KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

normalno da vridi pa plastenici su skupi , to se uvik može prodat
meni je nikidan našao prijatelj na njuškalu dobar plastenik i samo ga zadio na svoju zemlju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

„Već su najavljene privatizacije Hrvatske poštanske banke, Croatia osiguranja, Petrokemije, turističkih tvrtki i slično. Međutim, to nije povezano s ulaskom u EU, nego je država prisiljena prodavati državne udjele zbog prenapregnutog proračuna, pa nema taj luksuz da s privatizacijom pričeka poboljšanje gospodarskog trenutka“, ocjenjuje Bošković.

http://hr.seebiz.eu/ZSE/boskovic-privatizacija-je-za-burzu-vaznija-od-pristupanja-eu/ar-66917/

[emo_smijesak][emo_namigusa][emo_kuna][emo_novac][emo_palacg]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golube
Ovo su odlicne vijesti koje bi trebale otkljucat potencijalnu vrijednost firme i pretocit je u vrijednost nekretnina/dionica mada neznatno jer je u medjuvremenu(zadnjih 2-3 godine) veci dio nekretnina presao ili je na putu da predje u toplinsku energiju(citaj ispario) jer su ih staklenici koristili kao pogonsko gorivo. Samo jedan primjer po meni strasan je 38000 m2 to Vam je danas City centar u Splitu na dnu Vukovarske. Eto samo ta zemlja vridi minimalno 10 miljona eura danas,ali je cijela ta zemlja ocito otisla u toplinsku energiju. Slicno ako i cca 3 Ha sta je islo Kerumu za po milje i nesto duga,slicno kao sta ce i ova 2 Ha otic Croatia osiguranju. Sve to pokazuje jako slabu iskoristivost ove firme i da veliki dio odlazi na toplinu kao produkt izgaranja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.jutarnji.hr/-direktorima-treba-rezati-place–zasto-bi-oni-bili-postedeni—linic-osto-prema-sefovima-javnim-poduzeca/1111285/

Nakon ulaska u EU najavio je i snažniju privatizaciju koja bi se u “dobrom dijelu” provela do kraja mandata ove vlade. Upitan znači li ta “masovna privatizacija” da će država zadržati 10, 12 strateških tvrtki Linić je potvrdno odgovorio.[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Linić potvrdio:

Ulaskom u EU kreće masovna privatizacija

Država će ostati na 10 do 12 strateških tvrtki. Ministar financija je ponovio kako najviše problema imaju sa javnim tvrtkama u kojima su najmanje efikasni i prespori
Četvrtak, 27. 6. 2013. u 20:57

Proračun će izdržati iz jednostavnog razloga što smo u prvom polugodištu nešto žurnije plaćali obveze. Osnovni je cilj Vlade prikupiti što više poreza i svih mogućih prihoda u proračunu, a to je, znači, vrlo vrlo žestoka borba sa sivom ekonomijom i naplata svega što možemo – rekao je ministar financija Slavko Linić u intervjuu za Novu TV.
No, napominje da to nije presija već porezna disciplina i stvaranje uvjeta lojalne utakmice. Što se tiče ulaska u EU Linić kaže kako će u narednih šest mjeseci biti malo više mogućnosti za Hrvatsku.

‘Ulagačima ćemo biti interesantni samo idućih šest mjeseci’

– Kao nova članica Europske unije bit ćemo interesantni za strane ulagače. To traje šest mjeseci. Ono što iskoristimo, može nam puno značiti, a nakon toga bit ćemo stara članica Europske unije i morat ćemo se okrenuti ozbiljnom rješavanju deficita – rekao je Linić.
Napominje da će EU Hrvatskoj dati vjerojatno tri godine da smanji minus na dopuštenih tri posto. Ako se to ne uspije, Hrvatska bi mogla izgubiti sav novac iz pretpristupnih fondova.

Masovna privatizacija jer ‘mrtvi kapitali nisu ništa donosili’

Linić je potvrdio kako ulaskom u EU kreće i masovna privatizacija jer , kako kaže, mrtvi kapitali nisu ništa donosili. Država će ostati na 10 do 12 strateških tvrtki.
Linić je potvrdio da najviše problema imaju sa javnim tvrtkama u kojima su najmanje efikasni i prespori.

