite da oni nisu prodavali ni kad je cijena bila preko 600 kn pa mi je tesko povjerovat da se igraju sad tu sa izlazom na 300 – 350…Ovdje ako imate veci broj ostajete do kraja pa kako bude .

Pozdrav

Lucijan čak ni mi novi ne prodajemo , moje je mišljenje da se netko igra s vrijednosnicom i prodaju mahom oni koji su placali po 480 do 680 jer se boje daljnjeg gubitka .. srušit je moga bilo tko ko je treba pare za nešto drugo, znakovito je bilo na više dionica ovih dva tjedna

mislim da ću ja ubrzo još malo dokupiti,ako u međuvremenu ne ode gore

Skupstina 29.12.2014.

Ad 10. Temeljni kapital Društva smanjit će se po zaključenju predstečajne nagodbe, te će nakon smanjenja iznositi 113.593.000,00 HRK (sto trinaest milijuna petsto devedeset tri tisuće kuna).

http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Znaci nova nominala 1000 kn..po zakljucivanju psn.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dokup? 🙂


Znaci nova nominala 1000 kn..po zakljucivanju psn.

vidjet ćemo koliko će vremena nominala ostati 1000 kn, vjerojatno će zbog gubitaka ići opet na novo smanjenje kroz neko vrijeme

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close