KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/217553/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.kastela.com
na naslovnici imate članak o Usijanim staklenicima.
Čisto radi informiranja zajednice.


@ Frankie
…. međuvremenu je dodatno smanjen broj zaposlenih, pa će i mogućnost stvaranja gubitaka u proizvodnji biti značajno smanjena.
Za mene su to sve dobre vijesti.
Mislim da je krajnji rok da se ponovno ukrcaš.
Srdačan pozdrav.

Sve puca od dobrih vijesti,a ovi sve dublje i dublje u govnima.
http://kastela.org/novosti/aktualnosti/19662-paladina-proziva-i-vecina-clanova-nadzornog-odbora

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da stetan onaj ugovor sa Agrofruktusom(ono su neki pozdravljali ko strateski potez),pa sa CO(ona odgoda ovrhe je bila isto odlicna vijest),pa sa trgovackim drustvom Vargos.Izgleda da u onim vlasnickim listovima ipak ima nesto istine. Zahebane su te zemljisne knjige pogotovo kad nemas povjerenja u njih.
Ali ne bojim se ja ovih 119 miljuna kuna ce naplatit od bivse uprave. To ce bit za jednu izvanrednu dividendu od otprilike 1000 kuna po dionici.
A direktor najavljuje sprzit jos zemlje za pogonsko gorivo.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kastelanski-staklenici-podnijeli-kaznenu-prijavu-protiv-bivse-uprave-lose-upravljanje-dovelo-je-do-119-milijuna-kuna-duga/693932.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

…..350 milijuna kuna vrijednosti nekretnina to je nenormalna situacija. Mi ćemo sigurno ići na smanjenje vrijednosti temeljnog kapitala u svrhu reguliranja bilance, odnosno smanjenja dugova. To je ono u što hitno moramo ići

To je 8 puta više od trenutne cijene na burzi[emo_smijesak]….naravno, onima koji nemaju dionice to ne znači ništa.[emo_plazi]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

sduvnja1, 09.08.2013. u 16:04
Kako bi se moglo normalno poslovati nužno je društvo u što skorijem roku smanji vrijednost temeljnog kapitala, kako bi tvrtka postala likvidna, kaže Paladin.

“Ovako nas nitko ne uzima kao nekakve partnere jer ako imate 120 milijuna kuna gubitka, a 350 milijuna kuna vrijednosti nekretnina to je nenormalna situacija. Mi ćemo sigurno ići na smanjenje vrijednosti temeljnog kapitala u svrhu reguliranja bilance, odnosno smanjenja dugova. To je ono u što hitno moramo ići”

Kako ce smanjenjenjem temeljnog kapitala tvrtka postati likvidna ?
Samo ce mu bilanca izgledati ljepsa.

Pocetkom godine navodno bili 14 milja u plusu nakon sta su sprzili koliko ono kvadrata zemlje(10 Ha ako se na varam) i sad opet duzni 119 miljuna( to je jos 12 Ha,a dok njih prodaju trebat ce jos 10 za dug sta ce se napravit u tom vrimenu). Ovom politikom i tempom za 2 godine imat ce zemlje za napunit dva pitara i to ona mala za ljubičice.
Obecavajuce,stvarno dionica za kupit i zaboravit na nju.U biti cim je kupis zaboravis da si je ikad imao.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Fakat, samo će bilanca izgledati ljpše[emo_cool][emo_cool] Ni meni nije jasno ako se privatizira sve što nije potrebno za tih preostalih 70 šljakera i na račun sjedne 250 milja kuna….ma bez veze[emo_zloban]

ps:Frenki ako neznaš što je dug a što gubitak ne seruckaj po temi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
Tako je. Bez veze.
Ili Paladin nema pojma o cemu prica ili novinar nezna prenijeti na papir sta mu je ovaj ispricao.
Prije bih rekao da Paladin nema veze i da je lose zapamtio sto mu je financijer ispricao.
Pobrkao je likvidnost, dug, akumulirani gubitak i sve to udrobio u smanjenje temeljnog kapitala.

Mogu samo konstatirati jadna li je firma ciji je on direktor, a jos jadniji vlasnik (drzava) koja ga je postavila.

@golubv
A kako je taj dug nastao ako ne “zdravim” poslovanjem???? Mozes ti govno zvat kako god hoces ono uvik smrdi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koji dug Frenki?? Koliko je stepeni kod vas ovih dana?[emo_zloban] Za tebe je gubitak jednako dug? Knjigovodstvo ti je očito jača strana. A gruntovnicu da ne spominjem.[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Na gruntovnicama sam ja zaradio koliko ti neces ni u najvlaznijim snovima no nije bitno. Jesi duzan,jesi pogubio i izgubio cinjenica je da fali,a ne da pritiče.
Dug su ti npr oni zalozi u zemljisnim knjigama??? E pa sad pitaj kakav dug trebam se vratit na ne znam koju ono stranicu tocno ,ali naci cu ja vec.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close