KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@twixer
Kak si došel do izvještaja?
Imaju broken-link na stranicama…
Vaš link …
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

pa ne moraju oni ni sadit ništa ,meni je drago i divlje zelje koje nikne na njihovim parcelama [emo_smijeh] a i kolega frenkie to obožava
uvik ga uvatim na pazaru kako to kupuje i fali se da je to iz staklenika

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


pa ne moraju oni ni sadit ništa ,meni je drago i divlje zelje koje nikne na njihovim parcelama [emo_smijeh] a i kolega frenkie to obožava
uvik ga uvatim na pazaru kako to kupuje i fali se da je to iz staklenika

Boga ti da je divljeg zelja,a ovde skupa sa zeljem dobijes i puze gratis
pa mi se dica toga najidu i uvik pitaju kad cu ih opet odvesti na piknik na Resnik.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a čuj frenkie , drugi put bi zbilja mogli baciti na gradela tamo na resniku uz netaknutu prirodu a možemo pozvati gospodina goluba i njegovu dragu i malog vakulu i sve dobronamjerne
nema ništa lipšeg od blitve na gradele
je to sirotinjska delicija al sad se bogati tuku i za to otkako su otkrili nutritivne vrijednosti

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@ fffffff…
Sastanak uz gradele na Resniku? Odlična ideja.
Mogli bi ( uz sve delicije ) osnovati “Društvo obožavatelja KSST”.
Pozovite i mene. Možemo svi zajedno raspraviti kako pomoći KSST da što prije nađe stabilnog privatnog vlasnika. Moj prilog temi bio bi prijedlog rušenja cijene dionice do iznosa prihvatljivog potencijalnom (imaginarnom) kupcu.
Dosadašnje ideje poput:
– zapuštena makija
– veliki dugovi
– raketa kojoj je gorivo zemlja
– povrat nacionalizirane zemlje bivšim vlasnicima
– velik broj lijenih i preplaćenih radnika, itd, itd, itd
više ne donose željene rezultate, pa treba izmisliti nešto novo.
Ako dobijem pozivnicu, kao prilog donosim i nešto halucinogenih gljiva da nam pomognu u stvaranju novih ideja.
S nadom u skoro viđenje, srdačan pozdrav.

@upupup
Ti ne bi prezivio ni buniku,a kamoli muharu, gnojistarku ili kaktus pejotl.Ali ako bi ti uzimanje navedenih opojnih sredstava pomoglo da haluciniras da dionica raste zasto ne.Sve za pare.
BTW ovo ti raste samo zato sto nema slobodnih dionica. Sve ste pokupovali.Postavlja se pitanej tko ce kupovat od Vas.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dobit ili gubitak tekuće godine: -16.555.754
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=KSST-R-A

@ZzTop
Ma pusti to tromjesecje u kojem bi trebali najvise zaradit(lito jer tada prodaju vecinu svojih poma,paprika i kukumara) oni nalomili 8 milja minusa.Znaci preko 300 kilo erla mjesecno sto je 10 kilo erla po danu. Pa za ovo stvarno treba sposoban menađer koji skupa s radnicima bere pome. Mozda ih uskoro bude prodava na banku zajedno sa radnicima jer meni se cini da radnici nisu problem nego da su losi trgpvci. Zato ovoga menađera podhitno zaposlit na banak na pazaru.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Knjigovodstvena vrijednost…2128 kn P/S..:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Opet gubitak? Odlično! Ako rade gubitak nemaju što tražiti na tržištu. Barem je takva politika kukuriku. Znači ni najnovija uprava ne može ovo izvuči u pozitivu. A ništa…onda prodaja. Na natječaj pa da vidimo, koliko vrijedi kupcu toliko i nama malima. Bilo bi najgore od svega za male dioničare da ovi uspiju zaraditi makar kunu. Onda bi otezali s prodajom do besvesti ali kao gubitaš brzo smo na redu – bubnju.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Knjigovodstvena vrijednost…2128 kn P/S..:)

Da sam na Vasem mjestu stavio bi na kraju ovakav znak “(:”. S tim papirnatim vrijednostima mozete eventualno obrisat gujcu da prostite. Sto ima veze kolika je vrijednost kad se iz te “vrijednosti” samo radi gubitak. Pa je li bolje da je knjigovodstvena vrijednost 100 kuna,a dobit 30 kuna po dionici??? Sto bi po Vama imalo veci utjecaj na cijenu??? Veca knjigovodstvena ili pozitivno poslovanje???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Smijesak je vise ironican kolega….a sto se tice dobiti..gubitka..i sl…sve su to manifetluci koji se lako nastimavaju kako kome pase…na kraju krajeva isto kao i knjigovodstvena vrijednost.
HFP je u vrijeme vracanja dugova ljudima kojima je imovina bila oduzeta procijenio dionicu na 7000 kn i time “zavarao” sve kojima je u ime kvadrata vratio dionice…Nazalost zavarao je i zse…sto je proslo nekaznjeno ali za rh..nista cudno.
Kad ce i dali ce ikad ovo u privatizaciju i po kojoj cijeni to cemo tek vidjet.
Drzavi sigurno nije u interesu imat u vlasnistvu firmu koja “proizvodi” pomidore i blitvu..ali sigurno je nekog tko ima toliko zemljista oko zl split. Onog dana kad svi interesi budu zadovoljeni..kad svi “psi oglodju” sta se oglodat da..onda ce se ovo prepustit tržistu..i onda ce se vidjet koliko sta vrijedi (bar teoretski tako kazemo)…Dali dionica vrijedi jednu kunu…dali 200.3300…ili tisucu…o tome necemo jer nema smisla.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close