KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo Mirek da ti malo pomognem osviježiti pamćenje[emo_smijesak]


Novaca imam a s novcem možete kupiti kad hoćete a bogme prodati ne možete jelda ?
Ali ne bojte se 200.000 kuna je spremno a ako će cijena otići visoko svejedno mi je po 500 ili 550 dati za dionice.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mirek jel ovo tvoje??[emo_smijesak]


Samo se vi nadmudrujte čiji je veći ali ako je jedan fond "morao" prodavati i izići očito je da je samo on bio kočnica za rast jer bi inače dionica jako pala. Međutim gledajući izvješće, book value, potencijal, oglase za privatizaciju i ostalo ima jako puno prostora za rast. Naravno sad je pitanje da li je fond potpuno izišao što ne bi volio ( jer nisam dovoljno kupio ) ili mu je ostalo još 100-200 komada koje bi rado kupio po diskontu.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Krenulo sa prvih 50+ komada po bidu…..da vidimo gdje će nautvrdokorniji braniti cijenu.


Krenulo sa prvih 50+ komada po bidu…..da vidimo gdje će nautvrdokorniji braniti cijenu.

Daj nam malo pojasni zašto bi netko branio cijenu neke dionice. Što se time dobiva. Ako sam je ja na primjer kupio zbog toga jer vjerujem da će riknuti i da će je prodati na natječaju zašto bi branio cijenu?? Svima koji imaju KSST zbog konačne propasti firme i vrijednog zemljišta nije bitno koliko je cijena na burzi nego kolika će cijena biti na natječaju za privatizaciju ako i kada ga bude. A oni koji su kupili ovu dionicu zbog poslovanja pa se sad iskrcavaju također su u pravu jer od poslovanja neće biti ni P.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jeste li Vi čuli onu staru: REŽI I BJEŽI nove činjenice nova cijena. Ako niste trebali ste. Isto je bilo s Badelom nove činjenice nova cijena.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ha..ha..nove činjenice nova cijena[emo_smijesak]……koje činjenice?? Navedi tri nove činjenice. Nešto ti to često REŽI BJEŽI[emo_smijesak] kOja ti je slijedeča R-B??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Jeste li Vi čuli onu staru: REŽI I BJEŽI nove činjenice nova cijena. Ako niste trebali ste. Isto je bilo s Badelom nove činjenice nova cijena.

Koliko si danas uspio kupiti[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo vam nove činjenice………

Vlada računa da će idućih mjeseci autoceste i prodaja tvrtki iz državnog portfelja donijeti u proračun oko 25 milijardi kuna. To je gotovo pa četvrtina svih godišnjih poreznih prihoda države i po novčanom se iznosu ne može mjeriti ni s jednom dosadašnjom privatizacijom.

http://www.vecernji.hr/vijesti/spas-bankrota-kako-bi-oporba-strucnjaci-rijesili-goruce-probleme-clanak-584037

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Evo vam nove činjenice………

Vlada računa da će idućih mjeseci autoceste i prodaja tvrtki iz državnog portfelja donijeti u proračun oko 25 milijardi kuna. To je gotovo pa četvrtina svih godišnjih poreznih prihoda države i po novčanom se iznosu ne može mjeriti ni s jednom dosadašnjom privatizacijom.

Ne izgleda nimalo optimistično

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

To sto je direktor skresao broj zaposlenih sa 130 na 90 ljudi je hvale vrijedan potez, ako je na to potrosio silne milijune, neka je, to je jednokratni trosak ali se na taj nacin smanjuju buduci troskovi poslovanja,
jer problem svih javnih poduzeca i poduzeca u vlasnistvu drzave je visak zaposlenih, primjer drzavnih Maestrala (koji ce unatoc viska broja zaposlenih poslovati ove godine sa plusom):

Maestrali prihod – 50 mil. kuna, trosak osoblja – 24 mil. kuna,

Hoteli Brela – prihod 93 mil. kuna, trosak osoblja – 26 mil. kuna.

Naravno Hoteli Brela su vlasnistvo Jake Andabaka, tako da direktor Paladino po meni radi prave rezove i to muci ove sindikalce koji su navikli na onu “samo ne talasaj”…

Ovdje se i dalje pokusava obranit neobranjivo uz uvijek prisutno baljezganje bez argumenta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a bome ove pome prskane kerozinom nema ništa zdravije
http://slobodni.net/t114857/

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close