KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“”Isto tako, trenutno se radi na rješavanju 47 milijuna kuna poreznih dugovanja.

– Vlada bi uskoro trebala potpisati taj dug, na ime kojega smo državi dali zemljište. Kada se to dogodi, idemo na smanjenje temeljnog kapitala, imat ćemo čistu bilancu i napokon biti kreditno sposobni. “”

Mislim da bi formulacija trebala glasit “Vlada bi uskoro trebala otpisati taj dug..”, jer je zemljiste i prodano ili bolje receno dano iz tog razloga.
Lijepo je cuti da tvrtka svoj razvoj napokon temelji na proizvodnji i radu a ne samo na vrijednosti zemljista. Ako jednom postanu profitabilni onda sve ima drugaciju cijenu. Kad si u minusu..stecaju…kreditima…svi te mogu kupit za “kunu”

Pozdrav

svi smo mi Crobex


… Ako jednom postanu profitabilni onda sve ima drugaciju cijenu….

Je li mozes ovu izjavu stavit u nekakav vremenski okvir kako bi mi koji smo malo nazad s kartama dobili predodzbu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U svakom slucaju prije bilo kakve prodaje ili natjecaja za istu .Sva dugovanja bi morala biti podmirena i proizvodnja uspostavljena…a onda nek traze “strateskog partnera” ili novog vlasnika.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



… Ako jednom postanu profitabilni onda sve ima drugaciju cijenu….

Je li mozes ovu izjavu stavit u nekakav vremenski okvir kako bi mi koji smo malo nazad s kartama dobili predodzbu.
[/quote]

Zašto je nekome tko nema dionica KSST-R-A važan vremenski okvir bilo čega. Ja nemam dionice Jadroplova na primjer i nije mi važno i ne pitam ništa vezano za njega. Kakav to poriv može osjetiti čovjek za nešto što nije njegovo ni u promilima?
Gurati nos u tuđa posla, viriti preko ograde, non stop stajati iza zavjese i izvirivati kad god nešto ili netko šušne….jel to…?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube
Ispricavam se i u buduce cu prvo tebi poslat sto mislim postat pa ako ti i Snjeza odobrite na sastanku kucnog savjeta tek cu onda stavit.Je li ti to ok??? Jos jednom molim te primi moju ispriku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


golube
Ispricavam se i u buduce cu prvo tebi poslat sto mislim postat pa ako ti i Snjeza odobrite na sastanku kucnog savjeta tek cu onda stavit.Je li ti to ok??? Jos jednom molim te primi moju ispriku.

Ma to bi bilo Ok…..mogao si i do sada ali nikad nije kasno za novi početak.. 🙂

ps: isprika prihvaćena 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

2K kn i nije tak daleko, ne?!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

… ali nekak ‘zgleda da idemo [emo_palacd] prema 250…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

08.03.2013.



A evo još jednog pametnjakovića ….a koliko vrijede ili ne vrijede vrijeme će pokazati.

Tarzane izgleda da se posklizneš na svaku bačenu koru od banane [emo_smijesak]

Trend je silazan već koju godinu i nema naznaka za promjenom, osim što će možda urod salate kristalke bit obilniji ali otom potom, dogodine se opet čujemo sa malim ili onim malo debljim prstom znanja [emo_namigusa]
[/quote]

polugodišnji rezime je nekoliko 10aka% minusa.
golube kako će to tek izgledati na godišnjem rezimeu? hoće se onda smart javiti ekskluzivnim intrevjuom za svekoliko pučanstvo dok ćeš mu držati mikrofon o besprijekornom znanju u malom prstu?

[emo_smijeh]

free flow information

Što je to rezime???[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Što je to rezime???[emo_zloban]

Rezime je kratak sadržaj nekog usmenog izlaganja ili spisa, sažetak.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



2K kn i nije tak daleko, ne?!
[emo_namigusa]

kreni 😛
[/quote]

Pa vi’š da prodaju i po 315, sutra po 300, pa onda kad nekom do3,1416zdi pa lupi po prodaji i eto nas na 250.
Nema sile, ne?!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close