KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je super,nikad bolje,a dionica trenira ronjenje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Istina je da dionica roni ali je istina da pod vodom ne možeš predugo,dakle ili ćeš izroniti ili umrijeti.


Istina je da dionica roni ali je istina da pod vodom ne možeš predugo,dakle ili ćeš izroniti ili umrijeti.

Fino ti je reka da TRENIRA ronjenje —-
Izračun ti je opet loš ……nisi konta pogon Knežine
p.s. imaš na 30 str. pogled iz ptičije perspektive

DAJ PET !!!

ovdje bi svako trebalo opet aktivirati Jadranku i Čoa oko prodaje državnog udjela, samo su oni znali zašto su krenuli sa početnom cijenom oko 7000, možda su omogućili nekome da se lijepo iskrca po 5000, a tko će znati, toliko je još neoguljenog krumpira, a posla u vinogradima na pretek

http://zse.hr/default.aspx?id=53761

DAJ PET !!!

Neki nikad ne nauče!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

evo Čoa, opet prikupljanje ponuda, sada samo fale Toda i Ralu[emo_smijeh][emo_smijeh]


Vjerujem da će biti još koja izmjena plana predstečajne nagodbe. Izmjena plana može ići i na sam dan predstečajne nagodbe. Čini mi se, da će se prije predstečajne nagodbe pokušati naći strateški partner.

___________________

evo, ja vama neki dan lijepo napis’o, a vi meni ocjenu 5%…i po običaju niš’ niste kupili, tko vam kriv, treba pažljivo čitati ono što vam napišem[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Rokovi su takvi da se može prijaviti samo netko tko je već spreman. Ili ne žele da se itko javi.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

na ovoj dionici, jedino što je ostalo da vrijedi, su pumpači, svaka čast[emo_smijeh]

Nisam pumpač, morao sam kupiti po asku, jer nema puno vremena za čekanje.

ma kupio sam i ja , samo sam ih rano prodao, nisam računao da ima toliko zainteresiranih za upis novih po 400,xx[emo_smijeh]

New Report

Close