KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo vam je promaklo?

Cerovac Pejnoviću: Pripazite da prodaja ne bi bila potpora

“To znači da su i dalje aktualni zadaci privatizacije svih poduzeća iz portfelja, osim onih koja su uvrštena na listu strateških tvrtki, da će 27 trgovačkih društava i pravnih osoba s liste morati dovesti u red troškove poslovanja, uključujući smanjenje broja zaposlenih za dva posto i smanjenja plaća menadžerima za šest posto. Intenzivirat će prodaja, iznajmljivanje ili drugi oblici stavljanja u funkciju nekretnina, provesti revizija postojećih slučajeva, a na teren bi se trebalo izlaziti i s poreznicima.”

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mislim da zakonom o izvlaštenju, gdje ti svako može uzeti tvoju zemlju, po cijeni koju on hoće, napokon je koalicija (crvena) ozakonila ponovo pljačku Vaše zemlje.

Ako netko ne želi prodati svoju kuću ili zemljište, tko ima Vas pravo izvlastiti?

Ako je to stvarno nešto od važno, onda država ili investitor treba platiti.

Po cijeni koja je tri puta veća od tržišne.

i kućica u kojoj si odrastao ima posebnu cijenu koji veeeeeeliki investitori ne shvaćaju.

ima emocionalnu cijenu, a ona je neprocjenjiva za bilo kakve novce.

Bojim se da ovim izvlaštenjima po “realnoj cijeni” opet će biti zakinuti starosjedioci.

Zanima me da li je zakon o izvlaštenju jednak onima u EU, gdje privatno vlasništvo svetinja (naročito naknade za izvlaštenu zemlju) ili opet imamo društveno vlasništvo.

Čitaj, svi ti zemu zemlju osim vlasnika. On ne može?

Lp,[emo_cool]

naočale su jer podržavam zapošljavanje slijepih i slabovidnih osoba

Bar bi dvoje zaposlio u Vladi, možda bi progledali? Možda?

[b]black magic[/b]

Preuzeli ih 26

Vojne nekretnine u razvojne projekte, ali ne prodajom

Više pažnje dobiva u 2014. rješavanje imovinsko-pravnih odnosa s gradovima i županijama, čijih je zahtjeva za korištenje zemljišta u DUUDI-ju 2699, kao i aktiviranje vojnih nekretnina u razvojne projekte, i to ne prodajom, već pravom građenja, najmom ili davanjem na korištenje. Od MORH-a je DUUDI u 2014. preuzeo 26 nekretnina, a zbog loših iskustava traži i poboljšanje načina primopredaje te evidencije i dokumentacije tih nekretnina, pa će zahtijevati i više novca iz proračuna.

Kolege bitno je da uz more na Resniku di je zemljiste Staklenika se nalazi i vojna baza Divulje, tako da je sve ovo velika priprema da netko tko kupi KSST dobiva i potporu drzave za izgradnju turistickog kompleksa…meni je zaista zao [emo_zloban] ali mislim da ce borba za kupnju KSSTa biti malo paprenija od prosle, bas sam danas malo otisao u subotnje razgledavanje lokacija na Resniku i mogu konstatirati da ovo zaista vrijedi, mozda strancima vise nego nasima [emo_smijesak]
Samo da Rusi ne pogode Divulje kada budu gadali prema EU [emo_zloban]


Ovo vam je promaklo?

Cerovac Pejnoviću: Pripazite da prodaja ne bi bila potpora

"To znači da su i dalje aktualni zadaci privatizacije svih poduzeća iz portfelja, osim onih koja su uvrštena na listu strateških tvrtki, da će 27 trgovačkih društava i pravnih osoba s liste morati dovesti u red troškove poslovanja, uključujući smanjenje broja zaposlenih za dva posto i smanjenja plaća menadžerima za šest posto. Intenzivirat će prodaja, iznajmljivanje ili drugi oblici stavljanja u funkciju nekretnina, provesti revizija postojećih slučajeva, a na teren bi se trebalo izlaziti i s poreznicima."

