KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiče predstečajne nagodbe ovo po meni ide u pretvaranje duga u kapital izdavanjem novih dionica ……… e sad ako bude po nominali biće podnošljivo za male dioničare a ako bude po trenutnoj na ZSE biće suza …… valjda postoje neke regule —- uvik postoji opcija oprosta ali to nekako nije realno …… šta mislite

DAJ PET !!!

***obrisano***
A sad mikro….daj mi molim te u tri rečenice objasni kako je moguće napraviti dokap a da nije po nominali?? Na stranu što da država ovu firmu želi prodati a ne dokapitalizirati i da je ova p.s.uvod u privatizaciju.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Niji mi namjera unositi nemir ali ne znam jeli zakon o trgovačkim društvima tako nešto dopušta ….ali evo ingra je pretvorila dug u kapital po 20 kuna a nominala je bila 40 ….nemam ja sumnje u vridnost KSST ali cijena na burzi je ispod svake razine

DAJ PET !!!

@ mikro i golubv
U ovoj zemlji postojao je zakon o zabrani izdavanja novih dionica ispod nominalne vrijednosti, ali samo za tvrtke koje imaju zadržanu dobit.
Taj zakon naše države je ta ista naša država jednostavno zanemarila kod “DOKAPITALIZACIJE” Centar banke i ušla u vlasničku strukturu na protuzakonit način.
To se dogodilo u mandatu sadašnje vlade.
Cijeli događaj doveo me je (uz velike financijske gubitke) do jednog zaključka.
Za tržište kapitala svejedno je dali vladaju crveni ili plavi. Crveni bandit i plavi bandit su samo banditi i to će ostati tako dugo dok im narod dopušta.
U dionicama KSST sam do grla, ali moja predviđanja nisu nimalo optimistična.
Od ove države ne štiti nas ni jedan zakon, a i da postoji on se jednostavno može pregaziti.
Jedina pozitivna stvar je što je država već sada veliki većinski vlasnik, a ostali drže zanemarivi dio dionica. Izdavanje novih dionica ispod nominale bilo bi čista i jako očita pljačka malih dioničara i pri tome bi ta pljačka bila jedini cilj. Svi ostali ciljevi koji trebaju biti postignuti postižu se zamjenom duga za nove dionice po nominalnoj vrijednosti.
Hoćemo li ponovo gledati kako nas pljačkaju i šutjeti?
U slučaju Centar banke napisao sam pljačkašima što im želim. To im se i dogodilo.
Ako ovdje ponove prljavu igru poželjeti ću im isto.
Ovaj put na razini države.
Prisilimo državu da postupi pravilno i bez pljačkanja.
To se postiže dokapitalizacijom po nominali.

Samo da nema nesporazuma ovdje. Uopce ne prizeljkujem dokap ili ulazak u vlasnistvo po 10 kuna jer zelim da mali na ovom zarade,medjutim poucen iskustvima na drugim dionicama sve je moguce. Dapace vrlo vjerojatno. Ja se na 4 dionice sudski naganjam jer ne dam da me se gazi. Koliko cu u tome biti uspjesan vidjet cemo. Ipak mogu samo pisat s qrcem kojeg imam. Ali ipak je ovo K-rvacka,a mali dionicari su okarakterizirani kao spekulanti i najgore zlo na ZSE.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@upupup …..treba se maknuti s aska i dići cijenu na normalnu razinu da im se izbije adut “trenutna tržišna cijena” …..
…. kako odluči “sindikat” tak bu i bilo….

DAJ PET !!!


Što se tiče predstečajne nagodbe ovo po meni ide u pretvaranje duga u kapital izdavanjem novih dionica ……… e sad ako bude po nominali biće podnošljivo za male dioničare a ako bude po trenutnoj na ZSE biće suza …… valjda postoje neke regule —- uvik postoji opcija oprosta ali to nekako nije realno …… šta mislite

kao da je problem smanjiti nominalu dionice pa napraviti dokap? po zakonu ne može se smanjiti ispod 10 kn, a sve iznad toga je moguće

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Upucen zahtjev fini za deblokadu racuna..ovaj put na rc split !?…da vidimo koliko im treba za odgovor.
Po navedenom..duguju tri place…treba doc 4 mil od zl split i 6 mil na ime zakupa zemljista..Proizvodnja na 8 ha !?!..Planovi ?..kolicine..hm..radi se i to je dobar znak ali na cijenu ce ipak utjecat nesto drugo.

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=19-4-8AAFB712F12F8E9DF0E875C3B3D5EDC1

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Taman objavim ovaj post a oni na fini odmah stave odgovore..Svaka cast ..brzi su 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Danas svako malo na fini izlazi novi dokument vezan uz psn staklenika..Znaci daju si truda da to sto prije rijese.
U svakom slucaju sad znamo da do 28.04. moraju predat plan financijskog i operativnog restrukturiranja te opis pregovora sa vjerovnicima.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Promjena među prvih 10!

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 84.683 74,55 Zast. račun
2. CERP (38083028711)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun
3. CERP (38083028711)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
5. AJDUKOVIĆ MATO (36931547986) 725 0,64 Osnovni račun
6. GOLUB VLADO (28286201940) 611 0,54 Osnovni račun
7. KRAMAR IVAN (89399989504) 399 0,35 Osnovni račun
8. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
9. JURIĆ ZORAN (89802654910) 363 0,32 Osnovni račun
10. MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198) 302 0,27 Osnovni račun
Ukupno: 96.727 85,15


***obrisano***
A sad mikro….daj mi molim te u tri rečenice objasni kako je moguće napraviti dokap a da nije po nominali?? Na stranu što da država ovu firmu želi prodati a ne dokapitalizirati i da je ova p.s.uvod u privatizaciju.

Mogu ja u jednoj rečenici!? Odlukom o umanjenju nominale zbog nanesenih gubitaka i potom dokapitalizacijom po novoj nominalnoj cijeni.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close