KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a čuj frenkie pitanje je kome mogu oni prodati proizvode pa i ne čudi pad prihoda skojim jedva krpaju plače i fiksne troškove,
agrokor ima svoje proizvode i to plasira u konzum, strani trgovački centri većinom uvoze, ostaje im jedino tts za na veliko prodati robu
parkirat kamion i ako netko naleti ,koja baba s pazara

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ovde da nije bilo prodaje zemljista za 25 milja kuna gubitak bi bio jos veci od 2011 godine. Na prodaji salate,poma i kukumara su u 2011. zaradili 6 miljona kuna,a 2012. 1,8 miljona kuna sto u principu znaci da se ovdje nista ne radi jer toliki promet skoro pa imaju bakice na pazaru.Ovaj decko pise nekidan da na 5000 m2 u Slavoniji ubere 250 tona poma,a ovi na “48 Ha” u Dalmaciji ne mogu ubrat ni 200. Pa ko je ovdje lud??
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/769917/nije-sve-tako-crno-student-postao-kralj-rajcica/
Kaze sve je počelo prije 12 godina kada su Matejevi roditelji iz hobija podigli manji plastenik, a sada će u Matejevu plasteniku proizvodnja će trajati cijele godine.Ovi iz hobija zaradjuju brdo love,a u Staklenicima je sve pocelo prije 15 godina kad su iz hobija ima bit poceli unistavat firmu.Ovo danas je ocito rezultat tog hobija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A sto se ovdje ceka da neko ugasi svitlo? Svi junaci mukom zamukose(nemoj da mi sad netko bezobrazno odgovori u stilu ne budali kraljevicu Marko jer bi mi to povridilo osjecaje).Oni clanci na kastela.org su ocito ljudi koji su tu lokalci i poznaju situaciju pa prenosim jedan komentar.

Od dolaska Novog Nadzornog odbora i Uprave Društva da li netko zna odgovore na slijedeća pitanja.
1. Koliko je zasađeno hektara i koje kulture.
2. Kakvo je tehnološko i zdravstveno stanje kultura.
3. Koliko je do sada ubrano i financijski uprihođeno u (tonama i kunama).
4. Koja je stručna sprema smjer i radno iskustvo voditelje proizvodnje.
5. Kojim izvorom financijskih sredstava Uprava podmiruje potaživanja radnika kako kome i koliko hoće poslodavac jer isti izvori od prodaje zemljišta su javno obilježeni kao kriminalni.
6. Računovodstvo i Financijska služba se ukidaju zajedno sa radnicima i povjeri će se privatnim agencijama, po kojoj cijeni i zašto.
7. Servisiranje i održavanje se povjerava servisu Suzuci za auta koji su većinom Peugeot.
8. Zašto nisu zasađene sve površine a radnike se na sve načine prisiljava da od muke i bahatosti sami napuste firmu.
9. Zašto ovu firmu vode nestručni i politički instruirani.
10. DA li Uprava poštuje do sada stečena prava radnika.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U utorak sam se provoza malo okolo staklenika prije nego sam poletija i mogu samo napisat onu Djanijevu

Dosa sam natrag viditi svoje
sve je u draci sto zarobila je staklenike

Dosa sam u siromaske dvore
litnje popodne nigdi cuti zive duse

Poletile misli u drugo vrime
u staklenike pune poma i kukumara i salate.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A ponadao sam se da nemaš pristup internetu na putu…[emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pa ne boj se naci ce se neka dobra dusa. Vidis da Vas poklapaju jos od preko tisucu kuna.Na Vasu radost sve nize i nize.Da se niste onako tukli za kupit od SG jer cijena bi sad bila na onih 200-250 o kojima sam pisao prije nepunih 9 mjeseci stranica 431. Sad Vi mozete ovdje pisat sto god hocete,ali ovi puse realno 5 miljuna eura godisnje pa sad racunajte koliko ce zemlje ostat sto duze bude trajala ova agonija,a uvjerili smo se da ne proizvode nista(prihod od prodaje 1,8 miljuna kuna).

@Crumarix

Ma stiga sam vec,ali bez obzira na to ipak je ovo 21. stoljece pa neki imaju internet i u zahodu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie
Mislim da sam dobio nešto tvojih dionica (počeo skupljati oko 500). Uzet ću još između 400 i 350, a tvoje targete čekam za konkretne količine.
Znamo da rad kod nas ne vrijedi ništa. Država nam je sposobna i spremna uništiti baš sve što bi inače bilo gdje drugdje bilo bogatstvo za državu i građane. Ako uz sve to prihvatimo da su nam zemlja i nekretnine bezvrijedni, ne ostaje više ništa. Najbolje da sve što imamo poklonimo i preselimo se u kartonske kutije u blizini javnih kuhinja. Eto, ja sam još uvijek bezrazložno optimistićan. Ironija je što ti na dobro plaćen posao ideš avinom, a ja do posla za bijednu crkavicu idem biciklom. A ja još vjerujem….
Ipak, ako prije konačnog rješenja uspije veliko rušenje cijene, mi smo saveznici. Želim ti mnogo uspjeha u poslu.
Srdaćan pozdrav.


