KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Frankie, ovdje ipak nema dionica za prodaju.
A čim netko jači krene kupovati prodaja bježi to je čudo.
Očekujem u idućih 15 dana cijenu na preko 550kn pa se Vi mislite zašto.


Meni se čini da će ovo uskoro na 1400kn.

Je kolega prognozer. Sve je to tako kako govorite. Sve su dionice u cvrstim rukama i nitko ne prodaje. Jasno nitko ni ne kupuje,a ne kupuju jer ne vrijedi.Pa da ovo vrijedi 1500 ili 2500 ili 3000 zar ne mislite da to netko ne bi kupovao sada po 390??? A pogledajte koliko se protrgovalo po cijenama ispod 400.A da ne govorimo od 1500 do danas. Prije dva mjeseca ste rekli da ce uskoro na 1400.Koje godine je to uskoro i hoce li biti kroz jutro ili popodne da se znam pripremit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Realnu cijenu sam odredio na temelju FI ,cijenom zemljišta( kojom je dug od od 125 milijuna kuna smanjen za 100 milijuna kuna) pa onda veličinom ….jedino što nisam spomenuo je datum jer je uvjet da se raspiše natječaj za privatizaciju ( iako je g.mario paladino nedavno kad se je dogovarao sa sindikatima najavio privatizaciju početkom 2014 ali on ne odlučuje o tome već vlada RH a na njihovom aktu KSST se nalaze na listi za privatizaciju) …..interesanata ima (sjeti se rajića i todorića) a i 1.7. je blizu…

DAJ PET !!!

@mikro
Trziste te demanntira. Cini mi se da ima daleko vise interesenata za prodaju nego za kupnju i to uprkos malom odnosno nikakvom free floatu.A meni je osobno indikativan obrazac koji mi govori da sam u pravu.Pad ne velikom broju dionica i onda umjetno dizanje sa par komada i tako vec od preko 1200 kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/19354-prve-pome-iz-jadra-pred-kupce-stizu-za-dva-dana#section-kmt
evo malo i lipih vjesti iz Kaštili.Pozdrav.
Isto nebi minja moj portfelj OPTE sa KSST.

Iste price jos od 1200.Pa kad je izlazio SG i dalje gudite istu pricu,a cijena pada i pada.Jasno i tome ce jdnom doci kraj kad sve bude u cvrstim rukama onih koji unatoc svemu vjeruju.Tada samo trebate uvjerit nekoga pa da mu prodate ovaj biser.

@parchy

Kopija clanka sa slobodne,ali kvalitetni komentari lokalaca koji firmu ocito poznaju iznutra.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ja san bija u ovoj dionici pred cca 1 godinu skoro pa do top10, izaša san sa slodnin minuson na 540 – 560 Kn.Eto zato ju prokomentiran i pogledan i kad je dobra vijest ko ova postana gore i kad je loša vijest ko onih par mojih postova o padu cijena nekretnina po par puta u ST županiji.


Lijepo sam Vam rekao idemo do 1400kn uskoro, EU se bliži,a bome neće se kupovati neko smeće od firme već firme poput KSST-R-A.

A nista znaci nema druge nego sad kupit i stavit na prodaju po 1400 kuna 1.7. Pa to je sigurnih 350%. Ja bas govorim nema smisla kupovat gubitase poput ERNT,ADRS,HT i slicnih nego uzimat ovakve firme sta zdravo posluju poput KSST.Nego gledam onaj graf sto si nacrtao.Izgleda mi ka tobogan s tim da se nalazite tek na polovici voznje.

@parchy

Cinjenica je da je doslo do malog pada cijena nekretnina u splitsko-dalmatinskoj zupaniji ali to se ne odnosi na one najkvalitetnije nekretnine kao sto je zemljiste KSSTa gdje kvadrat zemlje KSST vridi iljadu kuna,a od 1.7. kad udjemo u EU to ti vise nece bit kune nego euri. Zato pozuri i vrati se svome jatu. dok jos mozes.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vi niste normalni…TA na dionici koja je likvidna par tisuca kuna dnevno ?? really ??

...

Frenki vidim da si stručnjak za FA-TA (da stručnjak….doktor) pa daj baci neku prognozu. Obavezno ukalkuliraj pad na velikom broju dionica a rast na malom broju dionica pa nam onda u detalje objasni što to točno znači. Kako bi trebalo padati a kako rasti, zašto baš tako, ako da zašto da ako ne zašto ne?[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@mikro

Trziste te demanntira. Cini mi se da ima daleko vise interesenata za prodaju nego za kupnju i to uprkos malom odnosno nikakvom free floatu.A meni je osobno indikativan obrazac koji mi govori da sam u pravu.Pad ne velikom broju dionica i onda umjetno dizanje sa par komada i tako vec od preko 1200 kuna.

Uvjeren sam da nitko na ovom forumu ne vjeruje više u ovo dionicu od tebe jer da nije tako ne bi ovoliki broj postova pisao ( jedini argumenti su zemljišne knjige a sam si napisa da je to nesređeno “kupus teški”…….. znam da nije isto ulaziti na 400,500,1000 …..ili na 300,200,100…
Ne smiješ žaliti za prolivenim mlikom

DAJ PET !!!

S obzirom na vrijednost trebala bi rasti redom velicine 4G,medjutim ona zbog toga sto nije prepoznata pada sa 0,5G i unatoc neprepoznatljivosti za sada solidno prkosi padu.Kako vidim javila se solidna podrska i jak otpor na 100 kuna sto znaci da su pome dobro rodile i da netko ocito unaprijed zna kakav ce biti iduci FI. Cijena pome na domacem i svjetskom trzistu solidna i stabilna.Izgleda da je ovo netko prepoznao i stoga krenio u jacu kupovinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close