KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da su neki korisnici podosta zlonamjerni, iznose samo ono što njima odgovara, tako da se njihove namjere lako iščitavaju. Mada je kod staklenika godinama bilo pokušaja otuđenja zemlje, ipak je veći dio zemlje ostao u vlasništvu staklenika.

A druze Mile sve pišeš ko prošek ili kako ti odgovara.Zasto bi netko bio zlonamjeran ako je provjerio sve ZK izvadke. A ti “uopšte” ne navlačiš. Doduše imaš 200 razloga da ne navlačiš jer kad je bila dionica na 4600 mislio si da ce na 15000 kuna.Ali eto nas par godina kasnije i tu ste gdje ste.
“Ipak je veći dio zemlje ostao u vlasnistvu”. Malo morgen imali su navodno 1,2 miljona kvadrata,a danas u vlasnistvu(cisto vlasnistvo upisano na staklenike,bez zaloga,hipoteka i ovrha) nema ni 25 Ha. Ali ako je to veći dio onda si u pravu. Ono sto su imali u vlassnistvu bez toga su ostali jer im jasno nitko ne moze oduzest ono sto nije njihovo(zemljisno knjizno). Po pitanju ovrhe to ti stoji na stranicama HGK i na ploci splitskog suda. Hoce li se zaustavit o tom potom. Zaustavljana je bila do sada 3-4 puta.Ali 12% je 12% ja taj postotak osobno nikad ne odbijam. A sad tko je zlonamjeran to neka procjene forumasi. S obzirom da ti je ovo otprilike 550. nick na ovom forumu drzim da si ti altruista kojem nema ravnog.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frenki jesi ti čuo za pred stečajnu nagodbu? Jesi čuo zašto se rade p.s.? Pa valjda baš zato da se otpišu dugovi i da kamate okače mačku o rep[emo_smijesak] Nisi nikad čuo tako nešto?
Jesi vidio ovo –Datum odluke o prodaji
14.03.2014
Pa kad su oni donijeli odluku još se nije znalo za p.s. Ponadali se da će stići na vrijeme prodati ali zakasnili za dlaku[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Vidim da su neki korisnici podosta zlonamjerni, iznose samo ono što njima odgovara, tako da se njihove namjere lako iščitavaju. Mada je kod staklenika godinama bilo pokušaja otuđenja zemlje, ipak je veći dio zemlje ostao u vlasništvu staklenika.
I drugo. Ukoliko dokumentacija za predstečajnu nagodbu bude predata na vrijeme, a to je 28.04.2014. i ako ista osvane na stranicama FINE, istoga ili narednog dana, tada se zaustavljaju svi sudski procesi, pa tako i dražba za prodaju 20.823 m2 zemlje Kaštelanskih staklenika najavljena za 05.05.2014.

Može se taj rok (28.04) i produljit, nije to uklesano u stijenu. Pogledaj našu Ingricu koliko se dugo ingrala s rokovima.

@golube
Ma nisam ti ja nista cuo. Ja sam ti nazad s kartama. Ja sve radim onako kako mi drugi kazu. Znas ono maj-mun radi sto maj-mun vidi. Inace s obzirom da sam ovdje iskovao znanje citajuci ove pravne experte kupio sam prekjucer jedan kafic u Splitu jer sam mislio da kad kupis kafic da si kupio i cijeli prostor.Na kraju se ispostavilo da sam kupio cijelo ime kafica, ali samo 3/4 prostora kafica. E to je ono sto je najbitnije sto pise u foje ili ti ga ZK izvadku. Mada sam djelomicno bio upoznat sa ovim i ove 3/4 su za pare koje sam dao Bingo ipak mi ta jedna cetvrtina mome fali srcu,ali kupit ce barba i nju nema straja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A trebao si u gruntovnicu prije. I trebaš obavezno ubaciti članak da ti moralno i materijalno garantira da nema nikakvih upisanih niti neupisanih caka u suprotnom se ugovor smatra ništavnim.
Pored mene živog ti nasjeo na fintu C.[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ma nisam sve sam ja znao unaprijed i cak me odvjetnik zvao kad je navodno skuzio da ima caka ali cijena je uatoc tome bila predobra da ne uzmem. Bogu fala da sam ja provjerio sta pise u svijetlim knjigama. Pa naucio sam ja sve cake i finese od ovih experata ovdje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kako god, ja se držim principa – ako mojim eurima ne fale uglovi ni tvojoj robi ne smije ništa faliti. Tko god da je vlasnik četvrtine može je prodati crnom ciganu ili Hanžekoviću i eto ti sranj.a

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Za ZK uloske tj. za probleme sa zemljistem je djelomicno istina ali nije vazno jer to nije losa stvar. Moj poznanik je nedavno pozvan zbog zemljista koje je u posjedu KSST jer se majstori nisu uknjizili na zemljiste koje su kupili prije 10-15godina. Tako da oni imaju jos zemljista na koja se jos nisu uknjizili i ne vode ih u dug.imovini….Ako imate volje pogledajte koliko su u 2011. imali duga za odvjetnicke usluge jednog odvjetnika iz Trogira koji im je radio na tim stvarima. Ako vas bas zanima sutra cu ja nac podatak.

Prije 10ak godina po okolici Trogira i Segeta svi ozbiljniji pa cak i mali proizvodaci su radili busotine vode i imali su preko 1L u sekundi u najvecim susama i to na terenima losijim od knezina na kojima sigurno ima dovoljno podzemnih voda da snabdjevaju proizvodnju. Pa neka netko kaze da sve ovo nije fiktivan i namjeran dug!
Ulagali su u hidroponski uzgoj a nisu imali svoje izvore vode, pa to moras bit geenijalac za napravit + radili su staklenike nize od 2m a u hidroponiji mora biti barem 3m visine….


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/242241/Default.aspx
yeynuto je to kad se o špini ne vodi računa teče voda teku kune

Iznenadna gužva u redovima vjerovnika?
Velika želja za brzom naplatom potraživanja koja su dugo donosila “eksplozivnu” kamatu?
Iznenadna pojava potraživanja za koja nitko godinama nije pitao i koja nigdje nisu evidentirana?
Bit će da je proradila metla.
Metla u pravim rukama čini čuda.
Mnoga čudna potraživanja bi mogla biti pometena.

Meni vise upada u oko ova cinjenica da se sva proizvodnja seli na knezine…Sigurno bolje sto se tice troskova proizvodnje ali prije bi rekao da se ispod tog krije neka skrivena namjera sa onim zemljistem na Resniku. Nadam se da nece bit opet nekog “scenarija” u kojem su kao svi spaseni a tvrtka osiromasena.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Tako je i taj sivi dio clanka u SD nesto otkriva…PRIVATIZACIJU….u scenariju o kojem sam pisao, klasika, ide se na privatizaciju uz zadrzavanje core djelatnosti a za core djelatnost Knezine imaju smisla dok Resnik ima smisla za ZL i za izgradnju turistickog kompleksa.
Ide ovo u dobrom smjeru a krajem iduceg tjedna se nadajmo jos boljem, kada bude vrijeme bit ce napisano ovde a do tada mudrima savjet da ne zakasne na vlak [emo_novac]
Svima sretan i blagoslovljen Uskrs!


Meni vise upada u oko ova cinjenica da se sva proizvodnja seli na knezine…Sigurno bolje sto se tice troskova proizvodnje ali prije bi rekao da se ispod tog krije neka skrivena namjera sa onim zemljistem na Resniku. Nadam se da nece bit opet nekog "scenarija" u kojem su kao svi spaseni a tvrtka osiromasena.

Pozdrav

New Report

Close