KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ovdje jedino ne mogu vjerovati da se broj 500 toliko promijenio da se više ne piše sa znamenkom 5 na početku, pa s dvije nule, već sa znamenkom 2 pa 5 pa 4.

[emo_smijeh]


Kako god bilo krenulo se u raspetljavanje..jesmo li "najcrnje" dane za tvrtku prosli ili ne to prosudite sami ali ocito je da "netko" trazi ciste racune

KASTELANSKI STAKLENICI DVA DESETLJECA PREDMET NEMARA I PLJACKE
INSPEKTORI ČEŠLJAJU STARU DOKUMENTACIJU
http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/21004-kastelanski-staklenici-dva-desetljeca-predmet-nemara-i-pljacke

Zanimljivo je i da je psn predan na RC Zagreb (po pravilu bi trebao bit Split) i da se pod nadleznu poreznu upravu navelo – nepoznato.
Paladin to sigurno nije napravio bez razloga.

Pozdrav

Ovo je strašno kako su staklenici opljačkani, a mene najviše čudi što se sve zna godinama i nitko se nije usudio ispitati. Izlazili su članci u novinama, nema o čemu se nije pisalo, ali se uništavanje i pljačka samo nastavljalo godinu za godinom. I šta sad na kraju kad su staklenici ostali bez 500.000 m2 izuzetno vrijednog zemljišta. Tko će to nadoknaditi društvu i dioničarima? Nitko!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

lijepo je ovo Čobi trebao dati po 5000 kn, ali ne, hoće oni 7000,00 pa evo gdje smo sada, red bi bilo otići pomoći radnicima to povrće pobrati da ne propadne



Kako god bilo krenulo se u raspetljavanje..jesmo li "najcrnje" dane za tvrtku prosli ili ne to prosudite sami ali ocito je da "netko" trazi ciste racune

KASTELANSKI STAKLENICI DVA DESETLJECA PREDMET NEMARA I PLJACKE
INSPEKTORI ČEŠLJAJU STARU DOKUMENTACIJU
http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/21004-kastelanski-staklenici-dva-desetljeca-predmet-nemara-i-pljacke

Zanimljivo je i da je psn predan na RC Zagreb (po pravilu bi trebao bit Split) i da se pod nadleznu poreznu upravu navelo – nepoznato.
Paladin to sigurno nije napravio bez razloga.

Pozdrav

Ovo je strašno kako su staklenici opljačkani, a mene najviše čudi što se sve zna godinama i nitko se nije usudio ispitati. Izlazili su članci u novinama, nema o čemu se nije pisalo, ali se uništavanje i pljačka samo nastavljalo godinu za godinom. I šta sad na kraju kad su staklenici ostali bez 500.000 m2 izuzetno vrijednog zemljišta. Tko će to nadoknaditi društvu i dioničarima? Nitko!
[/quote]

Kad će, naravno ako će … update na ovo vaše bivše donje…:

http://www.poslovni.hr/forum/tema/ksst-kastelanski-staklenici-dd-2066?page=311



***obrisano***
A sad mikro….daj mi molim te u tri rečenice objasni kako je moguće napraviti dokap a da nije po nominali?? Na stranu što da država ovu firmu želi prodati a ne dokapitalizirati i da je ova p.s.uvod u privatizaciju.

Mogu ja u jednoj rečenici!? Odlukom o umanjenju nominale zbog nanesenih gubitaka i potom dokapitalizacijom po novoj nominalnoj cijeni.
[/quote]
Zdravorazumski bi tako trebalo biti ali i nominala je određena u neka druga vrimena …..samo ne znam po kom računu i formuli je ova trenutna na burzi
A kako je nestalo pusto zemljište i stvoren dug od 140 mil kuna ništa nas ne bi trebalo iznenaditi (mislim na cijenu po kojoj bi dug trebalo pretvorit u kapital)

DAJ PET !!!

