KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dioničari koji su kupovali dionice prije podjele braniteljima, slobodno neka mi se jave zbog podizanja zajedničke tužbe. Molim prije poslati poruku sa imenom i prezimenom, i brojem dionica ako je manji od 50.
Pa ću vam se ja javiti nazad.
Znam da sam već pisao o ovome i ranije, no problem je bio što je nekoliko iskusnih odvjetnika dovelo u pitanje skupoću postupka jer bi samo vještačenje financijske forenzike koštalo najmanje 200 000 kuna. Naime, cijena se odredjuje prema temeljnom kapitalu firme. Može biti i više.
Sada je taj veliki problem riješen jer je u tijeku istražni postupak , s obzirom da je podignuta kaznena prijava za štetu od 119 miliona kuna.
Istu tu štetu, ako se dokaže svi tadašnji dioničari prema zakonu mogu potraživati i naplatiti putem Suda, a to je najmanje 1190 kuna po dionici.
Ono što je dobro je što će Sud kad podignemo tužbu sam zatražiti uvid
u svu forenziku od nadležnih institucija koje sprovode istragu,
tako da nema potrebe da tužitelji plaćaju postupak.
Nas par je već angažiralo odvjetnika, samo još sastavlja tužbu,
s obzirom da traženi iznos odredjuje i cijenu tužbe.
Realno , tražiti nominalu s obzirom da su uništili super perspektivnu
kompaniju bi bilo razumno ali o tom potom.

Koju nominalu?? Staru ili novu??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa staru normalno, koga brigu za novu koja je nastala nagomilavanjem dugova. Sve ovisi kako će kaznena prijavati biti riješena. Ali gdje ima dima ima i vatre. Vani je to skroz normalna stvar, da kad Uprava uz punu podršku većinskog vlasnika odvali kompaniji trećinu vrijednosti sklapanjem štetnih ugovora da završe pod tužbom manjinskih dioničara. Kod nas svi imaju paranoju da si čim tužiš nekoga – zločinac [emo_zacudjen]
Meni svejedno, ja sam svoje prodao poslije GUP-a sve više manje, al ostalo je nekim članovima moje obitelji još tog smeća pa im pomažem.
Priča je ionako bila šuplja od početka, to smo svi znali

E moj Kreso, pa kad si sve znao zašto nisi rekao makar rodbini. Što misliš da te sad čitaju….a možda su upravo tvoje kupili.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


E moj Kreso, pa kad si sve znao zašto nisi rekao makar rodbini. Što misliš da te sad čitaju….a možda su upravo tvoje kupili.

Pa ja sam rekao svima i još sam pisao ovdje da je to šuplja priča na najjače. A i sam kad gledam sad kojih sam sve gluposti se ovdje nadrobio kad je trebalo prodavati na 4600 kn, mi dodje da se od srama bacim u Savu sa mosta, skroz gore sa luka, samo da je malo dublje, čisto da sam sebe kaznim. Teška, teška blamaža al šta je tu je sad, na greškama se uči. Samo to što smo mi uradili je kao da namjestiš tekmu i onda se okladiš na suprotni tim. How stupid can a human being be .. ? The Sky is limit [emo_smijeh]

No članovima moje obitelji neće tužiti, oni vjeruju u privatizaciju i dalje. Ja se pitam privatizaciju čega .. ? Ako se ovako nastavi neće se imati šta privatizirati, 100 000 kvadrata zemlje nestaje godišnje.
Ovo je sigurno najveći slučaj ekonomskom kriminala u zemlji u ovom deseteljeću.
Radi se o pljački teškoj pola milijarde kuna do ovog trenutka, a možda traje i dalje, tko to zna više.
Pola milijarde kuna jednako 500 000 000 kn / 10 000 = 50 000 kn / 12 mj = 4000 kn
Dakle sa doprinosima 2600 – 2800 kn pripravnički za 10 000 diplomaca.
Ili 4 godine radnih mjesta za recimo 1000 ljudi.

Bespotrebno je uopće dalje pisati na ovu temu, osim o samoj metodologiji kradje jer je sramotna za čitavu zemlju.
I pasivne ljude koji svojim stavom “Sve je u k .. cu” podržavaju ovaj autodestruktivni model upravljanja zemljom i za nas dioničare a bome i za one koji to obavljaju.
Samo iz njihove perspektive se zapravo potkradaju samo dioničari, jer se zemlja rasipa dalje aerodromu koji će se poslije možda bolje utopiti.
A dio zemlje je prema katastru prešao na lokalno stanovništvo nekim čudom, ima čak i neka Ivana Penga par pašnjaka od staklenika, ili oranica, zaboravio sam već ..od 2011 godine haha ..

Opasan slučaj o kojem bi trebalo početi pisati

Plejboy….sad je tvoje pisanje na razini iz 2011 kad je cijena bila 600 kuna. Onda si pisao da to ne vrijedi pa je nakon toga dionica skočila na 4600. Tako da me nebi iznenadilo da jednog jutra pročitamo “staklenici u hitnu privatizaciju” i eto tebi nove teške blamaže[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega Golube, najbolje Vam je otići do KSST i onda im se krvi napiti!
Usput pozovite hrpu novinara i napravite tamo PUČ.

http://image.dnevnik.hr/media/document//60894335.pdf

Staklenici nisu na listi za prodaju. Znači, mogli bi Staklenici zaroniti na nižu razinu?
[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da …s obzirom da su sad jako visoko[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa i ja kazem da je vrijeme da se razigramo. Nadam se sad kad je Adris kupio CO da ce se razigrat sto prije i krenit u naplatu potrazivanja malo agilnije od kilavog drzavnog osiguravatelja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A ili ovoj firmi nisu procvjetale ruze kako neki ovdje pisu? Po meni s obzirom na vijest opravdan skok cijene dionice danas.Dobro je da je tu Jozo Maric jer gdje on dojde tu trava ne raste pa nema potrebe za spricanjem pesticidima.Ocito se ide na ekolosku proizvodnju.Dole pesticidi i insketicidi.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/231819/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Blokiran račun Kaštelanskih staklenika


Poslije blokade računa ide “davljenje”, pa nove blokade, pa PSN. Barem je do sada tako bilo!

New Report

Close