@ Frankie
Mislim da sam dobio nešto tvojih dionica (počeo skupljati oko 500). Uzet ću još između 400 i 350, a tvoje targete čekam za konkretne količine.
Znamo da rad kod nas ne vrijedi ništa. Država nam je sposobna i spremna uništiti baš sve što bi inače bilo gdje drugdje bilo bogatstvo za državu i građane. Ako uz sve to prihvatimo da su nam zemlja i nekretnine bezvrijedni, ne ostaje više ništa. Najbolje da sve što imamo poklonimo i preselimo se u kartonske kutije u blizini javnih kuhinja. Eto, ja sam još uvijek bezrazložno optimistićan. Ironija je što ti na dobro plaćen posao ideš avinom, a ja do posla za bijednu crkavicu idem biciklom. A ja još vjerujem….
Ipak, ako prije konačnog rješenja uspije veliko rušenje cijene, mi smo saveznici. Želim ti mnogo uspjeha u poslu.
Srdaćan pozdrav.

Neka ti je sa srecom.Ja ne dajem nikakve targete nego svoje misljenje kad vidim koliki je ova firma gubitas i koliko je tu malo ostalo za oglodjat i koliko i to malo sto je ostalo moze brzo nestat. Ja ti najiskrenije zelim da na ovome zaradis mada tu zaradu ne vidim.Po pitanju zemlje i nekretnina jasno da su vrijedne i veliki sam pristasa ulaganja u iste,ali samo u one koje stvaraju profit od 8-10% godisnje. I sada kao kobac kibim jednu nekretninu(cak sam se predomislio glede ove zemlje koja se vodi u OVR-1062/13 jer mi je uletilo nesto puno bolje mada i znatno skuplje)pa cemo vidit za nekih mjesec hoce li past realizacija. Ali sto od svojih nekretnina ima KSST,a posredno i dionicari? Samo minus i gubitak. Zakon o radu ne omogucuje da se ti radnici potjeraju na ulicu,a ocito ih ni ne mozes natjerat da rade,a svojim ostankom samo proizvode nemali gubitak. Zato sam i napisao sto se prije ova agonija i status quo okonca to bolje za dionicare.Ali pitam se koliko je to brzo u Hrvatskoj izvedivo? I koliko ce to brzo jos gubitaka stvorit i koliko ce jos vrijedne zemlje ici na placanje tih gubitaka. Optimistican uopce nisam i cesto se pitam kako je moguce biti sretan u drzavi nesretnih ljudi. Zato sam dosta svojih interesa i maknio van Hrvatske. Tesko je odgojiti sretno dijete u nesretnom braku.Gotovo nemoguce,zato je cesto jedina i najbolja solucija rastava.
Po pitanju rusenja cijene sigurno nismo saveznici jer ja nisam po vokaciji destruktivac i ne zelim nikome gubitak u bilo kojem smislu,ali ovdje jednostavno ne vidim prostora za happy end s obzirom na situaciju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie
Slažem se sa mnogim Vašim razmišljanjima i zaključcima…..

Ništa se tu na 400 više ne može kupit, vidi se lagana gužva na bidu, svi bi kupili oko 400, a to znači da će ih malo uspjeti u tome, još nekidan smo se zaletili na 570 kuna.


Ništa se tu na 400 više ne može kupit, vidi se lagana gužva na bidu, svi bi kupili oko 400, a to znači da će ih malo uspjeti u tome, još nekidan smo se zaletili na 570 kuna.

Opet targeti.Te price slusamo jos od 1000 kuna.Nije bitno nadam se da oni sto kupuju ipak znaju sto kupuju(idemo u smjeru jedna dionica jedan pitar zemlje),a napravit podrsku od 350-400 kuna sa 200njak komada na ovoj dionici s obzirom na cijenu nije nikakav problem.Pitanje je da li netko iza tih 200njak komada stvarno sada vise ima namjeru kupit ili manipulira. I kad kupi sto dalje?? Kome ce prodavat osim golubu i Mati.Da ovi ne misle da ce mozda ozenit Todorica ili Rajica??? Izglednije mi se cini da ce ova dva kupovat po kunu od njih. Evo reci cu poput naseg premijera da ne znam,nemam pojma da se nas kastelanski sveznadar ima za sta uvatit. Takve moje izjave mu obicno daju krila pa neka leti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

stize rus sa kuferon punin para.eno mu avion slijece.

aj spasite sta se da spasit pa brzo u Optimu.

New Report

Close