KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Jedina vrijednost Kastelanskih je zemljiste.Dakle KSST posjeduje oko 290 000 m2 građevinskog zemljišta s da je zemljište resnik još pod staklenicima tj. djelomično se odvija proizvodnja ali je pretvoreno u građevinsko i za koju godinu tamo može niknuti mali grad.Kako god bilo i sad pod staklenicima ima veliku vridnost .
Zemljište Kaštela između aerodroma i magistrale nema staklenike a koje je također postalo građevinsko može ići u prodaju bilo kad.
Knežine imaju svu infrastrukturu staklenike i pogone ….

Ok znaci sada je 290 000m2.Jedan put pises 120000,drugi put 130000 m2 gradjevinskog,ali uvijek se vrtimo oko toga koje su to parcele?? Brojevi cestica molim, no nije ni bitno jer prostorni plan ce i ovo raskrinkat.
U linku dostavljam prostorni plan i legendu sa sluzbenih stranica grada kastela i kartu tog podrucja na kojoj se vidi pista i podrucje sjeverno,sjeverno zapadno,zapadno od piste oznaceno zelenom bojom tj visoko vrijedno poljoprivredno Izmedju ostaloga i ona famozna parcela katastarske oznake 1281 povrsine 20823 m2 koja se nalazi otprilike po sredini piste sjeverno,a koja je pod ovrhom 1062/13 je tocno tu gdje si naveo. Ispod piste tj stare magistrale pod staklenicima oznaceno bijelom bojom i oznakom IS tj. je namjena infrastrukturnih sustava zracne luke,infrastrukturnih sustava ribarsske luke(bice za one ribarice od Carnivala) i uredjaj za prociscavanje otpadnih voda,a jedan vrlo mali uz samo more je crveno bijela boja sto drzim da vecinom pripada ratnoj luci Divuljea cija je namjena gospodarska namjena,turisticko ugostiteljska namjena,hoteli,turistiocko naselje.

http://www.kastela.hr/wp-content/uploads/2012/02/1-koristenje-i-namjena-povrsina1.pdf

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frankie

Zračna luka je izgradila novi dodatni putnički terminal,ako im treba parking za avione imaju sa sjeverne strane. Na zemljištu resnik trenutno ulaze u posjed oko 80 000 m2 zemljišta koje je klasificirano kao ….ZA INFRASTRUKTURNE SUSTAVE ZRAČNE LUKE …pitanje …šta bi se na zemljištu Resnik trebalo graditi

DAJ PET !!!

Ma cekaj.Je li ti gledas prostorni plan sto sam ti postao ili i dalje vrtis svoju.Nemam pojma sto bi se trebalo gradit i bas me briga,a iducih 5 godina se nece nista gradit to ti je sigurno ka kuca.
Sve ti pise u prostornom planu. Sjeverno,sjevernozapadno i sjeveroistocno je visoko vrijedno poljoprivredno zemljiste(oznaceno zelenom bojom),jugoistocno nekakav arheoloski park ,a juzno je predvidjeno za infrastrukturne objekte zracne luke,ribarske luke i procistac otpadnih voda. Mali grad moze niknuti jedino ako prenamjene to u zonu T1 ili T2 tj gospodarska namjena,turisticko ugostiteljska namjena,hoteli,turisticko naselje. E sad ti ocito imas neki drugi prostorni plan Kastela s obzirom da na ovome ne mozemo usaglasit stavove. I jos uvijek cekam onih 12Ha,13 Ha,29 Ha.Sto je to i gdje??? Vidis kako pomalo idemo naprid sad imamo ovdje i prostorni plan. Do malo vremena cemo sve cestice smjestit u prostoru i znati tocno gdje su,cije su i koja im je namjena.Evo npr ova 1281 je visokovrijedno zemljiste i nalazi se po sredini piste sjeverno i uskoro nece biti njihova.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Doktore
Pa drzavu niko ni ne pita hoce li prodavat. Nije je nitko pitao ni u proteklih par godina kad se rasprodalo ovih 60Ha,a za ostatak ce jos manje. Ostalo je jos malo i nista za oglodjat,a to se da glodjat na puno bolji nacin nego kupnjom dionica ovoga bisera.Ovdje samo iznosimo cinjenice o velicini zemljista,vlasnistvu i namjeni.Sve je postalo transparentno i na ovom threadu su pale sve maske.
Od drzavnih institucija i politicara koje zazivas milost ne trazim,a niti bi im je dao.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dobro ljudi pa gdje da učim o staklenicima, pa ovdje više nema informacija. Možda su profesori otišli na GO.


Dobro ljudi pa gdje da učim o staklenicima, pa ovdje više nema informacija. Možda su profesori otišli na GO.

Evo ode… http://www.staklenici.hr/

I budi poput tigra jer kad lavovi dođu neće ostat niti kapi vode za ugasiti žeđ

DAJ PET !!!


Dobro ljudi pa gdje da učim o staklenicima, pa ovdje više nema informacija. Možda su profesori otišli na GO.

Ucit ces uskoro iz knjige iz povijesti kad se zavrse svi ovrsni postupci nad ovim biserom s Jadrana.U medjuvremenu slusaj sluzbenu medicinu mada smo danas na 35% cijene koja je bila dno dna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ma ko ono ovde govori da ce se na najplodnijoj zemlji na Jadranu radit oteli,plaze,Nato baze,baze za kruzere i slicne ludosti. Evo se famozna Jadrova poma vraca u velikom stilu. Ko jadrovu pomu nije prova taj ne zna sta je poma. Ovo je i dan danas sinonim za pomu. Bravo Paladin samo naprid. Beri pome skupa s radnicima.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/213084/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovdje se opako druka kontra staklenika, a meni je to dobar signal. [emo_namigusa][emo_euro]

citao malo stare postove :euforicno razdoblje suludog rasta cijene ..golube ,,pa ti si jedini ovdje zaglibio od ekipe ,,sto ti bi? pohlepa?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Ma ko ono ovde govori da ce se na najplodnijoj zemlji na Jadranu radit oteli,plaze,Nato baze,baze za kruzere i slicne ludosti. Evo se famozna Jadrova poma vraca u velikom stilu. Ko jadrovu pomu nije prova taj ne zna sta je poma. Ovo je i dan danas sinonim za pomu. Bravo Paladin samo naprid. Beri pome skupa s radnicima.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/213084/Default.aspx


Jedno je istina budući kupac staklenika ne mora brinuti za plasman poma tj. na realnu cijenu KSST-a nadodaj još 20-30 %……realka je 2 500 kuna po dionici a zbog brenda oko 3 000 …

DAJ PET !!!


…Jedno je istina budući kupac staklenika ne mora brinuti za plasman poma tj. na realnu cijenu KSST-a nadodaj još 20-30 %……realka je 2 500 kuna po dionici a zbog brenda oko 3 000 …

Ma sto je istina tesko je rec ali realnost je 390 i tesko cete se od te brojke odlipit(makar prema gore). 2500-3000 mi vise izgleda kao nocne polucije kao sto kaze kolega fffff.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close