KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vas dvojica ste već prešli i ukus i sukus komunkacije na ovom topicu.

Jedan navija za pad na 10 kn drugi za rast na 10.000 kn….na trenutke razbudite temu al dajte malo ohladite…

Jesen je, vrijeme je ubiranja plodova…..ja idem na njivu.

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

e a di ste dionićari, nisan čita dugo ovaj topic a vidin da se i sBogon rugate. Imate duha he he he, jaki ste mi … ali bome od staklenika malo bude.

[/i]
……..A za staklenike dignit na 1500 to spada u bozja cuda i trebat cete klecat ti i Snjeza na soli barem do privatizacije,a vjerojatno i nakon.[/i]
[/quote]“[/i]

Sad tek niš ne kužim!? Znači ide privatizacija!? I cijena može na 1500!? E Frenki pa što ti bi da ovo napišeš? [emo_zloban]

A što ako ih proglase strateški važnima…onda ipa nema prodaje…ili?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

a ide golube jasno da ide,evo vec ide 5-6 godina.Jos malo pa ce upisat I osnovnu skolu. Viruj golube u bozja cuda jer ovo je stvarno strateska firma. U Hrvatskoj ce se sve privatizirat osima suma,voda i korova iz staklenika.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ste vidli ujutro kak grdo zgleda kupnja bez naloga na 300 i kusur?!
Čim se maknul onaj s 26 komada na prodaji odma je osvanula kupnja na 300.
E sad, niko neće prodat na 300, a ipak bi neko i kupil po 300.
Je to ta (optimistična) logika ili je možda ono, da se ipak iskrcaju na 350 oni koji se misle iskrcati…ili jednostavno nema interesa za KSST-R-A (hebeš staklenike, bitne su pare…)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

54 komada na prodaji po 330 i računam oko 100 komada na kupnji na 300.
Mislim da je sasvim fer odnos snaga.
E sad, imam neki blagi osjećaj da bude ko ono: “ko prvi pisne, debele žabe rit stisne…”
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

60 komada do 330 na prodaji.I niko da pikne.A samo takav biser.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

bojim se ja da je ovo kamen koji tone u mulj

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

I opet kaže prima minister “u privatizaciju ide sve što nije strateško za HR.” Frenki ti bi trebao znati, ti si uvjek najpametniji – jesu ili nisu K.S. od strateške važnosti za HR??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa jasno da jesu.Sve sto je od strateskog znacaja Hrvatska ce rasprodat.A uzgoj korova je po meni definitivno strateski znacaj. Nisam ti ja nesto pretjerano pametan samo za dlaku vise od prosjeka,a to je ocito dovoljno za zaradit,a ne oznojit se.
A evo sto kaze kancelar.Prati vijesti u podne.
http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/222484/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://kastela.com/vijesti/kastela/792-staklenici-se-dizu

evo malo vijesti pa si ćitajte.

Nema nikakve vizije za budućnost, baš me zanima što će biti nakon 2014 god. kad im više ne bude kapalo sa strane. A da spomenuto je, onda će bit kreditno sposobni. Dakle još 3-4 godine će bit uništavanja tvrtke

New Report

Close