KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paladin opet jaše[emo_vrtimise] Trebao je odavno sve sindikate izbaciti na ulicu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-sto-su-direktora-prijavili-za-neisplatu-placa-sindikalisti-kastelanskih-staklenika-pred-otkazom/736955.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jesi ga nazva Golube pa mu to reka?
Ovdje ti je na djelu ono najHrvatskije: kad triba kapitalizam svi smo kapitalisti kad triba komunizam svi smo komunisti.
Što u prijevodu znači jao vlasnicima dionica KSST.

http://www.kastela.com/vijesti/kastela/2640-otkazi-u-k-staklenicima
ima i ovdje nešto o Kaštelanskim…

parchy

i sam znaš da uvijek bude kontra od tvojih očekivanja[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Do 28.04. se mogu jos “sindikalno udruzivat”..”talasat”..bunit i neznam sto zahtjevat jedni od drugih a ni jedni ni drugi ne zarade za placu. Nakon tog datuma ce ili u stecaj pa nece vise trosit drzavnu imovinu ili ce im doci drugi gazda a onda svi glave dole i na posao.
Zanimljivo kako su ti sindikati uvjek glasni kad je vlasnik drzava..vise ih nije cut ni u brodosplitu..3maju…i slicnim “velikim” tvrtkama od kad je privatnik gazda.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo vam ministre prilike da staklenike iskoristite za nesto drugo osim salate…a i trziste je u tom podrucju prilicno naklonjeno ovom proizvodu sto bi ga danci sadili 🙂

Danci spremni ulagati u industrijsku konoplju u Hrvatskoj

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Korisnice mikro,
previse predpostavljate, a zivot je tako jednostavna stvar. Ovdje, na staklenicima imamo jednog vecinskog vlasnika, drzavu, jednog vecinskog vjerovnika, drzavu, stoga imamo samo jedan model rjesavanja problema. To je model koji ce se i dionicarima morati svidjeti.

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=10

@Ztop

Tu ne pisati ništa[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dionicarima je isto stecaj ili otpis, naravno mislim na dionicare koji su imali ulaz ispod 1500kn. Ako ide stecaj ima imovine da spomenuti dionicare odmah po objavi otvore sampanjac [emo_zloban]
Ako se vec vrtimo oko sindikata tj. zaposlenih evo malo brojki jer ipak su one najvaznije:
88 ZAPOSLENIH
PRIHOD PO ZAPOSLENOM 75 000
NETO DOBIT(GUBITAK)-256 000
PROSJECNI TROSKOVI PO ZAPOSLENOME 95 400
UDIO TROSKOVA ZAPOSLENIH U UKUPNIM RASHODIMA 29%
IMOVINA PO ZAPOSLENOME 3 940 000,00
i o cemu mi pricamo o sindikatima i direktoru (pitanje je samo ko je ovde nesposobniji!!!)
Neka sve daju u najam i nek radnici rade kao zastitari u firmi jer ce i na ovaj banalan nacin imati neto dobit i primati place, u protivnom nek idu u stecaj a direktor nek otide na brdo meditirati i razmisljati o 1.klasi salate od 15-20 grama [emo_smijeh]

OPERATIVNA MARZA – 281%
NETO PROFITNA MARZA -342%
ROE – 9,1
ROA – 6,3
Pa ovaj Paladinjo je pravo cudo od managera, on uspije on sta malo tko moze. Mislim da je on upravio resursima kako je planirano da upravi i ishod se zna!
Ako prodaju tvrku za 0,5 BV i umanjenu za dug per share to je oko 1000-1300kn, eto nek bude 1000*113593=113 593 000 kn
I neka samo oroce ove novce po nekoj mizeriji od 2% imaju cisto 2 271 860 kn
Altmana sam izracuna i trenutno je oko 0,5 oni koji znaju razumit ce, za dionicare win-win situation [emo_namigusa][emo_dolar]

@ ticrobex
Vrijedna imovina i relativno velika BV Staklenika već dugo ukazuju da bi dionica KSST mogla biti best buy.
Po svim izračunima win-win situacija bi bila zagarantirana u bilo kojoj normalnoj državi.

Ali, ……..MI ŽIVIMO U HRVATSKOJ !!!!!

Moguće (planirane) pljačke:
1) Država porezni dug prikaže kao dokapitalizaciju (sve po 10 KN) i potpuno obezvrijedi udio malih dioničara.
Rezultat: Država postaje vlasnik gotovo 100% KSST i pljačka male dioničare.
Upute o pravnom lijeku: Pripremimo se za zajedničku tužbu protiv države.

2) Država priprema prodaju “povlaštenom” kupcu.
U ovom slučaju imati ćemo “DOKAPITALIZACIJU PO 10 KN” i “PRODAJU” po nekoj smiješnoj cijeni “ODABRANOM” kupcu.
Rezultat: Opljačkani mali dioničari i opljačkana država.
Upute o pravnom lijeku: Pripremimo se za zajedničku tužbu protiv države i pokrenemo “EUTANAZIJU” iste zbog neizlječive bolesti.

Zaključak: Inzistiram da posao sa KSST bude dovršen pošteno za male dioničare i državu.
NE DOPUŠTAM PLJAČKU NI POGODOVANJE BILO KOME !!!!!!!!!
Pozdrav

Ko da se nas nešto pita.

New Report

Close