KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega miro duguju 55 ( i to svom vlasniku ) a knjigovodstveno vrijede 4 puta toliko 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Čim nisu pristali na pojednostavljeno smanjivanje nominale pokrivanjem gubitka meni se čini da imaju plan. A predstečajna je najavljena i putem htvea tak da sve po planu. Još je nešto rečeno na televiziji ali se sad ne mogu sjetiti što [emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

jbt ovdje sad i predstecajnu pokrecu, kao da nisu dovoljno zemlje rasprodali. Ne znam sto ce biti sada sa tim, jer je glupo da se nekome oprastaju dugovi, ako ima vrijednu imovinu.

Prije bilo kakve “euforije” , pozitivne ili negativne , treba vidjet prijedlog predstecajne nagodbe…ide li se u otpis duga…ulazi li strateski partner..odnosno srz “nagodbe”..sama objava o podnosenja prijedloga nagodbe ne znaci puno ali sigurno znaci da se nesto pocelo desavat i raspetljava.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ma daj Lucijane ne budi naiva ovo moze zavrsit samo na jedan nacin.Totalna pusiona. Do sada nisu znali prodat pomu,a od sutra ce se Paladin probudit pametan i znat ce ih prodavat. Ovde je politika u zadnjih 10 godina pola pije pola Šarcu daje,a Vi cekajte privatizaciju. Bice Vam ovdje privatizacija po kunu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

pošto nisam pratio izvještaje niti ništa vezano za KSST zanima me ima li tu neki preneseni gubitak? ili se radi samo o 55mil duga? može neki sažetak, onih koji prate.( ali argumentirano a ne ono “vidio sam unproforca da se mota oko zemljišta”)

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


@lanica

Ima preneseni gubitak cca: 130 milja kuna. Privatizacijom -prodajom zemljišta bi se pojavila velika dobit od izvanrednih prihoda pa je ovih 130 milja dobro došlo.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Frankie drzava nije uspjela u namjeri da kastelanima otmu zemljiste na racun duga i poklone ga zl ..sad je paladin predlozio psn za dug od 55 mil (porezi doprinosi i sl) ..Vjerovnik sama drzava. Hoce li se otpisivat vecina duga koa i do sada..neznam..Hoce li drzava inzistirat na povratku diga ..neznam..Ili su nasli model da otpisu vecinu duga i “predaju” kastelane nekom drugom..pa makar i za kunu…meni svejedno..Samo da drzava makne sape s njih…pome su tu najmanje bitne.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@golubv
Ma Golube ja stvarno uzivam u tvojim postovima vezano za poljoprivredu i vrtlarstvo. Kralj si i gotovo. 130 miljuna kuna gubitka kad citam tvoj post dobijam dojam ka da je to ziva lova koju staklenici imaju na racunu. I jos 55 miljuna duzni. I sad PSN. Ma prilika za odma uletit. A posto ce prodat ove kvadrate(jedno 30 Ha koji koji BTW nisu ni uknjizeni na njihovo ime ili nad kojima su hipoteke i ovrhe)???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frenki

Nisam ni očekivao da ti skužiš što znači preneseni gubitak u slučaju izvanredne dobiti koja bi se pojavila ako vlasnik proda vrijedno zemljište. Tebi je domet ovaj tvoj fffffffff pa se bavi njime. Ne petljaj se u knjigovodstvo, šamaranje poma ti ide puno bolje. Koliko kužiš dionice dokazao si na Dalekovodu kupnjom po 120[emo_zloban]
Sigurno će ti dokap po 10 puno pomoči[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Na dalekovodu postoji ponuda(postoji i nova izmjena zakona o preuzimanju,sudska praksa-pitaj ako ne znas),a ja sam po prirodi kockar mada djelomicno racionalan s obzirom na ulozenih 2,5% portfelja u momentu ulaska.Tuzbe su isle.Privremene mjere su mi pravomocne.STo se mene tice ja bi dao jos 100 tisuca kuna da dalekovod sutra ode u stecaj.Jasno da ti to ne mozes pojmit,a mali Vakula kojemu je svaka kuna taoc jos manje. Znaci dalekovod kocka. Ulazak u KSST sa nekih 60 komada cista dosada.I reci mi sto sam krivo napisao na ovoj dionici. 250 kuna sam predvidio kad smo bili na 800. A bice ovo i jeftinije.Jedino Vas spasava sto drzava ima 85% firme pa je malo slobodnih dionica.
A ti nalupao preko 1000 komada u ovu perjanicu na prosjeku 1000 znaci jedno miljon kuna.Snjeza ja izasla ili pala ispod topa 10. I jesi li popusio vise na ovome od moje svjesne pusione na dalekovodu.A na dalekovodu koeficijent preko 20. Pa to samo ludjak moze propustit. A vi u sta ste vi ulagali.U onaj know how.U one Einsteine sta tamo kopaju karotu i kumpir???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Moje je mišljenje da je ovo dobra vijest..nije nagovor na kupnju ili prodaju

New Report

Close