KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto se udara po asku na ksst-r-a??

netko misli sa pišljivih 15 dionica navući nove naivce unutra…

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Zašto se udara po asku na ksst-r-a??

To udaraju kamikaze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Prije pokretanja PN dug je bio oko 120 mil ….onda su prodali Zl zemljište za 50 mil mil a sad u predstečajnoj ima prijavljeni 150 mil potraživanja …… ajde sad budi pametan

DAJ PET !!!

A di je jos.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zasto bi kupnja po 360 bila “samoubojstvo” a po 312 “dobar posao” ?..Ni jedna ni druga nemaju veze ni osnove…samo trenutno stanje ponude/potraznje.
Ako prodje psn i drzava odluci spasit i privatizirat tvrtku ova cijena nece imat veze sa realnom..ako pak odluci tvrtku poslat u stecaj …i jedna kuna je previse .

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Prije pokretanja PN dug je bio oko 120 mil ….onda su prodali Zl zemljište za 50 mil mil a sad u predstečajnoj ima prijavljeni 150 mil potraživanja …… ajde sad budi pametan

To ti je već standard da se napucaju dugovi za p.s.n. Da glasovanje glatko prođe.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

400000 m2 = CCA. 115000 DIONICA =
1DIONICA = 3,7m2 =
300 kn= 3,7m2 =
1m2 =cca 85 kn

ja sam zadovoljan!!

Po na Fini objavljenoj prijavi trazbine CERP-a i onoga sto se moze iz nje iscitat moze se kolega i drugaciji obracun napravit.
Naime CERP potrazuje 3,6 mil kuna i za to ima osigurane hipoteke na zemljistu. Zemljiste je ili staklenik od 5100 m2 ili pak “dvor”? od 17 909 m2. Procijenitelji su bili razliciti ali je prihvacena cijena u prvom slucaju 772 904 E a u drugom 2 701 393 E odnosno od 150,8 em2 ili 1131 kn/m2 i po toj je cijeni sklopljen ugovor.
Ako je sluzbeni podatak da se proizvodnja provodi na 55 000 m2 , samo to zemljiste kolega vrijedi 62,2 m/k ili 547 kn po dionici !!..Ostalih 300 000m2 “‘livade'”da i ne postoji !!.
Inace kamatna stopa po kojoj su izdani krediti krece se od 12,57 do 13,58 a zadnje rate i 15 % !!!…i to uz hipotekarno osiguranje !!. Zbog provizije nekom ??..hm..ma ne ..pa nije valjda..to se kod nas ne radi.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sve mi je jasno,htio sa reći da sam zadovoljan kupnjom svojih dionica kroz prizmu dionica/m2 .Taj odnos mi izgleda ok.A tko će u međuvremenu biti faktor x ili kako već,vidjet ćemo.Uplitaj “provision makera” je uvijek veliki upitnik,tj.uskličnik.
Htio sam reći da sam po svojoj procjeni povoljno kupio kvadrat zemljišta,ništa više.Naravno poštujem i one koji tako ne misle niti bih želio utjecati na njihovo mišljene..
Pozdrav svima

A nista ne pisete,a vidi danas lipoga prometa i likvidnosti. Ima li sta nova??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Treba ostat u redovnom režimu trgovine [emo_zloban]


A nista ne pisete,a vidi danas lipoga prometa i likvidnosti. Ima li sta nova??


A nista ne pisete,a vidi danas lipoga prometa i likvidnosti. Ima li sta nova??

promet solidan,cca jedna sedmina tromjesečnog prometa uz pad cijene

tromjesječni prosjek 322 što zadnju cijenu od 285 čini atraktivnom,naravno,za kupiti

Med ili mlijeko,ili možda pelin????
Pričekajmo da li će PSN biti prihvaćena!!!!!!

New Report

Close