KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


đes franko, nešto se se izmorio, vidim, eno, pobjegože ti staklenici…biće da nisi vjerodostojan glede činjenica, a u svezi s istinom.
Pođi još jedared u katastar. Dvaput mjeri, jednom sjeci.

Ma vraga izmorio.Treba meni mjesec dana nespavanja da se posteno izmorim. Po pitanju KSSTa rastali se mi na 491 i nikad vise .Katastarsko stanje ti nicemu ne sluzi to je posjedovno stanje i ono je dovoljno tebi, golubu, Juri,Mcinchi,parciju,ingromanu… Za one koji znaju je mjerodavan zemljisnik. Dvaput gledam jednom kupujem.
Izvadak iz zemljišne knjige prikazuje činjenično i pravno stanje nekretnine u trenutku izdavanja izvatka. To je jedini dokaz o pravu vlasništva na nekoj nekretnini. Na temelju izvatka iz zemljišne knjige sklapaju se svi pravni poslovi vezani uz nekretnine (ugovori o darovanju, kupoprodaji, zalogu).
Nakon što je prijedlog predan sudu upisuje se u urudžbeni brojevnik. Tako dobiva brojčanu oznaku koja se sastoji od slova Z, od broja predmeta i posljednje dvije znamenke godine u kojoj je predmet zaprimljen. (Urudžbeni broj je ujedno i plomba.)

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


đes franko, nešto se se izmorio, vidim, eno, pobjegože ti staklenici…biće da nisi vjerodostojan glede činjenica, a u svezi s istinom.
Pođi još jedared u katastar. Dvaput mjeri, jednom sjeci.

Možda je opet baniran, nebi me čudilo. U pravilima foruma svašta piše. Da se forum drži svojih pravila ova plahta gore bila bi mu zadnja.
Koliko je samo izvrijeđao inewtona o vezi fonda branitelja i nikome ništa.! A onda priznao da nema pojma. Mislim da forum nije za bezveznjake.

ps:Je.. te još je tu. Sad se raspisao o katastru….sutra će o vatrogascima a onda o tome koja je razlika između vanzemaljca i svemirca.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

garant nečiji plaćenik…tako je radio i na jadroplovu s početka ove godine…plaćenik, garant[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

To golube udri jace. Idemo ljevica,desnica,centralna. Ma kako si ti dobar covjek solidaran,branis slabije. A jadan inewton je valjda s obzirom na “teske uvrede” koje sam mu uputio(i ispricao se mada cinjenicno nista ne mjenja na stvari sto je to FHB) zavrsio na psihijatriji. Sto mislis kako se osjecaju ovi tvoji jaraneni koje si ozenio da ulaze u ovo na preko tisucu. Nikome,nista jel’da??? Ajde malo zbijte redove i ozezite,ali pucajte pravom municijom zahebite chorke. Od takvih doktora su mi se uvijek tresle gace. Nego naivci dosli malo pameti ima bit. Mozda su i naivci poceli gledat katastar,pa usporedjivat sa zemljisnikom,pa tada poceli gledat digitalnu ortofoto kartu ili google earth i svatili da sjeverno od piste ne mozes zgradit NATO bazu ili bazu za kruzere,a za doc do plaze treba pretrcavat preko piste sa sugamanom i japankama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


garant nečiji plaćenik…tako je radio i na jadroplovu s početka ove godine…plaćenik, garant[emo_cool]

Garant. Bice me placaju u burecima. Ali ne boj se tamo cu se vratit kad pocme prica oko dokapa. Ali kao i obicno sa brdom cinjenica i argumenata.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Golube,
ne bi bilo loše da napišeš neki konkretan protuargument Frankievim tvrdnjama, a ne da ga samo grubo diskvalificiraš. To što je pogriješio za fond branitelja, je odmah i ispravio i priznao pogrešku, i to ne umanjuje snagu njegovih ostalih vrlo konkretnih argumenata. Diskvalificiranje nekoga tko konkretno potkrepljuje svoje tvrdnje pokazuje nemoć i poraz na ružan način.

Tako je Frenki, pokaži ti njima. Izvadiš gruntovne za svaki brod posebno i uskladiš s katastrom. Katastar to ti je korisnik a gruntovnica ti je gazda.[emo_smijeh] E kad to imaš odeš do Jadroplova i mašeš tamo ispred upravne zgrade. Samo pazi, imaju navodno zaštitare. [emo_smijeh] Ako te slučajno strpaju gdje ti je mjesto godinama nitko neće pitati za tebe. Tužno.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Golube,
ne bi bilo loše da napišeš neki konkretan protuargument Frankievim tvrdnjama, a ne da ga samo grubo diskvalificiraš. To što je pogriješio za fond branitelja, je odmah i ispravio i priznao pogrešku, i to ne umanjuje snagu njegovih ostalih vrlo konkretnih argumenata. Diskvalificiranje nekoga tko konkretno potkrepljuje svoje tvrdnje pokazuje nemoć i poraz na ružan način.

