KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/drzava-im-posudivala-za-place-a-zavrsili-u-stecaju-970994

kaže teta Dajana Borovičkić, tajnica u društvu kako službenih vijesti neće biti do 14.11.


kaže teta Dajana Borovičkić, tajnica u društvu kako službenih vijesti neće biti do 14.11.


Trebali su samo saopćiti broj zainteresirani. Ovako izgleda te informacije drže za sebe i svoje.Indikativno je da ih ima ……….

Bolje je ovo od rudnika zlata tj.sigurnije

DAJ PET !!!



kaže teta Dajana Borovičkić, tajnica u društvu kako službenih vijesti neće biti do 14.11.


Trebali su samo saopćiti broj zainteresirani. Ovako izgleda te informacije drže za sebe i svoje.Indikativno je da ih ima ……….

Bolje je ovo od rudnika zlata tj.sigurnije

[/quote]
Na Maestralima su ipak rekli da postoji nekoliko pisama namjere, ovdje šute.

Sve je na ovoj temi odavno rečeno. Nema novih informacija = nema niti špekulacija. Pod ovakvim okolnostima cijena ne može puno gore, ali može ponešto dolje. I tako će i biti.

Na Maestralima i Imperijalu natječaj je trajao tri mjeseca i u tom periodu se također sve znalo, odnosno moglo se proanalizirati sve javno dostupno, a ostalo sve su bile (i danas jesu) puste priče. Cijena je fluktuirala 20ak%, moglo se usred natječaja kupiti dionicu po prilično diskontnoj cijeni, pa kasnije prodati uz dobru maržu. Sve je to dio igre.

Tako je (i bit će) i ovdje. Ako ne bude dodatnih objava do 14.11., vjerujem da će cijena dionice padati, ali pred sam rok gaće će se suziti i cijena će ponovno narasti. To je naprosto normalno, uzevši u obzir ljudsku psihologiju. Jaki živci, dobra informiranost (koliko je to moguće) i vlastita intuicija vrline su dobrih ulagača.

pogledaj plajadu ovih što ruše dionicu prema dole
nema pravih informacija mislim da gospod. golubov
objektivno može reći otprilike što možemo očekivati

iako sumanjam da ovo država bude poklonila mislim da je toga i previše dala

i još nešto sa caa 400 ste u prvih 10 a tamo nema promjena

Baš sam čita analize nekih blue chips na talijanskoj burzi .. kada cijena padne u dva dana cca 20 % bez loših novica onda je dobro dokupljivati . Od 560 do 1000 je veća dobit po dionici nego od 300 do 560

dalmatia stavi lovu od none za marendu na 285 i drz se svoje price. Ako ti kupis po 285, kolko ce onda vrijedit za prodat ?? Mozda 1000?

Ako nisi promijetio sa 200 komada ove dionice mozes uci u prvih 10, sto govori kolko je malo dionica u drhtavim rukama, svaka informacija-dezinformacija stoga lansira ili pokapa ovu dionicu.

Ali ovo tvoje drukanje prema 285 je vise nego jadno!!


@ Bik realna cijena je 285 kn kolika je i bila, a možda i niža.

@ Danny pratim forum i dionicu godinama. Izražavam svoje mišljenje koje bi volio da netko demantira, demantirajte me argumentima.

Kumice na placi znaju od koga kupuju, a ako 15km udaljena tvrtka nije prisutna u Splitu i to joj nije u interesu onda ne znam što je?

Sigurno sam u pravu za držanje cijene ali me zanima što je povod tome? Odličan gubitak isti ili veći nego godinu prije, unaprijeđene proizvodnje kakva je bila prije 50 god, kupljena nova oprema, ili samo čekanje da se rasproda zemlja, ali to se čekalo i prošle i pretprošle godine i godinu prije i opet godinu prije, samo je razlika da je svaku godinu gubitak.

Meni uopće nije cilj biti ikakav autoritet, nego objektivno sagledati činjenice, i razgovarati o činjenicama. To je moje mišljenje i nije nagovor nikom na ništa.


Baš sam čita analize nekih blue chips na talijanskoj burzi .. kada cijena padne u dva dana cca 20 % bez loših novica onda je dobro dokupljivati

ti uspoređuješ OVO sa blue chips dionicama?!?

jedva te čekam sresti


Od 560 do 1000 je veća dobit po dionici nego od 300 do 560

a i ovo ti je pogrešno jer u % je veća dobit na uloženo u drugom slučaju!

jedva te čekam sresti

Izgleda da se vracemo na stare razine slave i revolucije. Do 278 kunica 66 komada na kupnji.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close