KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde onda jasno i glasno – za tebe je dug i knjigovodstveni gubitak isto. Ajde potvrdi da se malo smijemo preko vikenda.
Napisao si da su opet dužni 119 miljuna. To Paladin nije rekao, to si ti izmislio. Frenki, nije ti pametno pisati laži jer će netko zbog toga prodavati a onda te krivično goniti. To neću biti ja ali netko bi mogao. Zato manje laži i preboli već jednom gubitak na ovoj dionici. Nije ti to jedini a sigurno ne i zadnji.[emo_zloban]

ps: kad smo kod laži pročitaj potpis….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ja druze prenio naslov.Kakav gubitak na ovoj dionici.Ma o cemu ti pricas.Ma je li te sram vise ovdje ovako navlacit pa dionica ti je dosla sa 1200 od kad pises na 370 i ti i dalje ne odustajes. Mene ce kayneno gonit jer sam linkao clanak.Ma o cemu ti decko??? I sto ja tu lazem??? Sve sto sam napisao sam potkrijepio necim.A ti?????

Loše upravljanje dovelo je do 119 milijuna kuna duga

Sad se smij preko vikenda koliko god zelis. ALi grohotom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo ti Frenki, zamoli nekoga da ti pročita.

“Ovako nas nitko ne uzima kao nekakve partnere jer ako imate 120 milijuna kuna gubitka, a 350 milijuna kuna vrijednosti nekretnina to je nenormalna situacija. Mi ćemo sigurno ići na smanjenje vrijednosti temeljnog kapitala u svrhu reguliranja bilance, odnosno smanjenja dugova. To je ono u što hitno moramo ići”

A ovo je tvoje:Pocetkom godine navodno bili 14 milja u plusu nakon sta su sprzili koliko ono kvadrata zemlje(10 Ha ako se na varam) i sad opet duzni 119 miljuna( to je jos 12 Ha,a dok njih prodaju trebat ce jos 10 za dug sta ce se napravit u tom vrimenu). Ovom politikom i tempom za 2 godine imat ce zemlje za napunit dva pitara i to ona mala za ljubičice.
Obecavajuce,stvarno dionica za kupit i zaboravit na nju.U biti cim je kupis zaboravis da si je ikad imao.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kastelanski-staklenici-podnijeli-kaznenu-prijavu-protiv-bivse-uprave-lose-upravljanje-dovelo-je-do-119-milijuna-kuna-duga/693932.aspx

Jednostavno je. Ako su SAD OPET DUŽNI 119 miljuna kuna onda si ti u pravu. A ako SAD nisu dužni 119 miljuna kuna onda Ti lažeš. Da nacrtam?[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Super znaci vrijede sad,danas u ovom trenutku 240 milja i u nuli su(po kojoj procjeni i cega sam Bog zna)nikom nista duzni.I koliko gubitka planiraju do kraja godine??? I koliko ce to bit onda zemlje,i koliko planiraju u iduce 2 godine.Kad podvuces crtu reci mi sto ce ostat za 2 godine(ah da u medjuvremenu se bit privatizacija pa ce se nac netko iz klase naivac da da po dionici najmanje koliko 1500,2500,3500,6000 kuna).Zdravo seljacki u 5 godina dosli s navodnih 110 Ha na navodnih 50(kazem navodnih jer je po meni 30 upitno). Sto ti to govori??? Hello????

Ja ne lazem nista je prenosim clanak.O knjigovodstvu nemam pojma kako si sam rekao.Ali bar citat naslove znam.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Firma je na službenom spisku za privatizaciju. Točka. Ljudi koji vode ovu državu su odlučili prodati K.staklenike. A u usporedbi s tim jedan anonimus “Frenki”koji piskara u 0:2h po forumu i izmišlja nove dugove ispada smiješan….blago…najblaže rečeno.Ugodan vikend.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ljudi koji vode ovu drzavu.Joj kakva krema znalaca dobit ce za ovu firmu brdo karamela.Kamo srece da im ja prodajem mozda bi i digli neku kintu.Ovaj anonimus ne ovisi o ni jednoj privatizaciji i ni o jednom milodaru RH. Sto mislis zasto ja dosta toga iman.Jer puno radim,rano se dizem. Jasno to je u Hrvatskoj nepojmljivo. Zato procitaj moj potpis,dryim da trebam otic jos dalje jer jednostavno ne shvacam ovaj mentalitet.Svi bi leba bez motike,a to ne ide kume.

