KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lako za lipanj..15 dana je do predaje psn plana i razrijesenja zavrzlame sa dugovima i inim “zaostacima”. Kako bilo po tome ce se vidjet sta drzava smjera sa ovom svojom tvrtkom.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

na temi bestbuy je kolega Golub ostavio osvrt da je jedna dionica rasla 50% u 2 dana a bez osvrta i komentara sa strane…mislim da je riječ o KSST-u…ali kolega Golub nezaboravimo da je i pad bio na malim volumenima…ako izuzmemo pragove 500,00 i 700,00 kad su prometi bili osjetno veči sve ostalo se zbilo na mizernom volumenu….stoga ćemo vidjeti sutra…čekić je na cca. 515,00

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

A na kakvom je prometu 2011 otišlo sa 1000 na 4600? Pročitaj postove iz onog vremena, nikome nije valjala na 800 osim nas tri-četiri sirotana. A povijest se voli ponavljat….a ljudi iz povijesti ništa ne nauče.

ps: naravno ovaj put je po mom skromnom mišljenju 2200 plafon a koliko će se ili ne će približiti plafonu…e to ne znam[emo_mrgud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo kako je SEEBIZ pisao početkom 2011….

BURZOVNO ČUDO
Kaštelanski staklenici: Izmjene GUP-a i širenje Zračne luke aduti za uzlet
Autor/izvor: SEEbiz 30.01.2011.

ZAGREB – Ludo čudo zvano Kaštelanski staklenici protekloga je tjedna ostvarilo nevjerojatan rast cijene na burzi. U samo pet dana tržišna kapitalizacija više je nego utrostručena i cijena je stigla do 3.150 kuna, najviše povijesne razine.

Za takav su interes investitora zaslužne informacije o skoroj privatizaciji u kojoj su navodno dvoje zainteresiranih ulagača – Agrokor i Luka Rajić. HFP će tražiti cijenu od 7.000 kuna po dionici što bi moglo, vjeruju ulagači, značiti kako postoji još prostora za rast cijene. Upravni odbor prije dva tjedna odobrio je objavu natječaja za prodaju većinskog paketa dionica te tvrtke, i to ne po nominalnoj cijeni, kako je ustaljeno u prvom krugu prodaje, već uvećanoj za čak 280 posto! Tako će za dionicu nominalno vrijednu 2500 kuna, HFP tražiti 7000 kuna, odnosno za paket od 75,6 posto temeljnog kapitala vrijednosti 214,8 milijuna kuna početna cijena će biti 601,4 milijuna kuna. Jedan od čitatelja koji nam se javio tvrdi kako je ova kompanija interesantna zbog budućih planova a koji su sadržani u GUP-u Grada Kaštela iz kojeg je vidljivo što bi se sve trebalo graditi na prostorima Kaštela.

Zračna luka Split je zainteresirana za proširenje i za tu namjenu je već prenamjenjeno 75.000 m2 na Resniku u zonu IS. Naravno, sigurnosni uvjeti za Zračnu luku postoje, ali će se oni uklopiti u ovu prenamjenu jer je sve dogovoreno na sastanku. Upućeni vjeruju da se uz ove standarde zona, mogu prilagoditi posebnim zahtjevima i uvjetima Kaštelanskih staklenika ili potencijalnih novih kupaca.

Zanimljivo je da je još krajem 2009. tadašnji predsjednik HFP-a Vedran Duvnjak najavio kako će Staklenici postati građevinski teren uz cijenu od 472 milijuna kuna u kojoj on kaže da je zemljište najvrjedniji kapital Kaštelanskih staklenika (ZSE:KSST-R-A) te kako je, "budući da postoji vjerojatnost da će to poljoprivredno zemljište urbanističkim planom biti proglašeno građevinskim", ukupna cijena tvrtke određena sukladno takvom razvoju situacije. Zato je Hanfa tada i blokirala nakratko trgovinu ovim dionicama jer se Duvnjakova izjava može smatrati prešutnom preporukom za ulaganje u vrijednosni papir.
Inače, dionice Kaštelanskih staklenika ispunile su uvjete za ubrzani prelazak u redoviti režim trgovine, te će se tom dionicom početi trgovati u režimu redovitog trgovanja od ponedjeljka 31. siječnja.
[/quote]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


A na kakvom je prometu 2011 otišlo sa 1000 na 4600? Pročitaj postove iz onog vremena, nikome nije valjala na 800 osim nas tri-četiri sirotana. A povijest se voli ponavljat….a ljudi iz povijesti ništa ne nauče.

ps: naravno ovaj put je po mom skromnom mišljenju 2200 plafon a koliko će se ili ne će približiti plafonu…e to ne znam[emo_mrgud]

