KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle ipak sažetak….a zakaj onda kolega Geendey piše rezime ako imamo svoj naziv…nije valjda samo da fascinira raju svojim glupostima?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jucer mi je obrisan post na ovoj temi.Cak je prethodno odobren od strane goluba i Snjeze.Nije mi jasno zasto.Samo sam se pitao zasto ovi kupmiri iz Kastila sade uvik pomu,papriku i kukumar, na kojem se ne da zaradit ni za sol i papar umjesto da sade nesto poput ovoga.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/223188/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sad je valjda više neg jasno da se nebu dozvolilo da ide ispod 300 nikako.
Da su mislili, već bi to spustili ispod 300, ali ovak se samo mrcvari i polako skuplja.
E sad, dokad, bog zna!

[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Jucer mi je obrisan post na ovoj temi.Cak je prethodno odobren od strane goluba i Snjeze.Nije mi jasno zasto.Samo sam se pitao zasto ovi kupmiri iz Kastila sade uvik pomu,papriku i kukumar, na kojem se ne da zaradit ni za sol i papar umjesto da sade nesto poput ovoga.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Mozaik/tabid/80/articleType/ArticleView/articleId/223188/Default.aspx

ovo i mene zanima.. tu bi se dalo saditi jako cijenjeno mediteransko voce i povrce i to, buduci da je vecina zemljista vec godinama draca, uz zadovoljavanje ekoloskih uvijeta EU za dobivanje certifikata ‘ekoloske hrane’ (kako se vec zove) koja se mora saditi na zemljistima koja nisu tretirana kemikalijama najmanje 10 godina..

Samo budala kakav sam i sam može ovaj post držati savjetom za K/P [emo_cool]

@ Dundo22

E, Dundo, moj Dundo. Ono 22 sigurno je broj tvojih godina kada se ovdje usuđuješ pisati takve postove. Odgovoriti ću ti ja, samo zato da ti ne odgovori Frankie ( ovo ti je nježnija verzija).
KSST imaju jako malo vlastite zemlje, a jako puno dugova.
Ako obrade zemlju u svojem vlasništvu riskiraju da izgube i zemlju i urod kada im uzmu zemlju koja je pod ovrhama ili kao zalog za dugove koje nemaju čime vratiti.
Ako obrade tuđu zemlju gubitak je još sigurniji.
Zemlja je zapuštena makija zato što tako stvara najmanje gubitke.
Jedini spas za KSST još se nitko nije usudio objaviti, pa ću to sada ja učiniti.
KSST je (možda) moguće spasiti jedino proizvodnjom gljiva. Za to su potrebni tuneli, pa je zbog toga postavljen direktor sa potrebnim iskustvom. Osim toga tuneli se mogu izbušiti na raznim dubinama, pa se ispod male površine može dobiti mnogo prostora za novu proizvodnju.
Kada Staklenici izgube svu zemlju u svojem vlasništvu, a država vrati svu nacionaliziranu zemlju proizvodnja seli u podzemlje. U podzemlje prelaze i odabrani članovi uprave, a za njima i politička elita (lokalna i državna).
Ako ti Frankie napiše da zna za tunele, ali da oni propuštaju morsku vodu, nemoj mu vjerovati. Frankie samo ruši cijenu dionice zbog samo njemu poznatog razloga.

@ fffffff…
Vidim da nisi shvatio sve prednosti planiranog projekta.
PREDNOSTI:
Podjelom površine zemlje podobnim jatacima u vlasništvu domaćih (stranih) banaka dobiva se jake saveznike koji čuvaju leđa ( u slučaju naših odgovornih osjetljivu guzu ) od napada zbog učinjenog.
Zatim, iz podzemlja je mnogo lakše upravljati stanjem nego kada si izložen direktnom pogledu građana.
Ako ćemo o planiranoj proizvodnji, moram ti reći da postoje razne vrste gljiva ( svijetleće, eksplozivne, gljive za udisanje, gljive za ubrizgavanje itd……. ). Težište u Dalmaciji, a i mnogo šire odavno postoji.
Postoje i specijalne boje za tunele koje pospješuju rast pojedinih vrsta gljiva.
Ima još mnogo prednosti, ali neću ti odmah sve otkriti.
Negativnosti kod “PROJEKTA KSST” jednostavno nema.
O projektu brine sam vrh naše poslovne i političke elite, pa u uspjeh ne treba sumnjati.

Sada se odlogiraj, pa ulogiraj kao moj prijatelj Frankie i napiši nešto protiv KSST ako možeš.
Pozdrav.

Nakon par zadnjih trgovanja fakat je teško biti optimist i verovati da ovo nejde ispod 300! Kupljeno: 3 komada s prodaje do 340, ali je zato zatučeno 41 komad po prodaji na 313,xx. (tek tolko da ostane zabeleženo).
Da je bilo više na kupnji, valjda bi zatukli i više…ali, jbga, kad nema kupnje, a nećeju da cena ode ispod 300.
A onaj lik kaj drži “H” nalog sa 3 komada, to je valjda tek 30 komada koji bi trebali držati kolko-tolko letvicu iznad 300 (sebe nebre i nesme poklopiti).
Dakle, sledeća kupnja je (daleko) ispod 300…ak bude još kupnje na 300 ide i moja mižerja ča po sistemu “bolje vrabac u ruci neg’ – drek”!
[emo_beztona]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Tesko da ce ispod 300 jer se vise nema sto prodat.Doduse niko ni ne kupuje pa dodjes na isto.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Krajnje je vrijeme da postavimo novi (niži ) target.
Ovako cijena predugo stoji, a sigurno ima još drhtavih ručica, samo ih treba stimulirati.
Predlažem target od 150 kn, jer KSST će sigurno prema kraju godine povećati gubitak, a ako novi target postavimo sada neki bi još mogli puknuti pod pritiskom.


Krajnje je vrijeme da postavimo novi (niži ) target.
Ovako cijena predugo stoji, a sigurno ima još drhtavih ručica, samo ih treba stimulirati.
Predlažem target od 150 kn, jer KSST će sigurno prema kraju godine povećati gubitak, a ako novi target postavimo sada neki bi još mogli puknuti pod pritiskom.

Tako…koji su mislili kupiti po 300, su kupili, a sad idu na red oni koji kupuju po 250. [emo_plazi]
Btw, izgleda da Vam se bude obistinilo to kaj prizivate… 30 komada x 300kn već je na prodaji, a kupci se baš i ne zaletavaju…bar ne zasad.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Dakle ipak sažetak….a zakaj onda kolega Geendey piše rezime ako imamo svoj naziv…nije valjda samo da fascinira raju svojim glupostima?

Da li će ksst preživjeti sljedeći rezime golube moj golube?
Od verbalne kavge ništa nema.
A ovo tone li ga tone, gdje li je sad smart i puna šaka znanja [emo_ooooo] [emo_smijeh]

džon obraz [emo_palacd]

free flow information

Izaslo je izvjesce i nitko ne komentira. A stvarno je jako zanimljivo.

Tesko je naci toliko gramatickih gresaka na jednom mjestu.

Treba pohvaliti upravu jer stedi na svemu. Eto skenirali su dokument na 50 dpi-a.

Kupili su plug. Pokrecu brendiranje proizvoda.

Vjerojatno jedina firma na burzi kojoj racunovodstvo vodi knjigovodstveni servis i to j.d.o.o.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close