KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Frankie
Zašto kukati ?
Privatizacija po 1 KN je “best buy” privatizacija.

Već neko vrijeme mislim da su KSST best buy na ZSE.
Sutra, ako cijena padne biti će best best buy.
Za koji mjesec možda i best best best buy.
Ako ode za kunu konačno će i država nešto uknjižiti ( ako uspije naplatiti cijeli iznos ).
Glavno je da se ne moramo bojati za svoju budućnost dok se Oni brinu o nama.

Kolko ono strpljivo cekamo? 225?

225 ?
Zgodan target.
Možda netko izgubi strpljenje i nešto prije.
Ali, padajuće noževe nije preporučljivo hvatati.
Ipak, tko ne kupi u padu, a ne uhvati ni najnižu cijenu…..
Nezgodno. Izgleda da mnogi niti neće uspjeti kupiti.
Zato, ili vjerujete u dionicu i kupujete stalno, ili gubite vrijeme jer nikada nećete kupiti.
Možda je najbolje skupiti 1 KN i čekati konačnu ponudu države.
Srdačan pozdrav svim strpljivim kupcima i još malo srdačniji svima koji su več izgubili strpljenje.

Ma privatizacija po kunu je najbolja,ali budi siguran da ako bude tebe nece dovatit. Jedan poduzetnik se priporcija vec za privatizaciju po kunu i ide mu jako dobro. Plus sta su mu ovi i duzni neku kintu pa mozda bude i dokap. Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju,ali vec dosta puta vidjen scenarij i nova pravda za sve u RH. O targetima i dnima je suludo razgovarat.Svoju cijenu od 250 sam napisao,ali sada ne vjerujem da cu kupovat ni po toj cijeni. Nadalje tko je bio pametan i poslusao do sad bi sacuvao najmanje trecinu novca. Ali nije bitno supajte i dalje rice o bazama(NATO,Carnival),hoteli,plaze,cuda svemoguca,je li gubitak ili dug(nije govno nego se pas posra).
Za Vakulu maloga:vrijeme u Zurichu djelomicno suncano temperatura 14 stupnjeva,kava i kroasani bas po mom gustu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie

Potpuno se slažem sa tvojim mišljenjem. Glupo je ulagati u nešto u što ne vjeruješ.

Ja na kupnju dionica gledam malo drugačije od tebe.
Kada imam slobodnog novca, a nemam ideju za bolji potez, novac pošaljem dalje (kupnjom dionica).
Nadam se da će taj novac doći nekome sa idejom i da će nekome pomoći da se obogati.
Kupnjom dionica na ZSE već sam mnogima pomogao, a i skupio sam dosta raznog smeća.
Poznato je da ljudi, kad se obogati, kupuju nepotrebne gluposti i smeće.
Ja ću svoje smeće ponuditi tržištu kada bogati shvate da vrijednost ne mora biti samo u novcu.
Na kraju se krug možda zatvori, pa i ja ( bez ideje ), zaradim koju pinku.

Srdačan pozdrav.

@upupup
Jos mi nisi dao odgovor na povjerenje u zemljisne knjige i praksu ustavnog suda i zakone.Prouci malo.Ono sto pise u zemljisnim knjigama ti je sveto pismo ako je kupac kupovao u dobroj vjeri(nije znao da je vanknjizno stanje drugacije).
A o cijeni dionice suludo raspravljati.Sad se vise ne brani 400 nego 350 kuna.Gruba su vrimena dosla i neki cudni vitrovi su zapuvali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie

Nemam povjerenje u zemljišne knjige zato što sam vlasnik nekoliko parcela koje nisu “zemljišno čiste”.
Takve sam naslijedio ili kupio.
Neke sam i prodao.
Sve sam radio u dobroj vjeri i nitko mi ništa ne želi i ne može uzeti.
Osim toga zakon me obvezuje da stvari sredim do 2015. god. što ću i učiniti.
Poslije toga možemo razgovarati o povjerenju u zemljišne knjige.

Srdačan pozdrav

@ Frankie

O dionici
Cijenu ne branim, niti imam namjeru.
Ali, ako ode neka parcela, možda očistim do 400… ili 500.
Volim čvrstu igru.
A možda kupim i za 1,5 KN.

Srdačan pozdrav

Ti govoris to s pozicije prodavatelja parcele za koju nisi bio upisan kao vlasnik(blago tebi gdje kupce za takvo nesto nalazis. Drzim da takvi imaju muda da su u najmanju ruku sami obranili Knin). A ja kazem da kupac koji kupuje ima na raspolaganju brdo toga(desetka tsuca kvadrata bez ikakve zabiljezbe po pitanju spora prava vlasnistva) sto je po vama u vlasnistvu staklenika,a na sto su barem po zemljisnim knjigama upisani drugi vlasnici. Sto zelim reci,ako su neke od tih parcela stvarno vlasnistvo KSST(doduse vanknjizno) kad se takovo vlasnistvo proda od strane nevlasnika upisanog u zemljisne knjige,a kupac je kupovao u dobroj vjeri(znaci nije imao saznanje da je to vlasnistvo KSST-a kako ces ti sutra to dokazat da on nije znao,najbolje da ce kupac ici sam protiv sebe) s punim povjerenjem u ono sto stoji u zemljisnim knjigama tada KSST moze kupcu stavit soli na rep.Zemlju je tada papila maca,a pare ce eventualno trazit od prodavatelja(ako ih u medjuvremenu po starom dobrom rvackom obicaju nije izija).Je li sad razumijes problem o kojem pricam?? Ne bojim se ja za staklenike oni imaju vremena ne do 2015 nego do 3000 ili im je zemlja cacina pa da ce se lomit za nju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@ Frankie

O dionici
Cijenu ne branim, niti imam namjeru.
Ali, ako ode neka parcela, možda očistim do 400… ili 500.
Volim čvrstu igru.
A možda kupim i za 1,5 KN.

Srdačan pozdrav


tko nije upisan u yemljišne knjige zaqrac mu svi dokumnti ugovori

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@ Frankie, fffffff…

Nagradno pitanje od 1.000.000 €

Prije 3 godine prodao sam parcelu u Splitu. Vrijednost oko 200.000 €. U zemljišnim knjigama se stanje mijenja malo “usporeno”, pa sam još uvijek “vlasnik”. Imao sam nekoliko ponuda raznih kupaca za istu zemlju, sve iznad 100.000 €.
Pretpostavimo da sam ” spreman riskirati “. Zemlju koja je u zemljišnim knjigama moja prodam raznim kupcima desetak puta po 100.000 €.
Svaki od kupaca u dobroj vjeri kupuje zemlju od “vlasnika” upisanog u zemljišne knjige.
Kako će to pomoći kupcima ( ako ja nestanem ) ?

New Report

Close