‘Naravno da su mi direktori javnih tvrtki crvena krpa’

– Mi ministri koji pregovaramo sa sindikatima i zaista režemo sva primanja sindikata koja su van redovne plaće, moramo biti primjer kako se i oni moraju ponašati. Ako mi ministri to radimo, zbog čega bi oni bili pošteđeni? Pa nije privilegija biti direktor. I ako oni to ne rade, naravno da su mi crvena krpa. Ali idu promjene, moramo priznati da ipak idu promjene. Za mene osobno malo presporo – kaže Linić.
http://www.24sata.hr/politika/linic-potvrdio-ulaskom-u-eu-krece-masovna-privatizacija-321258

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

golube
Covjece ne ljuti se. Pisemo cinjenice i argumentiramo(zemljisne knjige,prostorni planovi,ovrha,zalozi…).Ni tebi nitko nija branio pisanje hvalospjeva punih 400 strana si napisao i doveo dionicu sa 1200 na 500. Moje pisanje je sigurno nije dovelo nigdje jer ja nisam shortao dionicu KSST poput tebe jedno 20 puta tako da bi se o tome tko je majmun itekao dalo razglabat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kako pjeva Neda Ukrade doslo doba da se rastanemo, uvijek cemo da se poznajemo i to pred ulazak u EU,privatizaciju,na jos jednom tko zna kojem “dnu” po redu. Ne znam je li doslo iz guzice u glavu,gdje je pukla ljubav, ili se mozda prodaje za kupit koji prikljucak na traktoru.Jeli ono bio traktor za borovnice u pitanju zadnji put.

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 84.683 74,55 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun
3. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
5. GOLUB VLADO (28286201940) 610 0,54 Osnovni račun
6. AJDUKOVIĆ MATO (36931547986) 600 0,53 Osnovni račun
7. GOLUB SNJEŽANA (40320848696) 470 0,41 Osnovni račun (-31)
8. KRAMAR IVAN (89399989504) 399 0,35 Osnovni račun
9. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
10. JURIĆ ZORAN (89802654910) 363 0,32 Osnovni račun
Ukupno: 96.769 85,19

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Todorić bacio oko na Korčulu i Orebić, Valamar na Medenu

A vidi vraga Frenki, zbog blizine ZL Split Medena ima posebnu vrijednost a K.staklenici po tebi nula bodova.[emo_ooooo] A cijena lagano up. Opet ćeš ostati kratkih rukava[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Todorić bacio oko na Korčulu i Orebić, Valamar na Medenu

HRVATSKA1.7.2013. 22:00 Marija Crnjak

Valamar Grupa navodno je ovih dana u velikoj delegaciji obišla Hotele Medena i apartmane Medena u Segetu Donjem, kažu naši izvori. Ulaskom u Medenu Valamar, koji se do sad koncentrirao na Istru, Kvarner i Dubrovnik, otvorio bi si novu destinaciju. Orijentacija grupacije na ulaganje u kapacitete s tri i četiri zvjezdice u skladu je s mogućnostima i perspektivom Hotela Medena, a dodanu vrijednost lokacija ima zbog blizine zračne luke Split, kažu nam u turističkom sektoru.
______________

Hoteli Medena su mnogo blizu kod tih staklenika…bit će tu lijepih para i za dioničare hotela Medena i za dioničare staklenika. Valamar, Adris i TDR su najbolji kupci.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Moji kratki rukavi su duzi od tvojih najduzih,a sta cu kad imam lipe duge ruke ko stvorene za boks.Kad ovo dodje na 1000 sto je 250% rasta ti su mozda u nuli. I ne da ne vridi nista,nego vridi manje od nista jer za one koji ne znaju,vlasnistvo je teret. Ovi su to pokazali,a sto imaju i dalje je vrlo upitno. Ali i macak u vreci je macak pa kupuj. Kao sto znas da ne duljim ja sam se pozdravio sa zadnjim dionicama na 491.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mislim da cijena staklenika raste cim valamar baci oko na njih, a kad useli u hotele Medena, ne moze, a da ih ne primjeti.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Zakuhava se……

http://www.vecernji.hr/biznis/na-rubu-smo-bankrota-10-mlrd-kn-deficita-ispucano-pola-godine-clanak-578960

http://www.vecernji.hr/vijesti/uzivo-dugove-moze-smanjiti-jedino-privatizacija-drz-imovine-clanak-579089

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close