KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da cijena staklenika raste cim valamar baci oko na njih, a kad useli u hotele Medena, ne moze, a da ih ne primjeti.

O čemu vi pričate pa na kupnji je jedva pedesetak komada i to većina na 300 kuna.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Na APARTAMANI MEDENA je na prodaji do 148 jedva 300kom….na KSST je na kupnji samo ..300kom bla..bla…. Kakve to veze ima? Pa nije danas privatizacija.[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa što ti prodaješ po 400 a druge nagovaraš da kupuju da ti vjeruješ u te priče ne bi prodavao po 400 kuna.

a evo i dokaz

Vaš link …

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Zakuhava se……

di se zahuktava? jel se trguje uopce sa ovim?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Pa što ti prodaješ po 400 a druge nagovaraš da kupuju da ti vjeruješ u te priče ne bi prodavao po 400 kuna.

a evo i dokaz

Vaš link …

Kad se sjetim da je prodao SLRS na 220 kn, i vjerojatno tu lovu upucavao u KSST od 800 kn, uh….danas je situacija bitno drugačija!
Svi griješimo pa i Vlado.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jos tu prica kolega nije gotova…nemojte biti tako siguran i da je pogresio

iz clanka..”Sve ostalo treba dobiti vlasnike koji će biti daleko odgovorniji i koji će se znati boriti za napredak i jaču konkurentnost, a ne prebacivanje tereta na porezne obveznike. Ima previše mrtvih kapitala u Hrvatskoj, i u državnim i privatnim rukama…”

http://www.vecernji.hr/vijesti/linic-budimo-iskreni-nismo-se-dobro-ekonomski-pripremili-eu-clanak-580908

Pozdrav

svi smo mi Crobex

– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća, ali zato sve one druge nemaju šta raditi u državnom portfelju i moraju se staviti na tržište, odlučan je Grčić.

http://www.jutarnji.hr/drzava-prodaje-500-tvrtki-grcic—necemo-valjda-cekati-da-nam-eu-za-sedam-godina-rjesava-dubioze-kao-sto-radi-u-grckoj-/1113612/

[emo_smijesak][emo_kuna][emo_palacg]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća, ali zato sve one druge nemaju šta raditi u državnom portfelju i moraju se staviti na tržište, odlučan je Grčić.

http://www.jutarnji.hr/drzava-prodaje-500-tvrtki-grcic—necemo-valjda-cekati-da-nam-eu-za-sedam-godina-rjesava-dubioze-kao-sto-radi-u-grckoj-/1113612/

[emo_smijesak][emo_kuna][emo_palacg]


Da, samo 98% će ih ići po kunu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@upitnik

Da si pročitao cijeli tekst znao bi da je ova tvoja izjava smiješna. Ali lakše je lupetati nego čitati.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća,

– gospon Golubv, moje mišljenje je kako je KSST jedno od strateški najvažijih poduzeća.
– koliko su nam važni nafta, plin…
– još važnije su nam rajčice, pome, pomiduri, paradajsi, tomato…
– probajte zamisliti ljeto bez tih gore nabrojanih proizvoda, zar to nisu strateški najvažniji proizvodi nama kao turističkoj destinaciji.
– bez plina se može, ali bez šalše se ne može.

– I love this game.
Pozdrav !

pome, pomiduri, paradajsi, tomato…

Ja od toga poznajem samo paradajs-z..a za ostalo nikad čuo[emo_zacudjen][emo_zacudjen]……da to nije neki novi deterđent???[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



– Nema privatizacije strateški važnih poduzeća,

– gospon Golubv, moje mišljenje je kako je KSST jedno od strateški najvažijih poduzeća.
– koliko su nam važni nafta, plin…
– još važnije su nam rajčice, pome, pomiduri, paradajsi, tomato…
– probajte zamisliti ljeto bez tih gore nabrojanih proizvoda, zar to nisu strateški najvažniji proizvodi nama kao turističkoj destinaciji.
– bez plina se može, ali bez šalše se ne može.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Koleginice aj pogurajte cijenu do 600kn da Vam iskipam svojih 40kom.
Meni dosta 50%. [emo_palacg]

New Report

Close