KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos jucer kolega. Ima nesto u njoj novo sta nismo znali ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Što sam tražio što sam i dobio[emo_smijeh],nego nije mi jasno da na ZSE daju podatke iz ožujka,mislim stvarno smo …

@shaggy
što se čudite… pa ima na ZSE podatak sa budućim datumom 25.04.2014 …
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/KSST-fin2013-1Y-REV-K-HR.pdf

[emo_beztona]

31.12.13. knjizna vrijednost dionice nakon svih varolirazija…otpisa gubitaka…itd..itd…1970 kn !
Najveci vjerovnici..sami vlasnici tj drzava. Bas me zanima kako ce ragirat min. financija u ovom slucaju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Jos jucer kolega. Ima nesto u njoj novo sta nismo znali ?

Pozdrav

Pa po meni nismo znali niti jos znamo kojom magijom ce vratit dugove kad zadnjih 20 godina posluju negativno. Znaci mene bi da sam dionicar interesiralo osim sto ce ponudit rokove(obecanje ludom radovanje) na koji nacin ce ih ispunit. To bi po meni bilo nesto novo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ha,ha,ha šou program..[emo_smijeh]

Zašto je ovo u blokadi?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Zato što prijeti blokada računa koja onemogućava puno toga.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Vn5tlgMrTVenVJdodSCTnA==.pdf

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Zašto je ovo u blokadi?

bolje je pitati zašto je cijena ove dionice gdje prijete stečaj/PSN napucana u par dana sa 250 na 550 kn??? ali to je i tako svima jasno, zar ne? [emo_beztona]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Kolega Xceed ovo je objavljeno na fini jos 13.03..a odnosi se na taj vas link..


@Nala
že se Financijskoj agenciji da zastane s postupcima ovrhe i osiguranja koji su pokrenuti nad
dužnikom KAŠTELANSKI STAKLENICI dioničko društvo za poljoprivrednu proizvodnju, usluge i
promet roba, OIB 47079015776, te se dužniku dopušta raspolaganje s novčanim sredstvima po
računu prije otvaranja postupka predstečajne nagodbe.
II. Privremena mjera iz točke I. izreke ovoga rješenja stupa na snagu danom donošenja ovog rješenja.
III. Privremena mjera iz točke I. izreke ovoga rješenja određuje se do donošenja odluke o Prijedlogu za otvaranje postupka predstečajne nagodbe.

Trenutna cijena ?..visoka..niska…ovisi kolega..ovisi.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kapitalizacija dobiti, sve je ovo normalno jer se dosta trzilo prije po 500kn, ovde izbacujete vijesti od 13.03. malo smijesno ali eto do petka moguci novi cekici, korak do 100[emo_euro][emo_palacg]

Drazbeno ročište nad 20832 m2 OVR 931/14 ce se itekako odrzat ZK 1175 c. zem.1281 ko Kastel Stafilic. Naime PSN ne obustavlja ovrhe nad nekretninama vec samo nad racunima predstecajnog duznika. Znaci 5.5. ako netko ponudi 1,16 miljona kuna po vama ce dobit zemljiste vrijedno preko 20 miljona kuna jer citajuci ovaj thread kastelanski kvadrati vrijede soma kuna po kvadratu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close