KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@frankie
Razumim se u kupus tek toliko da za samu prizvodnju kupusa (ovog našeg domaćeg)treba dosta natapanja i još nisam nigdi čuja da netko uzgaja kupus u staklenicima a sad ako se radi o nekoj posebnoj sorti javno se ispričavam g.Paladinu.
A kako komentiraš izjavu sindikalista da “tu nešto nije u redu da firma koja vrijedi 250-300 mil kuna ostvariva prihod od ccca.5 milona kuna”, i još k tomu da radnici i sindikat žele i traže hitnu privatizaciju.

DAJ PET !!!

@mikro

A kako komentiraš izjavu sindikalista da “tu nešto nije u redu da firma koja vrijedi 250-300 mil kuna ostvariva prihod od ccca.5 milona kuna”, i još k tomu da radnici i sindikat žele i traže hitnu privatizaciju.

To je potpuno nebitno za one koji nemaju dionice KSST……[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne bi li bilo poštenije reći da njihova core djelatnost vrijedi nula, a zemljište xy kuna. pa da lijepo zaustave svu proizvodnju, ali ne kupusa, nego gubitaka, prodaju zemljište, podmire dugove i počn ispočetka, ali ne na hektarima, nego na kvadratnim metrima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Trenutno K.staklenici na burzi vrijede samo 20% od 3D printera na kredit odnosno Magme[emo_zloban] Ja bi ipak radije pravu prirodnu glavu kupusa nego onu koju će mi Fižulić isprintati. Ali dođe sve na svoje kad tad.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


@frankie
Razumim se u kupus tek toliko da za samu prizvodnju kupusa (ovog našeg domaćeg)treba dosta natapanja i još nisam nigdi čuja da netko uzgaja kupus u staklenicima a sad ako se radi o nekoj posebnoj sorti javno se ispričavam g.Paladinu…

Natapanje je samo jedna od komponenti potrebnih za uzgoj velikog kupusa,a koja cak nije ni primarna. Ja sam ti gore detaljno elaborirao koji su koraci poduzeti od strane rukovodstva kompanije na putu da se zacrtani ciljevi(povecanje proizvodnje) ostvare.A cilj je veliki kupus.Glava kupusa ka globus velika.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Plug star 60 godina,3 traktora od kojih 1 radi,smanjenje nominale na 1200 i moguca predstecajna nagodba.
Iz Uprave navode da je za kupljeno zemljište ostalo platiti još dio treće rate, umanjene za dodijeljenu pozajmicu tijekom 2013. godine, koja po kupoprodajnom ugovoru dospijeva 31. prosinca 2014., te dodaju da Uprava “Kaštelanskih staklenika” nije do danas zatražila od Zračne luke Split ranije plaćanje dijela ili cijelog ostatka treće rate u 2014. godini, pretpostavljamo zbog blokade računa.
Po meni je ovo iduca dionica koja ide putem diokizma i magmizma. Ovo bi mogao biti novi hit na burzi za spekulante. Jasno ne na ovim razinama.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/233981/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Agencija stopirala prodaju zemljišta radi pogodovanja zračnoj luci traži se veća cijena (60 000 m2 ustupljeno po nekih 300-njak kuna).
Biće triskanja po asku u ponediljak.

DAJ PET !!!

Ma triskanja ce sigurno bit samo pitanje po cemu.

“I nakon svega, i u 2013. ostvaren je gubitak od 16 milijuna kuna, radnicima se duguje osam plaća, račun je blokiran, a nije riješen ni najveći problem – porezni dug državi.

Paraleno s kupoprodajom zemljišta u Resniku, podsjetimo, trebao se riješiti porezni dug “Staklenika”, koji je u međuvremenu s 47 milijuna kuna, zbog kamate, porastao na 50-ak milijuna, i svakim danom, opet po osnovi kamte, raste za novih 15.000 kuna. “

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pročitaj još jedanput ….. uostalom najvjerojatnije je otvaranje predstečajne nagodbe …. resnik i kaštela su građevinska zemljišta pa kontaj… po meni bi bilo najbolje raspisivanje natječaja za prodaju za sve lokacije ponaosob ….pa da vidimo čija majka vunu prede

DAJ PET !!!

To je gradjevinsko po Vama koji ste u dionici.Postao sam Vam vise puta prostorni plan Kastela,a imate brojeve cestica pa pogledajte sto je od toga uopce gradjevno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Postoji odluka Splitsko dalmatinske županije.Po GUP zemljišta Resnik i Kaštela su prenamjenjena u građevinska i zbog toga agencija nije dala suglasnost o prodaji traži se tržišna cijena.Kako god bilo sudbina staklenika će se ove godine riješiti.Pa neće se država baviti se uzgojem poma i salate.

DAJ PET !!!

@mikro
Pa sigurno da se drzava nece bavit uzgojem poma i salate.A sudbina o kojoj govoirs je navedena i na prvoj stranici ovoga foruma. Firma je isto bila i tada na listi za privatizaciju. Danas sa osjetno manje zemlje,ali sto je tu je. Ta odluka o kojoj govoris je donesena upravo radi KSST jer se poljopriovredno zemljiste nije moglo unit u kapital tvrtke pa se poseglo magiji. Pogledaj prostorni plan danas pa ces vidit sto je gradjevno,a sto nije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close