KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantno na bidu i asku
Tko koga?

http://kastela.com/vijesti/kastela/1416-staklenicima-rodilo
čitah i ja.

Pustite kupus kolega….bit ce vazno sad koliko ce “procisceni” iznosit temeljni kapital..ali dobro je bilo vidjet da se usprkos “ludilu” koje je vladalo na nekim dionicama tu cijena nije spustila ispod 300 kn.

Novinar u naslovu koristi rijec “oprasta”…ali kako vidimo nitko nikome nista ne oprasta vec se za vrijednost poreza upisuje na zemljiste…jedino mi nije jasno za koji dug je ono bilo dano zemljiste zl split..??…Lako moguce da novinar bas nije upoznat s tim i da nema davanja novih kvadrata vec su to oni isti. Kako god…stvari idu ipak u pozitivnom smjeru..nadajmo se da ce i trzisna vrijednost.

“”….Kako nam je potvrđeno, ovih dana bit će sazvana izvanredna skupština na kojoj će se smanjiti temeljni kapital poduzeća….
Očekujemo da će država do polovine prosinca otpisati porezni dug u iznosu od 47 milijuna kuna, a za taj će se iznos država uknjižiti na zemljište “Staklenika”. Smanjenjem temeljnoga kapitala zapravo ćemo imati očišćenu bilancu i bit ćemo kreditno sposobni…””

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovdje kao da su svi zaboravili da je firma na spisku za prodaju-privatizaciju s obzirom da je državna. Strategija je jasna, firma u večinskom državnom vlasništvu koja radi gubitke nema što tražiti na tržištu. Čiste bilance su uvjet za natječaj jer nema više kamikaza da kupuju mačka u vreči.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Koliku cijenu ocekujete na natjecaju s obzirom na sve?
Naravno kad bude objavljen..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Nakon skupštine ćemo biti pametniji. Inače su planirali isplatu plača početkom 2014.g. ali izgleda da im se žuri.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Pustite kupus kolega….bit ce vazno sad koliko ce "procisceni" iznosit temeljni kapital…

Ma da pustit kupus. Sto Vam je kolega,ovo je inovacija i novi zaokret. Pun C vitamina idealan za ove hladne dane. Bravo za Paladina. Vidi se da je manager od kalibra.Vuce izvrsne poteze od kad je dosa na celo firme. Kako srece da Hrvatska ima vise ovakvih sposobnih managera. Samo me straj kad se bilanca procisti/provitri jos par puta da temeljni kapital nece bit dovoljan za kupit sime od kupusa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a čuj mozda počnu i proizvodit kupusvita napitak to ne bi bila inovancija već invencija to još nitko nije izbacio na tržište

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ma nema od ovoga ništa.Niti znaju koliko zemljišta imaju niti šta rade.Radnici sjede ukolu i čekaju plaće kojih nema dok država ne namiri kakva sredstva. paladin je šakon i kapon podijelio par otpremnina u enormnim iznosima,sada ostalim radnicima nema za papar. Eto kakav menađer.Inače cijena zemljišta u Adriavinilu,srcu kaštela,uz marinu kaštela dosegla je 400 Kn na natječaju. Toliko o vrijednosti zemljišta.
Molija bi admina da ne briše činjenice 100% istinite.
A od dionici ksst koju sam nekada imao mislim sve najgore.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kastelanski-staklenici-podnijeli-kaznenu-prijavu-protiv-bivse-uprave-lose-upravljanje-dovelo-je-do-119-milijuna-kuna-duga/693932.aspx

Eto, sad više nije potrebno plaćati 50ak i više tisuća kuna sudskog vještaka , već će sve dostaviti sami Staklenici na traženje Suda u tužbi koju mali dioničari mogu u vidu naknade štete podnijeti protiv bivše uprave ali i većinskog vlasnika poduzeća, zbog povrede zakonske obaveze odgovornog i savjesnog upravljanja imovinom. Nije čudo da HFP postaje AUDIO, pa AUDIO CERP. Organizacije koje imaju jak integritet nikada ne mijenaju imena. Kad ste čuli da jedan NIKE promijeni ime, ili Apple ? ..
Kompanija je oštećena za preko 1100 kuna po dionici, tako da je to novac koji svaki mali dioničar koji je svoje udjele stekao prethodno objavi ovih poražavajućih i sramotnih podataka, može tražiti od države Hrvatske, odnosno njezinog HFP-AUDIO-CERP-a. Ipak smo sada u EU, i ovakav slučaj bi mnogi strane novine voljele imati na svojem uredskom stolu

Tužba Staklenika (nove uprave) protiv stare uprave?
U ovoj “državi”?
Zvuči mi kao neka parodija.
Tužiti upravu (koju je postavio vlasnik – država) zato što je omogućila toj istoj državi manipulacije zemljištem (što je i bilo unaprijed planirano).?
Pucanj u prazno.
Bojim se da će uskoro nova uprava postati stara uprava, a doći će novija nova uprava koja će “manje talasati”.

U cijeloj priči političko-ekonomsko-porezno-zemljišnog manipuliranja oštećeni su samo mali dioničari, ali oni svoj novac tužbama sigurno neće vratiti. Barem ne u ovoj banana državi.

ma iskreno svima je teško danas, evo ja sam mora ići na selo,ubrat zelenilo, koje su to blagodati , samo posiješ a ono samo nikne, nabra pun gebek salate, blitve,cikle, kapulice,ljutike, raštike,kupusa,brat bratu vridnosti 600 kuna, yelenilo je zakon, odsad samo to većerajem , jerbo mi je linić blokirala kartice

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close