KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer na Saboru na aktualnom satu dotakli se kako branitelji dobivaju dionice po deseterostrukoj višoj cijeni u odnosu na onu na koju ih mogu unovčiti na burzi (konkretno HDSSBovac je spomenuo RIZ).

vid'la žaba...

Nisam kolega govorio o trzisnoj cijeni , odnosno o cijeni na burzi vec o cijeni koju je HFP ponudio na prodaju. Inace trzisna cijena je u to doba kolega bila oko 700 kn a HFP je trazio 7000 kn !..O tome govorim

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ma mogu oni trazit sta hoce cinjenica je da za ovo nitko nece dat 1000 kuna(ovo ce ostat samo pusti snovi) po dionici kad uz zemlju dobiva u dotu i ovih 85 radnika udarnika koji godisnje proizvedu minimum 30 miljona kuna gubitka(sto je dobro to smo vec apsolvirali na ovoj temi da je gubitak ono najbolje u poslovanju).

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Tko ce ..hoce ili nece i po koliko ce ..o tom potom.
Rok za podnosenje ponuda istjece danas i u koliko je bilo ponuda preostaje nam 30 dana da se uprava odluci za koga i pod kojim uvjetima.
PSN je produzena za 60 dana i sve u svemu trebali bi biti kolega mirni do zime…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovdje se brani neobranjivo. Prava potpora slijedi tek na 278 kuna ma koliko mi sutili o tome.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo je igra bez granica pravi rollercoaster.
Iako je vidljiva prva linija obrane mislim da je ovo za nekoga jedno divno spekuliranje i prilika za pokupiti ovaj ask jer opet ko zna sta ovdje moze biti

Kolega Frankie to na dnevno..tjedno ili kojoj vec vremenskoj trgovini moze bit zanimljivo i bitno ali sta znaci 278..400 ili 600 !?…Sta je skupo a sta jeftino ?
Spekulacije i nista vise..ako tvrtka ode u stecaj i kuna je previse…ako prodje psn (mora bit gotovo do 04.01)..mozda je 1000 realno..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ma di ce ovakav privredni gigant u stecaj sta ti je. Ma ko bi se usudio poslat ovo suvo zlato u stecaj mada smo se ovdje naslusali da je to za dionicare ujedno i najbolja opcija. Prodaj te puste stotine tisuca kvadrata zemlje,podili pare i vozi dalje. A sto vi ocekujete ako prodje PSN? Da ce zasjat sunce i padat kisa istovremeno(kao na dane kad se Cigani zene) i da ce imat urod od 7 miljona tona poma po hektaru? Ili da ce nakon sto prodje PSN izac vijest da se ispod zemlje staklenika pronaslo najvece nalaziste nafte vece od onoga u Lula naftnom polju ispred Santosa??? Ne znam sto vi ocekujete nakon sto prodje PSN osim sto ce oni i dalje po starom zajedno sa ovih 85 udarnika.Ja bi bez obzira na sve pokusao spekulativno okrenit jos jedan krug sa 280 na recimo 650 i to je cijela moja filozofija jer ta zemlja vridi samo pasima da je zapišavaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vidim da na nekim drugim forumima ocekuju objave ponuda danas ili preko vikenda…Ne nadajte se tako necemu..Cekat ce se barem utorak srijeda da se bude siguran u to da nece stici koja postom sa datumom slanja 14.11..Ali i ne uzdajmo se previse u to da ce ih bit…Treba vidjet kakav je dogovor cerpa..ministarstva poljoprivrede i financija o buducnosti same firme. Hoce li cerpobjavit natjecaj za prodaju jer ne zaboravimo ovo je bio poziv uprave a ne vecinskog vlasnika sto bas nije uobicajeno kod “drzavnih” tvrtki. Vise mi to sad izgleda da je bilo u svrhu alibia da se izigra rok psn i dobije odgoda za produzenje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Vidim da na nekim drugim forumima ocekuju objave ponuda danas ili preko vikenda…Ne nadajte se tako necemu..Cekat ce se barem utorak srijeda da se bude siguran u to da nece stici koja postom sa datumom slanja 14.11..Ali i ne uzdajmo se previse u to da ce ih bit…Treba vidjet kakav je dogovor cerpa..ministarstva poljoprivrede i financija o buducnosti same firme. Hoce li cerpobjavit natjecaj za prodaju jer ne zaboravimo ovo je bio poziv uprave a ne vecinskog vlasnika sto bas nije uobicajeno kod "drzavnih" tvrtki. Vise mi to sad izgleda da je bilo u svrhu alibia da se izigra rok psn i dobije odgoda za produzenje.

Pozdrav

CERP je bio također objavio javni poziv na svojim stranicama … dakle bio je očito suglasan sa željom Uprave…
http://www.cerp.hr/default.aspx?id=280

Tocno kolega ..suglasan sa objavom poziva tvrtke za pronalazenje partnera za stratesko povezivanje i nastavka proizvodnje ali nije objavio natjecaj za prodaju tvrtke odnosno prodaju svojeg udjela u istoj koji je 80ak %.
A upravo to je navedeno u strategiji raspolaganja drzavnom imovinom u 2015. Po zavrsetku psn prodaja tvrtke..i upravo to ocekujem kolega frankie..Ne nastavak proizvodnje..ne povezivanje sa strateskim partnerom..nego prodaju tvrtke objavljenu od strane CERPA.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Valjda je poziv za strateško partnerstvo povezan s time da se osigura nastavak proizvodnje na Knežinama ali ne na ovaj način ……isto tako se odnosi i za Resnik jer treba se dogovorit kakvi sadržaji će se graditi ( prenamjenjena je učinjena s ciljem da se nadopunjuje s zračnom lukom tj. sadržaji trebaju biti prvenstveno za potrebe putinka i ini)
A i šta bi drugo trebalo biti

DAJ PET !!!

New Report

Close