KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa lupi po kupnji, neznam kaj čekaš.

Jeli ovo još aktualno … ?
http://www.kastela.org/gradski-vodic/14-gospodarstvo/10148-pensa-kastelanski-staklenici-nisu-vlasnici-zemljista#!kmt-start=2



Baš sam čita analize nekih blue chips na talijanskoj burzi .. kada cijena padne u dva dana cca 20 % bez loših novica onda je dobro dokupljivati

ti uspoređuješ OVO sa blue chips dionicama?!?
[/quote]

Da san ti stotke za ovo , jer me nasmijalo .. ali da, ovo je sigurno budući blue chip na ZSE ako se sklopi PSN .. mala emisija, elitna dionica, jako puno imovine, preko 50 miliona eura, food sektor, moguće turizam (posebno vezovi bi bili interesantni a uvjeta ima) .. na sve ovo još i jedna vrlo pozitivna osoba na čelu uprave


Pa lupi po kupnji, neznam kaj čekaš.

Za sada ne triba nista lupat.Lupat cu kad se bude kupovalo po 400. Sada strpljivo cekam.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vi nakon 7 godina daytradanja ovom dionicom niste skuzili da je toliko mali free float – ima je vas par ovdje na forumu i da je mozete napucat u jednom danu na 5000 ali i spustit na 50 sa mizernom sumom novaca.
I onda umjesto da se dogovorite hocete gore dizat cijenu ili gurat dolje da dokupljujete, tu napucavate jedan drugom dionice iz supljeg u prazno.

Moja je zelja da je napucate na 300kn da svi lijepo mozemo i kupit i zaradit. Hvala lijepo.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


….Moja je zelja da je napucate na 300kn da svi lijepo mozemo i kupit i zaradit. Hvala lijepo.

Pa ili ti nije dovoljna zarada s obzirom da si unutra sa 80% portfelja nego se zelis jos krcat?? A s obzirom da ovo vrijedi najmanje 1500 kako kazes nije ni 550 neka cifra za ukrcaj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Cuj ovdje se svi volite hvaliti, ali nije bas jednostavno, pa cu se malo otvoriti da i drugoj ekipi bude mozda malo lakse.
Kada zelim na kssst vecu kolicinu kupiti, onda mi se cijena napuca u nebo.
Krenuo sam dokupljivati na 400 i na kraju mi je prosjek dokupa 628kn jer sam htio vecu svotu uloziti, a skidanjem aska previse se dize cijena.
Za to vrijeme dobro sam srusio atpl da bih se tamo uopce iskrcao. Tako da i tamo postoji mali gubitak.
I sve to samo zato sto ocekujem jos 2-3 dobre vijesti na ksst.
A dobrih vijesti na nasoj zse mozes nabrojat na prste jedne ruke tako da sve ovo smatram dobrim spekulantskim ulogom.
Kocka je bačena, a vidit ćemo brzo koji broj sam dobio.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Pa prosjek ti je odlican.Daleko bolji nego nekima kojima je oko 1000. Jos ako imas jedno 1000 komada di ces bolje. Mada ne razumijem ako si krenio dokupljivat na 400 kako si zavrsio sa prosjekom 628 kad je ispod 300 protrgovano preko 1500 komada.A sta se tice kocke jos su neki bacali kocku,ali kocka treba bit od spuzve jer ovo je dionica za bacat kocku sa mozda 50-100 komada da ti kocka ne razbije lako lomljivo staklo. Ovoj dionici se ne izlagati sa vise od 0,5% portfelja. Inace gledam otpor i pravi otpor pocinje na 11 kuna tako da cisto sumnjam da ce ispod te cifre.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bitno je da se kupnjom ove dionice kupuje potcijenjena vrijednost,sad ako će kratkoročno i na 250 nije nikakav problem, kad znaš da u rukama imaš vrijednost. Ovo je odlična dugoročna prilika

Aha onda dobro.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Čestitke svima koji su čistili pred kraj prošlog tjedna dok su padale sumnje [emo_palacg][emo_smijesak]

Sad nema nikakve sumnje,da se netko odlučio kockat[emo_smijeh]

New Report

Close