KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sto se meni zamjerila.Zaradio za marendu na tih 50-60 komada.Tko je slusao kad sam rekao rezi i bjezi sacuvao je 50% novca pa sad ne znam tko je tu slijep. Ja ili vi dalekovidni. Postao sam Vam davno i sto sve ovi imaju/nemaju;zaloge:ovrhe ali onima koji ne vide ni pored zdravih ociju ni to ocito nije dovoljno.A o institucijama pravne drzave imam samo rijeci hvale.Uvjerio sam se u njohovo znanje i brzinu i svaki dan me ponovno iznenade,a Vi cekajte Uskoke i Hajduke oni ce vas sigurno spasit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


ja ne znam zašto država kao većinski vlasnik ne počne prodavati dionice na ovim razinama i s tim fino podmiri zaostale plaće radnicima , i ove iz 2014 evo već skoro dva miseca prošlo

Ma da..super bi to bilo ..prodat tvrtku od 300 mil kuna imovine za 25 mil I s time isplatit place..Samo da bi 80ak radnika bilo sretno I zadovoljno jer su dobili naknadu za rad I mogu dalje nastavit s istim
A da pocnete nesto I zaradjivat ? Placa se dijeli iz zaradjenog ..ako neznate mjenjate upravu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


..Placa se dijeli iz zaradjenog ..ako neznate mjenjate upravu.

Pozdrav

Upravo tako,ali sto to ova uprava zna?? Kakvi su im planovi??? Da li su rezultati bolji??? Ako nisu kad ce ih smjenit??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Broj predmeta
OVR-931/14
Država KO
Hrvatska
Katastarska općina
KAŠTEL ŠTAFILIĆ
Nadležni katastar
PODRUČNI URED ZA KATASTAR U SPLITU, ISPOSTAVA U KAŠTEL SUĆURCU
ZK uložak
1175
Katastarska čestica
1281
Vrsta predmeta
Ostala zemljišta
Površina
20.823 m2
Vrijednost
4.460.472,45 kn
Država naselja
Hrvatska
Naselje
Kaštel Štafilić
Općina
Kaštela
Županija
Splitsko-Dalmatinska
Adresa
Kaštel Štafilić
U naravi predstavlja
poljoprivredno zemljište, trenutno zasađeno poljoprivrednim kulturama
Ročište za predmet
Datum dražbe
24.03.2014 09:00
Adresa dražbe
Općinski sud u Splitu, ex.vojarna Sv.Križ, Dračevac, soba broj 53/II
Uvijet prodaje
Predmetna nekretnina se ne može prodati ispod 2/3 utvrđene vrijednosti
Razgledavanje
21.ožujka 2014. godine u 11,30
Jamčevina
Osiguranje u iznosu od 1/10 utvrđene vrijednosti uplatiti na račun suda br. HR6923900011300000195, model HR00, poziv na broj 101-93114, platiti i dostaviti na uvid uređujućem sucu do početka održavanja dražbe
Datum odluke o prodaji
17.02.2014

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Za one koji su mi udrili nulu. Ovo Vam staklenici ne prodaju vrduru putem oglasa nego je ovo prisilna prodaja zemljista. Kao sto sam pisao prije par mjeseci nisam se jos susreo s tim da duznik vrati pare,ali sam vidio da kamata pojede sve i jos ostanu duzni i priko vrijednosti imovine.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kakva je zima bila ovi su vec rajcice mogli brat, a salatu komotno mogu 4 puta godisnje imat. Misli da se njima placa da ne rade.


Frankie vam izbaci procjenu 96% manju nego što je tražio bivši ministar Čobanković i vi ga još pratite,bravo. Nije da mi pad ne odgovara,ali za sve postoji način. Da završimo s tim, ne da mi se više bilo što postati na ovoj temi, uživajte. Kad izađe natječaj vidjet ćemo koliko je kolega bio u pravu, 250 Frenkijevih ili 7000 Čobankovićevih?

Evo ajmo vidit tko je bio u pravu?? U firmi stanje sve bolje i bolje kako pisete,a cijena je evo dosla na mojih 250 kuna ili vrlo blizu. Doduse ja ne znam gulit kumpire dobro poput ministra Čobankovića,ali poznam malo matematiku i kamate.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Kakva je zima bila ovi su vec rajcice mogli brat, a salatu komotno mogu 4 puta godisnje imat. Misli da se njima placa da ne rade.

Niste u pravu. Radnici tamo nit rade, nit su plaćeni.

Cemu onda firma? Treba ostavit 2 zastitara i gotovo

Podaci iz FI za 2013

Troskovi osoblja , neto place I nadnice..5,2 mil
troskovi poreza I doprinosa na place..2,2 mil
doprinosi na place…..922 tis

Za zaostale place isplaceno 4,5 mil kuna..preostalo jos 4 mil (isplaceno tjekom 2014)

Isplaceno na racun otpremnina 2 mil kuna..preostalo obaveza 4 mil.

Prihodi od prodaje 4,5 mil kuna !!

Kad usporedite sve ove stavke kolega lebowski onda je postenije reci…radnici su placeni ali nisu zaradili placu !!

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ZAUSTAVLJENO TRGOVANJE!
Nije valjda da Staklenici idu u stečaj….(svaka sličnost sa Diokijem je slučajna)

[emo_zacudjen]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

http://zse.hr/default.aspx?id=49669

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close