Pa računaj si…ak je s 1000 skočilo x4, onda bude s 280 skočilo na 1200-1500. No poznavajući hrvatsku pohlepu stvarno može biti da si i u pravu.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ne štima ti računica. I onda je krenulo od 280 a 1000 je bila samo usputna stanica dan-dva, taman da se ukrca nas nekoliko. Znači onda je skočilo puta 20. Bilo pa prošlo. Sad je vjerojatno ovih 400 kao onda 1000.

nije nagovor na ništa, samo konstatiram činjenice.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kolega Golube…čak i tada,,,mada se čini daleko bilo je naznaka i pravodobno/dobronamjernih informacija šta će se zbiti..samo je target u informacijama bio skroman ..cca. 3000,00…tada nisam imao hrabrosti niti fokus da tržim KSST…bilo mi je to špansko selo…bio sam u drugom valu do 2000,00.. .ali se gosp. Lopina tada nahapao novaca…kupovao je u trenu kad je ruski fond čistio podrum i KSST zajedno sa svim ostacima svog ulaganja…samo što se on zadovoljio postocima dobiti a ne nazovimo multiplikatorima…x3, x4…x6….

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

…vidim da u današnjoj Slobodnoj Dalmaciji već djeluje podzemlje…. izbacili su članak sa negativnim prediktom…dugovanje KSSt-a vodovodu i kanalizaciji… iskustveno mi se čini da će danas biti pokušaja rušenja cijene…ALI… to može biti na malim volumenima i kada se cijenjeni libera rast nije prebrz- to jeste… i valjda mu seal libera dijela dionica opet smo na novoj uzbrdici…ali što jest, jest…pokušaj je dobar i treba cijeniti trud…

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Tih dana je sama vlada rh utjecala na vrijednost dionice objavivsi natjecaj za prodaju i cijenom od 7000 kn . U to vrijeme su vracali dug ljudima za oduzetu zemlju i nadoknadjivali ga dionicama…Kupac se naravno nije javio…tvrtka nije prodana…ali ljudi su obesteceni sa dionicom od 7000 kn vrijednosti !
Danas im ta ista vrijedi koliko vrijedi…nitko za tu rabotu nije odgovarao…
Tvrtka je i dalje tamo gdje je i proizvodnja je kako kazu u punom zamahu ali isto tako u slucaju ne prolaska psn sljedi stecaj. Ista vlada rh (drugi piuni) moze istu tvrtku “poklonit” nekome za kunu a prije koju godinu je trazila tisuce s tim da se nista u medjuvremenu lose za tvrtku nije desilo (npr..cijena plina…pad vrijednosti nekretnine..zabrana konzumiranja salate ili pomidora..itd..itd…)
I sta cemo onda ?..nista …Samo svjedocit jos jednoj “prici iz Hrvtaske” i nacinu kako se unistava svaki oblik vrijednosti.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Tih dana je sama vlada rh utjecala na vrijednost dionice objavivsi natjecaj za prodaju i cijenom od 7000 kn . U to vrijeme su vracali dug ljudima za oduzetu zemlju i nadoknadjivali ga dionicama…Kupac se naravno nije javio…tvrtka nije prodana…ali ljudi su obesteceni sa dionicom od 7000 kn vrijednosti !
Danas im ta ista vrijedi koliko vrijedi…nitko za tu rabotu nije odgovarao…
Tvrtka je i dalje tamo gdje je i proizvodnja je kako kazu u punom zamahu ali isto tako u slucaju ne prolaska psn sljedi stecaj. Ista vlada rh (drugi piuni) moze istu tvrtku "poklonit" nekome za kunu a prije koju godinu je trazila tisuce s tim da se nista u medjuvremenu lose za tvrtku nije desilo (npr..cijena plina…pad vrijednosti nekretnine..zabrana konzumiranja salate ili pomidora..itd..itd…)
I sta cemo onda ?..nista …Samo svjedocit jos jednoj "prici iz Hrvtaske" i nacinu kako se unistava svaki oblik vrijednosti.

Pozdrav


Lucijan,bravo.
“Prodavali” su po 7.000.Nitko nije kupio,jer je bilo skupo.
Sada neka prodaju po tri puta manjoj cijeni ,recimo 2.000.Meni dosta i po 1000.
Ali nema sigurnosti,jer se nekome može prodati i puno niže.Rizik posla,premija na rizik je velika ,rizik je značajanjer je naš partner država,koja nas male dioničare tretira kao korov ,špekulante koje treba uništiti.
A mi smo i sol i papar burze i što nas je više likvidnost je veća.

Med i mlijeko teče kroz Kaštelanske plastenike u punoj koncentraciji,iako vodovod nastoji da nas razvodni.Uzalud!!!!

P/B 0,16 MACD signal isto nešto govori..Ja zadovoljan [emo_novac]

Nije nagovor niti preporuka na kupnju ili prodaju,podatci sa portala moje dionice

hmmmmm….mala bara..puno krtokodila…. [emo_zloban]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

New Report

Close