Koga interesira taj odavno sve zna (što je moguće znati) o KSST. A za ostale je Frenki autoritet. On je vjerodostojan, nema pojma tko prodaje i zašto, najprije kupi dionice na osnovu pozitivnog pisanja na forumu (ovo mi je naj naj…) a onda se uplaši pa proda jer u roku od tri dana nije raspisan natječaj po 10.000kn/1ksst.
Onda se pretvara u Majku Tereziju i pokušava spasiti i mene šaljuči privatne poruke[emo_smijesak]. A ove plahte piše isključivo dobronamjerno jer eto saznao je da Hrvatska ima gruntovnicu i katastar[emo_smijesak] ….saznao je tek kad je izgubio ali bolje kasno nego nikad. Tko ne prepoznaje očajnog gubitnika u niku Frenki tome nikakvi protuargumenti nebi pomogli. Amen.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Tako je Frenki, pokaži ti njima. Izvadiš gruntovne za svaki brod posebno i uskladiš s katastrom. Katastar to ti je korisnik a gruntovnica ti je gazda.[emo_smijeh] E kad to imaš odeš do Jadroplova i mašeš tamo ispred upravne zgrade. Samo pazi, imaju navodno zaštitare. [emo_smijeh] Ako te slučajno strpaju gdje ti je mjesto godinama nitko neće pitati za tebe. Tužno.

Ne golube tamo je druga igra i tu trebas uskladit cijenu broda u hrvatskim brodogradilistima sa realnom pa vidis koliko si preplatio i da nikad neces vratit pare i zaradit lipe na tim perjanicama Jadroplova. Zato i ide dokap da se spasi firma ne zato sto misle od Jadroplova napravit hrvatski seateam. A na KSST ja lipe nisam pogubio. A ti???? A golubica???


@rundo

Greska o fondu branitelja je imala rok trajnosti ravno 8 sati i nikome nije nanjela stetu kao sto je golub u jutrosnjem postu pokusao poentirat,trazio krv/baniranje i slicno. Napisao pogresku u sinoc 20:06 i ispravio je jutros ranom zorom u 4 i ispricao se. Niti nije bilo napisano za vrijeme rada burze. Nema golub nikakvog argumenta no to ne znaci da genijalci nece placat ovo sutra 1000 kuna,ali sto ce ovo nekome stvarno nemam pojma. Ovo sto se sada radi je pretpostavljam kupovina drukerskog kluba izmedju sebe da se dionica vrati makar na 500 i ne bi li se navukli neki novi guraci ili vratili stari da “katapultiraju” dionicu u nove “visine”. Znaci sa troskom od 150-200 kuna brokerske naknade 50tak dionica ce promjenit vlasnika sve po asku,a intencija je da se u ovaj “rast” ukljuce neki novi klinci ili vrati izgubljeno povjerenje. To se radi polagano i sramezljivo jer nikome vise ne odgovara krcanje s ovim papirom jer nitko vise ne zna kako se ovoga rijesit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Societe je FHB i nema te dionice 15 godina, dobili su ih mislim pretprošle ili prošle godine.
FHB-fond Hrvatskih branitelja.
Ajmo ksst na 10 kuna…

I ponovno neistina.Kolega citajte sto ja pisem,citajte,pitajte i ucite ako ne znate. A ako namjerno iznosite neistinu recu cu Vam da na nase branitelje gledate posprdno i svisoka u svrhu jeftinog drukanja i laznog prikazivanja toboze neukih branitelja koji ne znaju sto cine i nije ih briga koliko ce dobit za ovu dionicu,ali to jednostavno nije istina jer branitelji s njom nemaju nista makar u djelu ovog paketa od splitska banke. Ali ovakvim drukanjem dobivamo skroz drugu sliku ovog istresanja. Sve sam vam izlozio na pladnju.I NE PONOVNO KAZEM NE RADI SE O BRANITELJSKOM FONDU NEGO O DIONICAMA U VLASNISTVU SPLITSKE BANKE dobivenih temeljem potrazivanja spomenute banke prema Drustvu. ”

[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

Frenki jučer danas…sutra??[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

…Koga interesira taj odavno sve zna (što je moguće znati) o KSST…. Amen.

Ovo je bilo u stilu i poslije Tita,Tito je li tako golube??? I slazem se koga interesira taj zna da su u 5 godina sa 110 Ha(ako su ih ikada i imali),dosli na 48 Ha od kojih je cisto 18 Ha( bez ovrha i zaloga) . Koga zanima taj zna da ce to oglođat u iduce dvije godine i onda je game over. Koga zanima zna da se u Hrvatskoj privatizacija najavi barem nekoliko puta godisnje,a da naivcine setaju okolo s kuferima punim love i samo gledaju gdje ih ostavit.
Sa ovim oko FHBa se ponavljas jer ocito ni jednu drugu kartu nemas. Pa ako te veseli pisi i dalje.Ja sam se za to ispricao.Jesi li se ti ispricao ovima sto ih navlacis od preko tisucu do danas ili oni odavno sve znaju??? Ali ne znam zasto me napadas ako oboje znamo da ti je ovo prilika za “jeftin dokup”.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Je li ovo u stilu dobre sale nikad dosta??Drzim ti fige da ti ovaj prvi dodje kupovat.Taj je sve sta je kupio od Hrvatske “preplatio”.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close