KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A iz kog bi to razloga trebali zalit kolega ?…Cerp od 113 000 drzi 90 000 dionica i u vecinskom je vlasnistvu tvrtke koja ne moze zaradit ni za place. Vi ..ja ..ostatak malih dionicara cekamo da vidimo kako ce se rasplest psn i hoce li se naci netko tko ce tu tvrtku kupit…Pola ako ne i vise bi bili presretni izac na 1000 kn i nikad vise ne spomenut ili brinut o ksst…a sdruge strane ako ode u stecaj mozemo dodat ovaj “papiric” uz “perjanice” zse.
Kako stvari stoje , odnosno po dosadasnjim primjerima kako je ova garnitura nesposobna ikoga privuc..Vidimo po primjerima..hz carga, croaira,ptk i inih ponudjenih tvrtki ne pise nam se dobro… Tako da je bolje i da je daju za kunu nekome tko zna upravljat njime pa ce za koju godinu mozda i bit nesto od svega nego da zilave i dalje s njom u vlasnistvu drzave i samo unistavaju i smanjuju kapital tvrtke.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dakako da je još uvik u igri prodaja dio zemljišta na poziciji Kaštela od 60-tak tisuća nkvadrata za porezni dug …. naime zračna luka je to tražila radi sigurnosti aerodroma ….[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]
… aj još koji dan pa ćemo vidit kako će se rasplesti …
[emo_palacg]

DAJ PET !!!

tko je napravio odličan posao…..kupac ili prodavatelj????

Misliš na ovih 10% gole-dole[emo_smijesak]….čekaj da vidiš finale[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Misliš na ovih 10% gole-dole[emo_smijesak]….čekaj da vidiš finale[emo_vrtimise]
[/quote ]
Jeli Vase finale kolega?[emo_zloban]



Misliš na ovih 10% gole-dole[emo_smijesak]….čekaj da vidiš finale[emo_vrtimise]
[/quote ]
Jeli Vase finale kolega?[emo_zloban]

Nisi valjda mislio da ću i nakon privatizacije ostati dioničar KSST? Ali do 1300 kuna je još daleko.[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nije lipanj tako daleko [emo_novac]

…kakve privatizacije kolega Golub…kada je to bilo…ja se relativno svježe sjećam vas i gđe. ane u top10….čemu nervoza kolega…razine su zanimljive i volumeni su zanimljivi (za ovu dionicu)…molim vas ne pilajte naopako…. ne prima vam se ….

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

kolega ticrobex je napisao da lipanj i nije tako daleko..pitam se šta će to biti u lipnju ili i on pila naopako s obzirom na situaciju i živost na dionici .. i na priću o dolasku nekih rusa…ali to je još neprovjereno….

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

@tipavac

Trenutno si ti jedini koji pila naopako[emo_smijesak] A lipanj je tu pred vratima..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

dada…svi bi mi trebali čekati lipanj…. i onda šta ??! probuditi se i dionica je otišla u nebo a vi kolega Golub i kolega Ticrobex dali petama vjetra punih đepova….a ne,ne…tu smo i mi ostali da uskočimo i uzmemo nešto… pa makar i siću…..pisanja o lošim stvarima neće vam pomoći u ovom slućaju..

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Kasno Marko na kosovo stiže. Na mojoj gledalici se već vidi cijena 800 a samo stotinjak dionica do toga. Pogledaj graf od prvog mjeseca 2011[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close