KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A bumo videli. Dok je Boga ima i dana ,a ja mogu cekat do sudnjeg dana. Nego je li mi mozes odgovorit vezano za onih 120000 m2 koje su to tocno cestice(brojevi)??? Znam ja otprilike gdje je to nisam Ljubo iz Siska,ali me interesira cije je to.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Trenutna tržišna kapitalizacija iznosi 113 593 x 400,00 =45 milijuna kuna pametnom dosta

DAJ PET !!!


Trenutna tržišna kapitalizacija iznosi 113 593 x 400,00 =45 milijuna kuna pametnom dosta

Pa nije 45 miljuna kuna puno love pogotovo za one koji u zivotu nisu vidili ni 100 kila erla na hrpi,ali sto dobivas za tih 45 miljuna?? Ako za te pare imas samo 18 Ha cisto onda je to 250 kuna po kvadratu,ali u tome ima svega nije u tome samo ovo zemljiste za plaze i hotele o kojem ti pricas.Pa me interesira koliko je toga njihovo za plaze,hotele,Carnival,Nato bazu,poslovnu zonu… Jos nisam dobio odgovor.Ako mozes reci koje su to tocno cestice koje cine tih 120000 m2 u Resniku.Zanemari ostatak od navodnih 48 Ha koje navodno imaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


gledam od prije pol sata, nisam stigao ranije gledati, jer dugo spavam, kažem gledam, i vidim raste kupnja, prvo je bilo dvadesetak komada na kupnji iznad 4.000, a sad je već 43 komada na kupnji iznad 4.000, a prodaja ista, znači ići će to danas po 4.300, a to je jako lijepa cijena pred objavu natječaja [wink]

Jeli bio taj natječaj ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

Frenki nemam ništa protiv tvog nastupa ali zaboravljaš da je ovo tržište kapitala a ne tržište bilo čega drugoga.Kako si u biznisu objasni situaciju u Diokiju
Kapital -131 mil kn
P/B -0,84
BVPS -32,65
TRENUTNA CIJENA 30,00KN !
zašto? Investitori vjeruju da će se nešto desiti i misle da će zaraditi,netko je zakasnio a netko je u pola godine uzeo 300 %.Elaboriraju mnogi kolaps a mnogi dobitak ali to je TRŽIŠTE KAPITALA i nikad se ne zna šta će se desiti.Možda netko odluči kupiti zemljište zbog klime,ne zaboravi da u Europskoj uniji ima golem broj proizvođača,a možda i ne.Zemlja je tu,valuacije su tu.Tvoja prognoza je negativna a moja nije.Zašto stalno siluješ druge da misle kao ti?Ja mislim
da i uz sve probleme koji postoje imam dobru investiciju,platio sam i očekujem
nešto,ne treba stalno penetgrirati u mozak.Pusti destrukciju i razmišljaj pozitivno.Možda su ti se staklenici zamjerili ili ih mrziš ili želiš kupiti po
ne znam koliko,mislim da ti ovako nitko ne bude pljeskao na kraju predstave.

Samo jedan link..http://www.poslovni.hr/kompanije/evo-otkuda-dolazi-voce-i-povrce-u-mercatoru-243515

Pa ovo s menom ti ima bit cast jer gledas premijernu predstavu,a propos tvoga pitanja fulao si temu.To pitanje postavi na DIOKiju. Tamo se nadaju pokretanju proizvodnje koliko vidim. A ne pokrene li se isto investicija u nista. Ja nista ne silujem ja iznosim svoje argumente,Vi ne iznosite nista. Spominjete zemlju cijelo vrijeme i Vi i kolega mikro. S obzirom da sam izvadio sve brojeve parcela recite mi tocno i tih 120000 m2 u Resniku koje su to parcele tocno(koje katastarske cestice???). Kad mi date brojeve ja cu Vam ih snimit na geoportalu i locirat i reci Vam da li je to vlasnistvo.Nikakav problem.Do tada vi tvrdite da nesto imate,a ja drzim da samo mislite da imate. Ja ovu dionicu ne zelim kupit niti cu je kupit. A sto bi mi se staklenici zamjerili pa nisam tamo nikad pijan udrio glavom o zeljeznu konstrukciju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A,nema veze nisi shvatio,da fulao sam temu….

kod pada cijene imamo dva slučaja

1.slučaj
PAD CIJENE
mali promet
LOŠ ZNAK
ŠTO JE PROMET MANJI TO LOŠIJE

2.slučaj
PAD CIJENE
veliki promet
DOBAR ZNAK
ŠTO JE PROMET VEĆI TO BOLJE
(JAKE RUKE KUPUJU)

primjer: KAŠTELANSKI STAKLENICI

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

droetker
Loš je znak pad cijene dionica, a dobar je rast. Barem bi tako trebalo biti, a ostalo zakačite mačku o rep.


….Jeli bio taj natječaj ????

Miro evo slamka spasa. Ali ne vatajte se svi za nju da ne potonete( u prevodu na ovu vijest nemojte svi krenit rasprodavat dionice jer bi cijena mogla i padat)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sabor-danas-o-strategiji-raspolaganja-imovinom-sto-se-prodaje-a-sto-nam-preostaje-/681943.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Korisnice koc,
dobro je kad je covjek u svojim istupima pristojan, tad mozda nekoga i uvjeri u nesto. Macak i rep nikome nisu pomogli u uvjeravanju drugih u nesto, pa budite sigurni, nece ni vama.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close