Rok za predaju psn je istekao a sad da vidimo koliko ce trebat savjetodavnom vijecu ministarstva financija da odluci o produzetku.
Vidim danas su i predstavnici vlasnika bili u blizini staklenika…tko zna mozda su svratili i do uprave 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Rok za predaju psn je istekao a sad da vidimo koliko ce trebat savjetodavnom vijecu ministarstva financija da odluci o produzetku.
Vidim danas su i predstavnici vlasnika bili u blizini staklenika…tko zna mozda su svratili i do uprave 🙂

Pozdrav


A šta bi trebali ići kod uprave (pome još nisu zrele)..
Zračna lika je tražila oko 30 000 m2 na zemljištu Resnik jer na jesen počinju radovi ne proširenju terminala (na mjestu današnjeg parkinga) …..tako da novi parking i ini ssadržaji sele ispod ceste.
Zraqčna luka je tražila oko 60 000 m2 sa sjeverne strane od zemljišta Kaštela radi sigurnosti.
Cijena za oboje je trebala biti u visini poreznog duga a koju je agencija za trž. natj. poništila Kao razlog je navedeno pogodovanje zračnoj luci.
Vjerojatno nisu imali odgovarajuću procijenu vrijednosti zemljišta ili nisu raspisali natječaj.
Rasplet bi treba biti u najskorije vrijeme
Biće ode i meda i ………………………………… paškoga sira!!!!!!

DAJ PET !!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektar/tabid/94/articleType/ArticleView/articleId/243111/Default.aspx

Evo napokon i EKO KASTELANSKI ZALJEV rijesen, ministri se slikavali po Kastelima…ovako su i trajektnu luku Split pustali i poslije isli na pregovore za privatizaciju Jadroplova [emo_zloban]

Kolega mikro to nece imat nikakav utjecaj na cijenu dionice ako tvrtka ode u stecaj…lako se to sve skupa razdjeli..podjeli..prenamjeni I slicni manifetluci izvedu u koliko ne prodje psn odnsono ne nadje se model opstanka tvrtke.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega mikro to nece imat nikakav utjecaj na cijenu dionice ako tvrtka ode u stecaj…lako se to sve skupa razdjeli..podjeli..prenamjeni I slicni manifetluci izvedu u koliko ne prodje psn odnsono ne nadje se model opstanka tvrtke.

Pozdrav

Pa kad si stigao prodati?[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Od kud vam kolega da sam ista prodao ?..Pre dugo sam na burzi da nebi realno razmisljao I sagledavao I dobru I losu varijantu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega mikro to nece imat nikakav utjecaj na cijenu dionice ako tvrtka ode u stecaj…lako se to sve skupa razdjeli..podjeli..prenamjeni I slicni manifetluci izvedu u koliko ne prodje psn odnsono ne nadje se model opstanka tvrtke.

Pozdrav


Želiš reć da je ova tvrtka strateški važna za RH …..
Ako se želi naći model opstanka tvrtke to je u biti samo nastavak proizvodnje pogona Knežine sve ostalo je kako znamo prenamjenjeno za druge djelatnosti.
Zašto bi vlada RH gurnula staklenike u stečaj ….da se naplati prodajom dijela imovine …. to upravo sad i rade
Ostali imaju založna prava

DAJ PET !!!

Možda za početak da ‘priupitate’ nadležne organe, zašto se zemljište prodaje daleko ispod procjene porezne uprave!? Evo vam u prilogu procjena Resnika, sa tim da se radi samo o procjeni zemljišta, a ne i infrastrukture istog, koja na Resniku dodatno vrijedi najmanje 400 kn/m2.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Na Fini objavljeno rijesenje o produzenju roka za dostavu psn do 29.05. 🙂
Brzo su reagirali..svaka cast.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close