KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se klupko nezaustavljivo počelo odmotavati i da nekima gori pod petama. Uskok? – nebi bilo loše pozvati…
Ako paladin govori istinu… a bome i događanja u zadnjih 10 godina govore da bi to moglo biti tako nekako…

“Podsjetimo, oni su sredinom tjedna na konferenciji za tisak izjavili kako zajedno s Ivanom Čavkom ruše Paladina zbog lošeg poslovanja tvtke, a sam Čavka jučer nam je demantirao tu informaciju.

– Ja nikoga ne rušim. Direktor za sada ima moju podršku, a moj potpis koji je stavljen na priopćenje za medije prije koji dan je podmetnut.”

Ako je ovo istina krivotvorenje potpisa je kažnjivo, dakle ili laže Čavka ili lažu Ađutantov i Meštrović.
Pa sad vi zaključite što je što, ili još bolje tel u ruke i zovite uskok…

@upupup,inewton,golubv..
E sad su neki od Vas tek poceli shvacat bit.Znaci nesto je namjerno upropastavano i jos se uvijek upropastava i nitko za to ne odgovara.Kad se u Krvackoj kriminal,sukob interesa,pogodovanje konacno pocme kaznjavat onda slucajeve poput Kastelanskih staklenika, Dalekovoda, Badela, Belja, Industrogradnje, Elektroprometa, niz je poduzi necete imat.Tada ce Vasa investicija itekako imati smisla,a 110 Ha unatrag 5 godina bi bilo 130 Ha danas.I tada Vam sve one price oko apartmana hotela,baza i slicnog ne bi trebale.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ma frankie, svira se meni kamo će cijena, još uvijek imam onih par komada tako da mi nije bitno. Ono što mene mući je ovo što si i ti napisao. Namjerno upropaštavanje, tkzv. klanje krave radi šnicle. Eto vidiš, zato sam da se uskok pozove, samo neznam što se radilo svih ovih godina, pa već je 2013.
Ako su krivi penga, ađutantov i meštrović, pa nek ih več jednom zatvore. A netko od njih sigurno je. A ako se i sadašnjem direktoru dokaže da je nastavio istu praksu, pa naravno da je bajbukana otvorena i za njega.

Evo vam je i tvrtka Euro-brod d.o.o.iz Slavonskog Broda pokrenila jos jednu ovrhu za koju prije nismo znali.Ne znam koliko je love u djiru nisam doma,ali trgnem nekoga ne telefon pa javim.Broj predmeta je 1265/11 i radi se o 1745 m2 kraj city centra u Splitu. Nisam ni zna da im je tu ista ostalo nakon sta je Pasko Rajcic(Antonio Trade ) zavrsija sa njima. Mislija sam da im je sve odnija. Kako vidim iz procjene ocito se nekome namista jer je procjenjeno na svega 831 kunu/m2. Znaci otic ce za 1/3 tj cca 277kn/m2. Nije lose.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nitko nista ne komentira. Ajmo ovo popratit rijecima akumulacija u tijeku. Skuplja se u tisini.A sad salu na stranu sta je ovo danas bilo???
Free float sve manji i manji,a rasprodaja sve bolja i bolja. Daj šta daš.Ili je opet koja “dobra” vijest na pomolu??? Sad ona cijena od 491 kune izgleda san snova.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ja sam pisao tu da se krši zakon takvim upravljanjem..bilo namjerno bilo iz nehaja..a rekao sam i da ide nazad na 200..
otkad sam pročitao o hipotekama zaboravio na perspektivu…možda kupit na 50 kn?

jedina filma koja je gore upravljanja od dlkv…

šampion nesposobnosti..

Što god pisali o ovoj propaloj kompaniji danas kupio malo na 340 kn

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Bit će da se kokošari prebacuju u dioki
[emo_plazi]


Što god pisali o ovoj propaloj kompaniji danas kupio malo na 340 kn

[emo_smijesak]

Pa to ti i nije neki rizik kad znas da dionica vrijedi najmanje 1500,2500,3500,7000 ovisno o marketingu.ali sigurno ce ti to ovi kokosari pokusat to dignit nazad na 398 mada tesko da ce uspit,ali moga bi mozda zaradit bar za jedne cevape(bez kajmaka jasno).

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Bit će da se kokošari prebacuju u dioki
[emo_plazi]

Di se prebacuju da se prebacuju nije bitno. Ovo je stresao netko iz TOP 10 ili blizu TOPa 10.Po nacinu izlaska mogu pretpostavit tko je slon u prodavaonici stakla no nije bitno. Vodovod ima skoro 2000 komada. Kad se na pravi nacin prikaze ovaj gubitak vrijednosti Upravi Vodovoda(tko god je iz Splita sigurno je cuo za onaj izraz aj se zali Upravi Vodovoda) mislis da ce oni pozelit ostat u ovoj dijonici ili mislis da ce prodat. A krenu li oni prodavat uz shortanje postojecih “ulagaca” ovo ce biti gore nego masakr motornom pilom. A privatizacija samo sto nije. Makar po kunu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close