KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Frankie oprosti ime mi je povukao mobitel.
Srdačan pozdrav.


….A dramatiziraš ko da je smak svijeta što 5% zemljišta očito ide za dug. Da im to zemljište više vrijedi od duga vjerojatno bi ga spašavali ali pošto je to idealno za brojanje aviona neka ih kamatar broji. Zašto to tebe smeta?


@upupup

Ma sve ok. Ja se ne bavim nebitnim stvarima.

E pazi sad ovo.Znaci iz ovoga sto pisete i ti i golub ocito se slazete da to zemljiste ne vrijedi vise od duga. Dug je 1,4 miljona kuna (glavnica) plus kamate i troskovi.Kamate i troskove bi im ovrhovoditelj(Croatia osiguranje) otpisao drage volje siguran sam samo da glavnicu vrate ako imaju ikoga iole sposobnog za pregovarat.Sada ispada da je cijena toga zemljista cca 67 kn/m2(bez kamata i troskova postupka),a za toliko ce otprilike i otic u ovrsnom postupku(68,13 kn/m2). I kazete da ako ne vrijedi zasto ga spasavat. Sad Vas ja pitam da li ovo zemljiste vrijedi i koliko ako vrijedi ili ne vrijedi ni ovih para??? Koliko vrijede onda druga zemljista KSSTa(jasno ona koja su njihova)ako ovo njima ne vrijedi ni 67 kn=8,81erla/m2???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

pocele su tenzije i prosipanje zuci…znaci velika vecina je u gadnim minusima…na 500 kn pjevali se hvalospjevi..nesto se zaradjivalo dok su se naivci zaletavali na kupnju..takvih vise nema i dolazi otreznjenje…prodalo bi se makar i sa minusom ..ALI KOME ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Iskljucen s foruma(opet) jer sam lazov(ovo je kleveta) za sto jer sam se uvatio s moderatorom oko toga da je dalekovodu racun bio u blokadi na 120 kuna i baniran sam mjesecima nakon toga jer sam mu to upoirno nabijao na nos ponekad i neumjesno. Ali gdje je cijena danas?? Je li bio u blokadi?? Je li danas u predstecajnoj??? A sto ga sutra ceka??? Opet iskljucen.Pa ne znaci ako netko ima moc da me iskljuci da je zato u pravu. Ne moze mi se suprostavit argumentima i onda me banira.
Pa tko je bio u pravu bio po pitanju blokade racuna dalekovoda je i maloj djeci jasno. I tada su postane kopije screen shotova sa blokiranim racunima,ali stado ne vjeruje.Tada su slijedili Big Bossa sada slijede tebe. Pa neka puse kad vole.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kao sto sam napisao zadnja sansa za izaci iz ovog smeca ce Vam biti najava privatizacije(samo sto nije.Koliko godina vec slusate ovo??). Iza toga ce biti tko se nije skrio magarac je bio samo sto za magarca nece brojit 10.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie@ argumentima tuces kako treba [emo_palacg][emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

a di nam je big boss ,zabrinut sam za tog čovika !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Frankie vam izbaci procjenu 96% manju nego što je tražio bivši ministar Čobanković i vi ga još pratite,bravo. Nije da mi pad ne odgovara,ali za sve postoji način. Da završimo s tim, ne da mi se više bilo što postati na ovoj temi, uživajte. Kad izađe natječaj vidjet ćemo koliko je kolega bio u pravu, 250 Frenkijevih ili 7000 Čobankovićevih?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

problem je ovdi šta su dosta njih zaradili na rastu od 900 pa sve do 4500, a kasnije su navodno kupovali kad je pala od 800- do 1500
samo nažalost i s dobiti koju su ostvarili su kupili više dionica
a nisu se nadali da će ovliko past, pa su neki izgbili i zaradu i jedan dio svoje love,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@drOETKER

Nije toga bilo jer su pisali uglavnom mentalno zdravi ljudi ali čovjek se može razboljeti i to se nažalost desilo našem Frenkiju. To je žalostna činjenica i meni ga je žao. Na burzi su mnogi izgubili mentalno zdravlje, nije on jedini. Da sam doktor ja bi mu probao pomoči ali ja nisam doktor i zato ga ovim putem molim da mi ne šalje privatne poruke i ne traži moj mail jer mu nemogu dati nikakvu terapiju.[emo_beztona]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


… Kad izađe natječaj vidjet ćemo koliko je kolega bio u pravu, 250 Frenkijevih ili 7000 Čobankovićevih?

Kad izadje natjecaj to ne znaci nista.Apsolutno nista. Pa da stave cijenu 10000 kuna,logika je sto da ce netko ponudit 2000 i da bi trebao skakat od srece jer je prosao kao na piru,a dionica ne vrijedi 250. Cijena je samo jedna prava,a to je ona za koju se proda. Ali sama vijest o natjecaju je jos jedna dobra spekulacija za napucat cijenu.Da li 100,200 ili 300% tko ce znat. Ali tada ce ona dva velika naloga na 560 pocet bjezat,a istovremeno ce Vam se ti isti ljudi istovarat s malim nalozima i pisat ovdje kako dvojici velikih nije cilj prodaja nego kupnja. I to je cijela prica. Nadalje takvih natjecaja je bilo kolko hoces i koji se realizirao???
Kazes ja izbacio procjenu.Nisam ja nista izbacio, samo sam dao misljenje kolko mislim da to vrijedi.Da sam dao procjenu masno bi je platio ali bi i znao sto kupujes . Ovdje uza sve one price nato baze,kruzeri,hoteli,plaze jos samo fali Donald Trump,a i to se da rijesit u Slobodnoj dalmaciji. Kakve su tamo sve gluposti izlazile ovo uopce nije nemoguca misija.
A dionicu vam kontrolira nekolicina dionicara sa rekao bi ne nesto pretjerano puno novca mada im je sada ovo malo pobjeglo van kontrole. A vi se pitajte zasto su bas odabrali ovu dionicu. Prepoznat ce se oni o kojima pisem. I sve te slatke price donekle i izgledaju kao da drze vodu mada su u biti sarene laze,ali vi jos zivite u ljubavi mada osisani za nemale svote novca jer jos uvijek traje tzv period honeymoona,ali mislim da su dani bezuvjetne ljubavi,povjerenja i zaklinjanja u vjecnu ljubav pri kraju.

@golube
Jutros si pisao ma te obrisalo(steta ja bi to sve ostavio)koliko su ljudi izgubili na mojim neistinama. Pa tocno od 500 do 409 ali sada bar znaju da kupuju macka u vreci.A jesi se zapitao koliko su izgubili na tvojim sarenim lazama.Drukas ovdje od preko tisucu i gdje si sada . Nije ovo kraj.Daleko je ovo od kraja.
Ali kad nemas argumenta jasno proglasis nekoga bolesnim,mada je danas jos bolje pali proglasit ga chetnikom ili pederom ali za to nema terapije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

đes franko, nešto se se izmorio, vidim, eno, pobjegože ti staklenici…biće da nisi vjerodostojan glede činjenica, a u svezi s istinom.
Pođi još jedared u katastar. Dvaput mjeri, jednom sjeci.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close