KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim
da je kolega MIKRO dobro upucen u stanje KSST, istina je da kompletna oprema hidroponije ostala i ceka novog gazdu…to je kupljeno od nekih Izraelaca kada se trebala odraditi privatizacija 2011., zanima me dali ce sada platiti i busotine vode prije konacne prodaje.
Samo usporedbe radi: Kada je cijena salate na trzistu 6 kuna KSST prodaju istu po 3-4kn i to Konzumu tj. njegovim tvrtkama najvise. Znam kada su Kerumu prodavali po 2kn a trzisna je bila 7kn…cinjenica je da je ovo u rangu PTKM sta se tice unistavanja da se nekome proda jeftino ali hvala bogu ne ovise o plinu pa da brzo sprze imovinu.

Belje uložilo 78 milijuna kuna u novi staklenik za uzgoj rajčica


Znači 45 000 m2 staklenika plaćeno 78 MK( s tim da tu vjerojatno nije uračunata cijena samog zemljišta) a u pogonu Knežine imamo 120 000 m2 pod staklenicima (24 komada po 5 000 m2) ili skoro 3 puta više plus upravna zgrada, sklasišta i ostalo. Imaju i opremu za hidroponski uzgoj koji su mudaci ugradili u pogonu Resnik iako nije zadovoljen osnovni uvjet -visina je trebala biti preko 5 metara … koju dakako na Knežinama imaju.
Usporedba ovog staklenika u Baranji sa pogonom Knežine daje cijenu od oko 200 mil kuna.

Gledam FI evo samo najapsurdijih stvari, majstori su potrosili na donacije i promidzbu 26 000 kn, trosak amabalaze im je porastao 10 puta, 80 000 telefona, 400 000 intelektualne usluge, uzimali pozajmice od AGROFRUCTUSA – TODORICA bas cudno, pozajmice od CERPAa….
Rashodi su im na steroidima…

U hrvatskoj NEMA političke volje da se rasplete iti jedna situacija, počevši tamo još od pljačke gavrilovića preko svake pojedine tvrtke evo sada do PTKM, KSST.
Ovo kako se KSST uništila je za udžbenike.
Nevjerovatno je da vi uopće čitate bilance – čitajte poslovne planove iz godinu u godinu jedno te isto – ne ostvaruju se planovi, dapače podbačaji se mjere u milijunima*deseci godina, a NITKO niti u ksst niti u jednoj drugoj hrvatskoj državnoj tvrtci NE ODGOVARA KAZNENO ZA TO.

Al vidim da vas tu zabavljaju pričice, pa je meni najzabavnija ona da CIA istražuje staklenike 🙂
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/243904/Default.aspx

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

http://m.ezadar.hr/article/?article-id=81853

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

@ sintagma & drOETKER

Gospodo, kakva je to sprdačina sa našim Staklenicima?
Novinski članci o brodu i dolasku agenata CIA-e nisu ni smjeli biti objavljeni,ali kad se već saznalo……..
Navedeni događaji su povezani sa privatizacijom KSST, a odgovor su na automobile sa ruskim tablicama koji su se nedavno tu pojavili.
Moje grupe stručnjaka za geopolitiku, strategiju nuklearnog ratovanja i proizvodnju poma došle su do zaključka da se radi o jasnoj poruci naših NATO saveznika.
Naime, radi se o središnjoj točci u obrani Evrope od mogućeg prodora sa “istoka”.
To je i ozbiljno upozorenje našim vlastima da paze što rade.
Staklenici ne smiju doći u krive ruke.
Potencijalni “kupci” financirani “ruskim kapitalom”, razni domaći muktaši i oni koji plaćaju ispod 2000 KN/m2, svi su redom otpali.
Očito je da će nas u slučaju malverzacija u privatizaciji braniti i sa mora i iz zraka.

Konačno dolazi bolje vrijeme za KSST.

Kolega upupup nemojte me krivo shvatit ali KSST ce ubrzo biti sluzbeno na pladnju i nitko nece moci zaustaviti kapital bez obzira na podrijetlo da se prodaje, AGROKOR je dobia 600milja eura od Rusa ili tocnije centrala SBERBANK 500milja i 100milja SBERBANK EU i cemu rasprave o Rusima ili Amerima, ovo ide u strane ruke i neka ide jer ce bar platit pravu cifru a ne ko nasi veliki majstori privatizacije.


