KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu nekolicina Vas sta se se zakopali u ovaj biser Jadrana,ovo suho zlato,ovo 1/1 vlasnistvo sada trguje izmedju sebe ne bi li se cijena digla i nove horde naivaca navukle.Ali izgleda da ni ta taktika bas ne prolazi. Pa to slijepac vidi ako gleda bid i kako se tamo postavljaju nalozi. A stavit 100 komada na kupnju po 400 kuna nest ti cifre.Ni 6 kila eura.I na tih jadnih protrgovanih 71 komad skocila jedva 4%.Dobro je da je na ZSE sve manje naivaca. Ljudi se opametili na zalost tek nakon sto su pogubili pare,ali bolje ikad nego nikad jer neki se nikad nece opametit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako nije problem dobronamjerno bih pitao upućenije korisnike:
– bode oči top 10, zašto osim države sve sami mikro ulagači?
– ogroman nesrazmjer kapitala i prihoda, veliki gubici, što može spriječiti da tvrtka u kratkom roku ne pojede samu sebe?
– koliko i po koliko je utrživa imovina tvrtke?

Pa zato menageri sade salatu, dakle sve se radi na unaprijeđenju poslovanja u svakom kontekstu..

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

sto je sa ovom salatarom , navlaci se i navlaci na kupnju a cijena sve manja..usko grlo na izlazu ..[emo_zacudjen]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Vidim, prvih deset dionicara ne prodaju svoje dionice, cak povremeno podebljavaju svoj konto. I jos je nesto znacajno. Medju prvih deset dionicara pojavila su se tri nova, kad se pojavi jedan to nije tako zabrinjavajuci, ali kad su dva i vise novih, e onda nije lose imati barem malo tog papira.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sto vise blate staklenike sve vise kupuju dionicu KSST-R-A…oni blacenjem odvracaju vas od kupnje, ali oni blacenjem firme ne odvracaju sebe od kupnje.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Prijavi ako mislis da se radi o manipulaciji trzistem spreman sam stati i odgovarati za svaku napisanu rijec na ovom forumu i cekam tvoj odgovor na HOMSu doktore.A kome se da citat neka se vrati na stranicu 110 ovoga foruma pa neka slusa doktorove hvalospjeve.Opija se u kaficu staklenika od 4000 kuna,a otrjeznjenje i panika su nastupili na 400.Pametnom dosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Najbolje je kad vise njih orkestrirano pljuje po jednoj dionici, tad dionica cjenovno mora rasti, jer svi oni dok pljuju, oni i kupuju, a gde ces bolje od toga, jer kad vise njih kupuje likvidnost raste, a prije svakog porasta cijene jedne dionice prvo mora porasti njezina likvidnost.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

P/B 0,18 dakle cijena je preko 5 puta manja od knjigovodstvene vrijednosti,kapital c ca.260 mil.kn.Oduzmimo 120 miliona !!! kuna za sve Frenkijeve priče ,ostaje
140miliona kn kapitala(samo vrijednosti zemljišta)kroz cca 116000 dionica ispada 1300 kn po dionici.A 400 je puno?Mislim da samo netko izrazito zlonamjeran može plasirati tako nešto,ili je za to plaćen kako sam i rekao.Sve to piše na portalu moje dionice i u reviziji pa neka svatko sam odluči,ja mislim da je ovo odlična cijena.Molim Frenkija da ne replicira jer već znam unaprijed…

Meni ja jos bolje kad nekolicina orkestrirano navlaci po dionicama tipa dolaze Britanci,NATO,luka za kruzere,hoteli,plaze,poslovna zona(za puste kompanije u Dalmaciji),Todoric,Rajic,a dionica padne sa 4000 kuna na 400. A od svih dolazaka u proteklih 25 mjeseci(od strane 110) dosle samo kamate na naplatu i ovrhe.
Ali sva sreca dijonice presle u cvrste ruke. Rijesili ste se drhtavaca.Ali zamislite cuda dionica vrijedi najmanje 4000,3000,2000,1500,1000,a ti koji te price pricaju ne kupuju je vise ni po 400. Kakav paradoks.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

OK,samo ne znam čemu sekiracija oko toga,pusti nas koji smo unutra da sami odlučujemo ,ti si sve svoje izložio i to je OK.Šta će biti biti će,nadam se da shvaćaš.Vidim da si filantrop par exellence i to mi je drago,ali nemoj pretjerivati.Ljudi se znaju sami brinuti o sebi.Poz

Gledam nekidan graf ovoga papira, pa vidim da je ovaj papir na cjenovnom dnu i ja jučer počeo dokupljivati…evo i danas uzeo par komada…nek se nađe.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close