Kolega smart i umanjite nominalu za stvorene gubitke i to je 1150 kn umanjenje u odnosu na 2500 koliko iznosi opet daje vrijednost od 1300-1400 kn. Ako se ne varam prijedlog otkazane skupstine je i bio negdje na tom tragu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega smart i umanjite nominalu za stvorene gubitke i to je 1150 kn umanjenje u odnosu na 2500 koliko iznosi opet daje vrijednost od 1300-1400 kn…

Kako znate kolika je nominala kad ni ne znate sto je u vlasnistvu staklenika niti koliko i ono sto eventualno je u vlasnistvu vrijedi??? Recimo ovdje se baratalo podacima od 1000 kuna/m2. Ja cu Vam rec za te novce necete prodat ni jedan jedini kvadrat koji je u vlasnistvu(da ne govorim o onome sto nije zemljisno cisto jer to po meni ne vrijedi nista) staklenika.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Iznosim samo ono sto pise i sluzbeno je objavljeno …a nagadjanja ostavljam drugima..Koliko sta vrijedi i za koliko se moze prodat imate procijene sluzbenog vjestaka ili koga vec kad se zemljiste predavalo zl split..ali nebitno.
Koliko cega ima u posjedu pokazat ce psn jer izmedju ostalog se od ksst trazi dostava o
-popisu imovine i prava duznika upisanih u pojedine upisnike.
Ako od psn bude nesto korisno za firmu i drustvo bit ce i za nas dionicare..ako ne jos jedna “prica iz hrvatske”

Pozdrav

svi smo mi Crobex



***obrisano***
A sad mikro….daj mi molim te u tri rečenice objasni kako je moguće napraviti dokap a da nije po nominali?? Na stranu što da država ovu firmu želi prodati a ne dokapitalizirati i da je ova p.s.uvod u privatizaciju.

Mogu ja u jednoj rečenici!? Odlukom o umanjenju nominale zbog nanesenih gubitaka i potom dokapitalizacijom po novoj nominalnoj cijeni.
[/quote]

Pitanje glasi kako napraviti dokap a da nije po nominali. Ako je- bude smanjena nominala opet će biti dokap po nominali!

@micro

Prestani pisati o dugu 140 milja jer staklenici nemaju dug 140 milja nego 55. Pa k vragu jel to tako teško razumjeti??[emo_mrgud]. I da, nominala je davno određena….kad je još sve bilo poljoprivredno zemljište a sad je pola toga građevno.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega golubov ne nervirajte se i ako je kolega u pravu.
2001 su staklenici smanjili nominalu sa 2900 za 400 kn radi akumuliranih gubitaka od 45 mil kuna..ako sad i smanje nominalu za 1200 kn radi pokrivanja gubitaka od 130 mil opet ce ona iznosit 1300 kn .
Dokapitalizacija ?..od strane koga ?..Drzave.?..nema sanse..Privatizacija ?..e to je vec druga opcija o kojoj bi se dalo razgovarat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne nerviram se ja ali nemože netko pisati da je dug 140milja kad nije. Pa valjda ako se netko bavi dionicama treba znati što je dug a što gubitak. Istina smanjili su nominalu kad su pokrili gubitak….a zašto je nisu povečali kad je izmjenjen plan i zemljište postalo građevno? Bilo im malo krasti poljoprivredno zemljište pa su prešli na građevno ipak je to puta 10.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ma slušaj nemam se ja s tobom šta prepirati ali tebi sokole moj sve i svašta smeta ….. napisano je daje nestalo zemljište tj.prodano i stvoren dug koji se mora vratit a on je stvoren valjda lošim poslovanjem ….. zato takvim a to su državne tvrtke ne možeš vjerovati ….. kontekst je bija na poslovanju tvrtke a ne navođenje iznosa duga ….koji usput nije 55 nego viši …..
…. cijenu dionice određuju tržište ili po nekima “sindikat” a ne ja ili ti…

…..http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/238877/Default.aspx

DAJ PET !!!

New Report

Close