KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odzvonilo makinacijama, potkraj ovoga mjeseca startaju nova pravila izvlaštenja

Opa, evo sada ce se morati placati fer vrijednost, p.s. hidroavionu ce startat ove sezone.

Vaš link …

Odzvonilo makinacijama, potkraj ovoga mjeseca startaju nova pravila izvlaštenja

Opa, evo sada ce se morati placati fer vrijednost, p.s. hidroavionu ce startat ove sezone.

http://www.seebiz.eu/zracna-luka-split-gradit-ce-se-putnicki-terminal-za-dva-milijuna-putnika/ar-87622/

DAJ PET !!!

di si vrabac ptico stara [emo_smijesak] vidim da si metamorfozirao u Milku [emo_zloban]

free flow information

Ovih dana ističe rok, sutra ili u srijedu.


@Geenday
…Milka je ljubičasta. Postao sam sveta krava[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Po financijskom i operativnom restrukturiranju prjedlog otpisa kamata za 100 % , glavnica u iznosu od 50 %..ostalih 50% isplata u roku 60 dana .
U prodaju idu neopeartivna imovina na Resniku i Brniku…
Tko hoce detalje http://www.fina.hr

Pozdrav

svi smo mi Crobex

I jedna od napomena u tekstu…@ Kako je drzava vecinski vlasnik KS ostavlja s e i mogucnost pronalaska strateskog partnera ili privatizacija tvrtke @….e najprije da se srede dugovi i obaveze pa onda idemo na taj korak.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

4. OPIS MJERA OPERATIVNOG RESTRUKTURIRANJA
Nakon mjera resfrukturiranja tvrtka planira poduzeti slijedeće operativne mjere:
• Prodaja neoperativne imovine
Nakon mjera restrukturiranja, jedan od izvora prihoda za tvrtku KAŠTELANSKI
STAKLENICI d.d. biti će prodaja neoperativne imovine koja nije nužno potrebna za
nastavak poslovanja. Tvrtka će na taj način povećanjem prihoda lakše servisirati svoje
obveze. Između ostalog, tvrtka planira prodati nekretnine na Resniku i nekretnine Brnik-
Dragovode. U slučaju prodaje imovine tvrtka će ranije podmiriti obveze prema
vjerovnicima.
• Smanjenje broja zaposlenih i nova organizacijska shema
Tvrtka će bolje upravljati zaposlenima. Sukladno planiranoj projekciji zaposlenih, tvrtka je
izradila novu realnu i održivu organizacijsku shemu, te predvidjela zbrinjavanje viška
djelatnika. Dio djelatnika otići će u mirovinu, dio će se raspodijeliti na nova radna mjesta, a
dio će se morati otpustiti. Rezultat ove mjere je smanjenje troškova plaća.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Po financijskom i operativnom restrukturiranju prjedlog otpisa kamata za 100 % , glavnica u iznosu od 50 %..ostalih 50% isplata u roku 60 dana .
U prodaju idu neopeartivna imovina na Resniku i Brniku…
Tko hoce detalje http://www.fina.hr

Pozdrav

Na papiru, plan izgleda odlično, samo ima par problema…

Traži se otpis dugova. Zašto, kada je toliko zemlje? Da sam ja vjerovnik, ne bih pristao ni na lipu otpisa, pa sumnjam da će država i ostali vjerovnici prihvatiti otpis dugova. Višak imovine može se uvaliti pod dugove.

Nastavlja se proizvodnja.

Dakle, dioničari koji su u ovoj dionici odjednom od vlasnika nekretnina postaju vlasnici biznisa.

A koliko je onih koji su u KSST uletili radi plasteničke proizvodnje?

Ocito kolega ni drzava ne zeli vise muljat i mjenjat zemlju za dugove…Nitko vise nema muda upustit se u neke procjene zemljista i zato sutra zavrsit u zatvoru…hoce li vjerovnici , prvenstveno sama drzava pristat na ovolike otpise dugova..100% kamata..50 % glavnice..ovisit ce i sve ostalo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zanimljiv plan PSN.
Znači li moguće smanjivanje obveza za oko 40.000.000 KN da dionica vrijedi oko 350 KN više nego prije?
Znači li prodaja zemlje na Resniku i Brniku po realnoj vrijednosti dodatni plus za KSST?
Ako se ostvari održiva profitabilna proizvodnja, nije li to nešto pozitivno?
Na kraju, država za jedno takvo poduzeće može dobiti mnogo više nego nekakvim makinacijama sa zemljištem KSST.
Meni ovo izgleda kao win-win situacija.
Ovaj put win-win situacija za sve, uključujući državu.
Pozdrav

Jel netko od vas dioničara uopće pogledao popis imovine i prava dužnika ili izješće o financijskom stanju dužnika?

Ukupne obveze 121 milijun kuna?

Od vjerovnika s hipotekarnim vlasništvom traži se oprost 50% duga? [emo_smijeh]

New Report

Close