KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma to je netko od 10 velicanstvenih odlucio malo kapitalizirat dobit sad kad je cijena narasla i sad idemo dalje za iste pare. Tesko je ovdje skupit kolicinu na ovim razinama pa ovo zovem bozicnim poklonima. Tako su mi govorili stariji i iskusniji.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ništa od ponuda u zadanim rokovima, nebi reka da su mali u igri jer mali nisu stalno on line i slažu naloge…..
Ide li ipak stečaj s preustrojem hmmmm vjerovatno….
Božični pokloni će biti kada se vratimo na 280

Ako se zaista niko nije javio “ZA STRATEŠKOG PARTNERA” (a ko bi to normalan želio biti s njima partner ….. a nisu niti naveli ZA ŠTA partneri ..jel za povrće ili za izgradnju ini građevinski objekata na zemljištima resnik,brnik i kaštela) sada im preostaje prodaja po lokacijama ili pretvaranje dugova u kapital izdavanjem novih dionica ……
Nije mi jasno da Končar nije vidio priliku …..za njega je ovo sića a i tužio se da je uložio oko 300 mil € u HR a nije zaradio još ni kune
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/223252/Default.aspx
http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/danko-koncar—mesetar-ili-investitor-368292
U istri se nije proslavio

DAJ PET !!!

ako je stvarno natječaj propao, prije će cijena nazad na 300 nego opet preko 400 kn jer dobrih vijesti na vidiku više – nema

Ignore: KressoM, delux

DUUDI ovo nije ponudio pravim igračima/tvrtkama koji vode igre u trenutnim svjetskim nadje..vanjima. Imati zemlju pored zračne luke u gradu Splitu na Jadranskom moru u RH..hahaha…kad ovo prepoznaju pravi igrači spavat će u vrećama ispred vrata DUUDI-ja kao da čekaju novi model iphonea i pitati koliko treba uplatiti samo da se natječu.

ovo je osobno razmišljanje i nije nagovor na kupnju ili prodaju dionice.

..je ipak stigla neka ponuda…??[emo_smijesak]

Kao i uvijek, netko nesto zna.

Uglavnom, nije bilo ponuda za stratesko povezivanje, to je sada 100%. Provjerio…

Koji su daljnji koraci nakon propalog natjecaja, to je sad pitanje.

Sve pise u izjavama uprave i duudi-a.
Sazivanje skupstine..smanjnje kapitala za dugove…dogovor o otplati dugova sa najvecim vjerovnicima…u slucaju uspjesne psn …prodaja .
Sve javno receno i napisano i na Fini..i stranicama Duudia.
Hoce li se provest navedeno…hoce li “institucije” sprovest ono za sta su se obavezale…pokazat ce vrijeme

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kome će ovde živci popustiti….dali kupcima ili prodavateljima…ili..pak nekom trećem hmmmmm

Nisam očekivao ovakvu netransparentnost u ovoj firmi i oko ovog natječaja.
To je gore nego što je bilo na HMST i HIMR gdje se broj neobvezujućih pisama saznao tjedan-dva nakon završetka prvog kruga, a uvjeti natječaja sredinom drugog kruga.

Ovdje još uvijek ne znamo je li bilo indikativnih ponuda, ali smo svi neslužbeno dobili informaciju iz samih Staklenika da obvezujućih ponuda nije bilo. Dakle, još uvijek nije u službene medije izašlo ništa vezano uz propali natječaj. To je jako neodgovorno prema investitorima, pa se pitam gdje je sada ZSE i zašto ne uputi zahtjev za većom transparentnošću na adresu Staklenika.
Drugo, treba objaviti uvjete strateškog povezivanja i hoće li se oni mijenjati radi eventualnog ponovljenog natječaja. A ako su odustali od traženja strat. partnera, treba i to reći.

Treće i posljednje – pisat ću namjerno odvojeno od prve dvije kritike – netko iz Staklenika je izjavio u Slobodnoj Dalmaciji da će se uskoro ići u smanjenje TK-a radi pokrivanja gubitaka. Posve legitimno, ali zašto o tome nema službenih informacija? Na ZSE stoji već dva mjeseca “upozorenje” da će RIZ rezati TK, a od KSST-a ni riječi.

Eto, netransparentnost na kvadrat. Ali, netko nešto zna i fino kupuje i prodaje na vrijeme, a ostali kockaju kao u kasinu.

Citat..”na prvom rocistu utvrdena su potrazivanja vjerovnika…a vec na drugom koji ce bit pocetkom sijecnja glasovat ce se o planu psn-a…Uprava iducih dana planira sazvati glavnu skupstinu na kojoj ce se smanjiti temeljni kapital za iznos gubitaka…”
Citat je kolega iz izjave predsjednika uprave staklenika..znaci sluzbeno i potpisano. Skupstina se saziva 30 dana prije odrzavanja i to ce vrlo vjerojatno bit pocetkom sijecnja kad i psn bude zavrsea. Tako da je sve receno i objavljeno sto se toga tice. Koliko ce se smanjivat nominala..to ni ne treba bit objavljeno prije samog poziva na skupstinu ali ja evo licitiram da se nece spustit ispod 1200 kn.
U planu raspolaganja drzavnom imovinom za 2015 duudi je potpisao prodaju staklenika nakon zavrsetka psn-a.
Ovaj natjecajve sa za strateskog partnera je vrlo vjerojatno bilo samo alibi da se dobije zakonska podloga za produzenje roka nagodbe a isto tako i moguca borba uprave sa “snagama” koje zele preuzeti staklenike u korist zl. To je vec sfera nagadjanja i teorije zavjere..ali nebi bilo prvi put da se to pokusava..APP. NIje proslo i vracamo se od kud se krenulo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prekokrasno istopilo se onih 7000kn brzo.

New Report

Close