KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



jeli prosa PSN ?

Pa ovdje koliko sam ja skuzio svi drze fige da ne prodje i prizivaju stecaj. Zato se ja sa svojih 7 dionica kao i svi Turci nadam da ce u stecaj pogotovo sad kad je i pijavica poharala i porazbijala ono staklarije.
[/quote]

Da Frenki, ovo će ih sad baciti u minus…..100%[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Rociste za utvrdjivanje trazbina je bilo u petak i nista vise..nikakva ps nagodba niti ikakvo odlucivanje o istoj.
Vrlo vjerojatno ce u roku tjedan dva bit sazvano rociste na kojem ce se glasat o planu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ja svoje slomljeno staklo prodao. Zivo me interesira koliko je Vlado skratio poziciju danas.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Meni ovi na bidu izgledaju ka “prosjaci od zanata” …… a ovi na asku ka “propala aristokracija”
Baš fino…

DAJ PET !!!

Dobrih 300 komada ode….Evo za usporedbu idući tjedan

1. CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)____84.683___ 74,55
2. CERP (38083028711)/DRŽAVNA AGENCIJA (94819327944)____4.051____3,57
3. CERP (38083028711)/HZMO (84397956623) 3.235____2,85
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 ____1,75
5. AJDUKOVIĆ MATO (36931547986) 805 ____0,71
6. GOLUB VLADO (28286201940) 400 ____0,35
7. KRAMAR IVAN (89399989504) 399 ____0,35
8. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 ____0,32
9. JURIĆ ZORAN (89802654910) 363 ____0,32
10. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 300 ____0,26

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Možda sam malo pristran, ali izgleda mi da više nema većih količina na prodaji ( barem ne do 300 kn ).
Vjerujem da je gosp. Golub svoje riješio, a onda bi stvari mogle krenuti i u drugom smijeru.
Baš me zanima jesam li u pravu.
Pozdrav

Na fini je objavljen zapisnik sa rocista o utvrdjivanju obveza i sad se ceka odluka o datumu za glasovanje o psn-u. Lako moguce da ce bit prihvaceno a tek ce se onda morat odlucivat kako to i izvest..Kad izadje prijedlog na koji nacin ce se smanjit temeljni kapital..kako ce se izvest dokapitalizacija..hoce li bit strateskih partnera u igri…ostaje li uprava ili dolazi neciji “zastupnik”,,itd,,itd…Kad sve to prodje onda tek kolega mozete ocekivat kretanje cijene u drugom smijeru..a to tko je i koliko je prodao..manje vise.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Koja dokapitalizacija koji strateški partner za šta za sadnju salate i kupusa ili otvaranje banaka na pijacama u kaštelima trogiru splitu ……ili im treba strateški partner za izgradnju hotelskog trgovinskog i inog na lokaciji resnik ….ili im treba strateški partner za proizvodne pogone na lokaciji kaštela ….i na kraju kakav im treba strateški partner da u pogonima knežine u postojećim staklenicima povećaju proizvodnju 10-tak puta hidroponskim uzgojem

Kakvi su to investitori koji bi željeli imati državu kao suvlasnika u takvim projektima …………..

Ovdje treba raspisati natječaj za sve tri lokacije pojedinačno i navesti šta je sve dozvoljeno graditi ….. to je sva mudrolija
A zašto neće možeš samo nagađati

DAJ PET !!!

Za ovaj “krs pod hipotekom” su u prvom natjecaju trazili 7000 kn po dionici..Namjerno napuhana cijena iz razloga sto se u to vrijeme dionicama nadoknadjivalo oduzeto zemljiste za vrijeme bivse drzave..Vjerujem da drugog natjecaja nece ni biti vec ce se to kroz neka prebijanja ili dokapitalizacije izmadjijat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A taj krš je uz aerodrom plažu magistralu tj. u urbaniziranom naselju i na oku je inima —
…čak i krš iza boraje ima vridnost a ne ovaj

Ko ne viruje neka ode interesirati se za kupiti kakvo zemljište u blizini

Zanimljivo je da se niko ne buni ne protestira kao grad trogir kaštela recimo i županija bi to trebalo biti bitno …….. pa slobodna dalmacija i ine novine i ostali mediji niko da se siti napraviti nekakvu reportažu…… njima je zanimljivu kad direktor i radnice iz kancelarija idu brat salatu ka oni se žrtvuju za dobrobit firme …….

Svi koji su “in” nadajte se “sindikatu”

DAJ PET !!!


Možda sam malo pristran, ali izgleda mi da više nema većih količina na prodaji ( barem ne do 300 kn )….

Pa nema nekih vecih kolicina ali ima vise nego u petak.U petak nije bilo nista do 300.Vlade je po mojoj procjeni sada na 100njak komada. Ja se nadam samo da je usao u neku sigurniju luku. Ja danas kupio 15 komada. Pa sada imam 35.Ponosan vlasnik 35 Jadrovih poma.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Možda sam malo pristran, ali izgleda mi da više nema većih količina na prodaji ( barem ne do 300 kn )….

Pa nema nekih vecih kolicina ali ima vise nego u petak.U petak nije bilo nista do 300.Vlade je po mojoj procjeni sada na 100njak komada. Ja se nadam samo da je usao u neku sigurniju luku. Ja danas kupio 15 komada. Pa sada imam 35.Ponosan vlasnik 35 Jadrovih poma.
[/quote]

@Frankie, dosta ste pričali protiv KSST. S obzirom da nakon toga kupujete, jel to znači da mislite da se na ovim razinama ipak isplati kupiti (gledajući rizik i imovinu) ili to radite čisto špekulativno?

New Report

Close