KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponude izgleda nema što je i očekivano,mene sada zanima na temelju ćega se očekuje da bi sad opet trebala rasti? Ja to ne bih dirao ni štapom, jedino što se ovdje može očekivati uspješna PSN,ali do tada ima ohoho vremena


Dobro jutro drugovi suvlasnici.Opet sam unutra. Ima li kakvih vijesti? Novih cinjenica?

Nažalost ne… no, budući da je CERP prilično ažuran… možda ih bude već danas…
http://www.cerp.hr/default.aspx?id=92&id2=262

Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….


Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….

Može li link na to, tj. laprdaš li uz dozvolu moderatora ?



Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….

Može li link na to, tj. laprdaš li uz dozvolu moderatora ?
[/quote]

Nema linka (bar za sada), nazovite i pitajte ako ne vjerujete.



Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….

Može li link na to, tj. laprdaš li uz dozvolu moderatora ?
[/quote]
Možda je jutros nakon 10:00 sati nazvao DUUDI ili CERP te dobio konkretan info…

Zahtjev za pristup informacijama se može uputiti:
•na adresu: Državni ured za upravljanje državnom imovinom, Dežmanova ulica 10, 10 000 Zagreb
na broj telefona: 01 6448 888 (ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10:00 do 13:00 sati) •na broj faxa: 01 6448 907
•ili osobno u Državnom uredu za upravljanje državnom imovinom, Dežmanova 10 ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10:00 do 14:00 sati.

Dom


http://www.cerp.hr/default.aspx?id=63




Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….

Može li link na to, tj. laprdaš li uz dozvolu moderatora ?
[/quote]

Nema linka (bar za sada), nazovite i pitajte ako ne vjerujete.

Nazovite vi, ako ne vjerujete da ima više zainteresiranih.
[/quote]





Znaci ovako. Ponuda nema i sve je ocito bilo tresla se brda rodio se mis…. staklenici nece tako brzo docekat bolja vremena….

Može li link na to, tj. laprdaš li uz dozvolu moderatora ?
[/quote]

Nema linka (bar za sada), nazovite i pitajte ako ne vjerujete.

Nazovite vi, ako ne vjerujete da ima više zainteresiranih.
[/quote]
[/quote]

Ja sam zvao, a to znači da su ili lagali meni da se nitko nije javio ili vi sada (bezobrazno i bez srama) lažete.

već je protrgovano preko 650 dionica, igleda da prodaju neki iz top10 jer mali nemaju tolike količine…

Ignore: KressoM, delux

Jos je u petak gdja iz uprave staklenika zaduzena za ponude rekla da ih nema I da nije nitko dolazio po dokumentaciju I slicno. To je mogao saznat svatko tko ju je nazvao. Za sluzbenu obavijest cekaju jos danas sutra I to ce saopcit.
Bilo bi lijepo da se netko javio..ali nista strasno to sto nije !!..Nista se sa tvrtkom lose nije desilo sta se nije znalo prije 20 dana. Cijena je dapace I veca sad nego li prije same objave oglasa za strateskim partnerom.
Kako stvari stoje njega nasli nisu..ali je imovina..dug..itd I dalje ista. Rok za psn je I dalje do kraja ove godine..Hoce li se I kako dogovorit sa poreznom..cerpom I inim vjerovnicima..jos je za vidjet..
Ja sam poprilicno u ovoj dionici I niti sam prodavao na 600 jer u slucaju bilo koakvog pozitivnog scenarija ispod 1000 nedam. Niti sam kupovao sad po 340…Par stotina kupljenih u zadnjoj godini sa prosjekom nizim od trenutne cijene mi je sasvim dovoljno.
Za spekulacije I likvidnost tu su zaduzene druge kolege…samo bi bilo dobro cut I neki njihov konstruktivni prijedlog a ne samo o tome kako nista ne valja.

Pozdrav

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ja sam se danas ukljucio jel je cijena dobra bez obzira na natječaj (bit ce ponovo – IMHO) i šteta je ne kockati ovdje kad povijest govori da se kocka isplati.

nije konstruktivno, ali je osvrt 🙂

ma ima i hrpa malih koji ovaj promet bez problema naprave…ali možda je in netko iz top 10 trgovao naravno…nije neki problem biti u TOP 10 u ovoj dionici


već je protrgovano preko 650 dionica, igleda da prodaju neki iz top10 jer mali nemaju tolike količine…

New Report

Close