A sad procitaj prvi pasus clanka s indexa.
NADZORNI odbor Kaštelanskih staklenika podnio je kaznenu prijavu Županijskom odvjetništvu protiv bivše Uprave. Razlog je loše upravljanje tvrtkom koje je uzrokovalo dugove koji na današnji dan premašuju 119 milijuna kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frenki dušo, dobro tu piše. Radi se o staroj upravi i starim dugovima. A to ti dušo ne znači da su OPET dužni 119milja kako ti tvrdiš. Frenki, nauči razliku. Bivši su oni koji su otišli. I napravili su dugove onda a ne sada. U međuvremenu večina dugova je pokrivena, koji prate znaju kako a za ostale me nije briga pa neću ponavljati.
A sadašnji to su ti ovi koji tuže bivše. Žišku?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A je u pravu si nova uprava govori da je stara uzrokovala dugove koji na danasnji dan(valjda su mislili na danasnji dan,ali prosle godine znas ono TV kalendar dogodilo se na danasnji dan).Je sad sam skuzio sve je u redu. Kad dogodine budu pricali o danasnjem danu to nece govorit o 9.8.2014. nego o danasnjem danu i reci ce za ovaj danasnji dan 9.8.2013. da su prodali miljon tona povrca i da im je na racunu bilo 1oo miljuna kuna casha i da su isplatili dividendu. Stvarno nije lako shvatit taj jezik kojim govore uprave i nadzorni odbori velikih koorporacija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Paladin: Ađutantov i Meštrović su udruženi u mafijašku skupinu koja uništava “Kaštelanske staklenike”
Vaš link …

Ups vec postano. Sada su otkrili i mafiju u firmi. Bilo je bolje da su otkrili vodu da ne placaju vodovodu onoliko love za vodu,ali nema veze. Locirat,uhitit i osudit za ta kaznena djela. Da je svak u ovoj drzavi dobija 5 godina za svaki ukradeni miljun mozda bi od ove drzave nesto i bilo.Ovako na celo drzave dosao “stecajni upravitelj sa upravnim odborom”.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

radi cjelokupnog informiranja zajednice evo novosti iz Kaštela:

Naslovnica


http://kastela.com/vijesti/kastela/231-usijani-kastelanski-staklenici-2

TEMA: LIHVARENJE, REKETARENJE I PLANSKO DOVOĐENJE PODUZEĆA U STANJE PREZADUŽENOSTI

Nedavno sam na temi KSST napisao da način dovođenja Staklenika u stanje zaduženosti i način rješavanja tako stvorenih dugova ( prodajama zemljišta ) dovode do zaključka da se radi o planiranim potezima za postizanje određenih ciljeva. Novi podaci koji su objavljeni zadnjih dana to i potvrđuju.

AGROFRUCTUS
Prihvaćanje posudbe od Agrofructusa pod uvjetima ( 13% rabata i 14% kamata ) je svjesno dovođenje Staklenika u dužnički odnos koji vodi povećanju duga do konačnog cilja, a to je preuzimanje ( dijela vrijednog zemljišta ili cijelih KSST ) za smiješno mali početni iznos novca.
Interes Agrokora za Staklenike je nešto što već svi znamo, ali ovakvi potezi se nebi smjeli događati u zemlji u kojoj postoje neki zakoni.

CROATIA OSIGURANJE
Nije objavljena kamata, ali dovođenje Staklenika u stanje da za početni iznos od 1.500.000 KN ( izvor Frankie ) na bubanj bude stavljeno zemljište od 20.000 m2 sigurno nije čisti posao.

Postavlja se pitanje tko sve u RH ima dozvolu za LIHVARENJE. Dodatno, radi se o lihvarenju poduzeća u vlasništvu RH.
Čiji je interes važniji od interesa RH?
Tko u ime poduzeća ( u vlasništvu RH ) može potpisivati takve ugovore?

MALI SAVJET DRŽAVI
Svako pojedinačno poduzeće treba voditi kao samostalnu cjelinu poštujući zakone i pravila tržišta.
Prelijevanje vrijednosti iz jednog državnog poduzeća u drugo ili pogodovanje nekim privatnim poduzećima je protuzakonito i u konačnici kontraproduktivno.
Pojedinci koji potpisuju štetne ugovore podliježu zakonu.

JEDNOSTAVNO RJEŠENJE ZA KSST
Jednokratnim unosom kapitala riješiti sve dugove i dovesti poduzeće u stanje održive likvidnosti i nezaduženosti.
Sudskim putem raskinuti sve LIHVARSKE ugovore i obeštebiti KSST za eventualne preplaćene iznose.
Staklenike bez dugova i lihvarskih tereta ponuditi na tržištu.

New Report

Close