KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam samo kada ce (zapravo ni da li ce tako skoro) neke informacije izac na vidjelo oko dogovora jer ovo je bezglavo (za neke ocito ne) spekuliranje s jednom dionicom se rusi cijena pa se s drugom pokusava podici a sve u svemu ova veliko cuvana tajna u hrvata nikako da izade na vidjelo

@mikro
Ne znam jesam li dobro razumio.Znaci tvoj prijedlog je da staklenici unesu zemljiste u kapital Zracne luke,a i da se vrijedni udarnici prekvalificiraju u roštilj majstore i da prodaju kastelanski čevap putnicima zračne luke kao autohtoni hrvatski proizvod? Ova ideja mi zvuci odlicno i priznajem da cu u ponediljak ponovno kupovat ovu dijonicu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Psn, workodox, mora biti okoncan do 31.12. (120 dan aplus 60 nadoknade od 04.07)
Do tad ce se vodit bitka izmedju snaga koje hoce tvrtku poslat u stecaj I docepat se imovine za sitne novce I onih koje je hoce zadrzat… Tako da ce se u sljedecim mjesecima sigurno nesto rijesit.
Kako vidite I u samom zahtjevu za produzenjem psn-a, uprava je navela za razlog da “nisu okoncani pregovori sa najvecim vjerovnicima” a znamo tko su ti…Ocito je da se pokusalo na mala vrata dobit nekog tko bi “spasio” tvrtku od drzave ali da prije toga vjerovnici nista ne otpisu..e nece moci.
Dogovorite se oko otpisa duga…smanjite nominalu za dosadasnje gubitke I onda stavite tvrtku na prodaju…To bi bila postena igra ali lako moguce da se bas I nece tako odigrat nego ce se radit sve da netko za sitne novce dodje do imovine.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@lucijan
Mislim da smo to prošli al evo opet ….na možeš slati tvrtku u stečaj kad ti je imovina veća od dugova u ovom slučaju bar dva puta …… primjer ako imaš tri stana vridna 300 000€ a imaš dug od 100 000€ ne možeš tražiti osobni bankrot jel sad jasno
PSN je u ovom slučaju samo kupovanje vrimena ….

DAJ PET !!!

Mene samo interesira tko ovo prodaje s obzirom da ste ovdje svi puni ko brod ovom podcjenjenom dionicom. Ali tko bio da bio neka spusti do 350 da se nakrcam pa da ucinimo jos jedan krug. Ajde plizzzz.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Lucijan

sve mi je jasno i hvala na još jednom objašnjenju, samo ističem da sam razočaran jer iskreno nisam vjerovao još jednom u “Kupovanje vremena PSNom”… a čini se kako bi moglo ići u tom smjeru. Ja sam na cijeni malo niže od ovoj dokupio i nemam namjeru izaći tako da eto, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati do kraja godine ako ništa drugo..

16 931 dionica je u rukama dionicara van prvih 10..a i ti u prvih 10 uglavnom posjeduju 300-400 dionica.
Dnevno trgovanje je malo kad preko 100-200 dionica tako da se ne cudite Frankie da ima tih koji ovo prodaju/kupuju…zse realnost

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dobro jutro drugovi suvlasnici.Opet sam unutra. Ima li kakvih vijesti? Novih cinjenica?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Hehe Frankie
zavrtismo novi krug?
🙂

I ja izašao na 600, a jutros prihvatio novu ponudu bez zadrške.

Ma krug od EKV-a mi je uvijek bio najdraza pjesma. 50 komada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kolege koje su negativno pisale su kupile I sad mozemo na miru cekat daljnji razvoj dogadjaja 🙂
Ponuda do petka nije bilo , a tesko da ce koja stici I danas…Sad da vidimo reakciju uprave I najavu o sazivanju skupstine.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close