@ sintagma & drOETKER

Gospodo, kakva je to sprdačina sa našim Staklenicima?
Novinski članci o brodu i dolasku agenata CIA-e nisu ni smjeli biti objavljeni,ali kad se već saznalo……..
Navedeni događaji su povezani sa privatizacijom KSST, a odgovor su na automobile sa ruskim tablicama koji su se nedavno tu pojavili.
Moje grupe stručnjaka za geopolitiku, strategiju nuklearnog ratovanja i proizvodnju poma došle su do zaključka da se radi o jasnoj poruci naših NATO saveznika.
Naime, radi se o središnjoj točci u obrani Evrope od mogućeg prodora sa "istoka".
To je i ozbiljno upozorenje našim vlastima da paze što rade.
Staklenici ne smiju doći u krive ruke.
Potencijalni "kupci" financirani "ruskim kapitalom", razni domaći muktaši i oni koji plaćaju ispod 2000 KN/m2, svi su redom otpali.
Očito je da će nas u slučaju malverzacija u privatizaciji braniti i sa mora i iz zraka.

Konačno dolazi bolje vrijeme za KSST.

Po opisu pregovora objavljenom na Fini dalo bi se zakljucit da ce dug prema drzavi bit namiren ustupanjem nekretnina. Opet se vrtimo u krug.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Po opisu pregovora objavljenom na Fini dalo bi se zakljucit da ce dug prema drzavi bit namiren ustupanjem nekretnina. Opet se vrtimo u krug.

Pozdrav


Kako sam i naveo ZL je tražila zamljište koje će vjerojatno i dobiti od MF u zamjenu za porezni dug a možda pride i doplati ako im bude malo.
Nije to kolega vrtnja u krug nego zalet za skok s motikom.

DAJ PET !!!

A vidite ovog majstora za informaticke usluge dug 250 000 pa da je ovo pravna drzava odmah bi ga priveli skupa s onima koji su mu dali da radi…nije ni kafic moga vodit u Medenoj, ovo nije nista novo pa ako drzava otpise 70% taman za onih 30% uzimaju sjeverni dio za ZL i tako je taj dio namjenjen samo ZL i nista ne znaci…..Svi zaboravljate kada je sazivana skupstina da je trebalo smanjenjem tem.kapitala u sijecnju ali tada ulazi DORH.., AZTN odbija prijedlog da se ZL ustupi zemljiste… i evo modela da pokusaju na ovaj nacin ali mozda i ovo ne prode jer je opet sukob interesa da RH uzima od RH, dug PS je oko 400kn a BVPS oko 2200 i mislim da je super stvar za KSST ako AZTN blagoslovi da Porezna otpise 70% i uzme dio zemljista jer ga ZL nakon privatizacije nece moc ni pogledat ako masno ne plati.
A pojedincima poput MIKRA nekako ne pase ova cijena on bi jos nize a kao nema dionica KSST hmmm kako zanimljivo, najbolje da ispuca jos malo na pad pa da mu se netko postavi i pomete sve [emo_zloban]
Ja sam dionicar koji je kupovao kada je trebalo i kupovat cu opet jer ce opet trebat a vi BLUE CHIP ulagaci uzivajte u HTu i pustite da PSN ide u “duhu Zakona u ime 60 godina tradicije” [emo_smijeh]

Skuplja je poljoprivredna zemlja u Vukovaru nego Vaša građevinska u Splitu

@ kanabis
Građevinsko zemljište u Splitu i okolici je vrlo cijenjena i skupa roba.
Problem je jedino ako je u vlasništvu države.
Prema onoj narodnoj: “Ako je državno onda je svačije i ničije” – tu zemlju grabi svatko i o njoj se ne brine nitko.
Dodamo li tome balkanski mentalitet svih naših vlastodržaca ( JA najveći, JA najpametniji, JA radim što JA hoću ),
pa još dosta lopovluka njihovih suradnika i uvlakača u guzicu,
pa još “STRATEŠKA” odluka da sve što imamo moramo dati bilo kome po bilo kojoj cijeni,
pa još pritisak kapitala ( kreditora ) da baš oni badava uzmu ono što vrijedi,
itd, itd, itd……..
Ukratko, sve dosadašnje vlade učinile su ODLIČAN POSAO u korist stranih ekonomskih kolonijalista i domaćih bandita.
Za obične građene njihov “POSAO” je jednak veleizdaji.

Odgledati ću još ovu “PSN sa privatizacijom” iz prvog reda (sa dosta uloženog novca u KSST) i ako bude bilo kakvih “muljanja”, pokopat ću ovu državu.

Pozdrav

p.s. Možda sam se krivo izrazio. Ova država će za mene biti mrtva.

Gledat cete mirno kao u pozoristu. Ovdje su vec prodani komadi zemlje po vrlo niskoj cijeni. Zanimljivo je kako porezna i vjestaci razlicito procjenjuju zemljiste. Gotovo da ide po sistemu nema veze gdje je i kakvo je, vec cije i za koga.

New Report

Close