KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što kažu ovi iz fonda, dobro smo ju srušili [emo_smijeh]

Ajde ne izigravajte nevinasca ovdje.Nije prosao onaj sa 100 komada na 517 i sad se vracemo gdje smo i bili.Cijeli bid u trenu nestao.Eno sad i 500 komada na kupnji po 425.Bas je taj namirio ista kupit hahaha.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frankie

Past će i taj, nije u pitanju..ovdje je oduvijek na spomen privatizacije nastala prava jagma za dionicom, pa zašto bi sad bilo drukčije?
Skakalo je ovo u nekoliko dana i sa 600,700 na preko 4000kn…a sad je odrađeno kakvih 10-15%…na još znatno nižim cijenama…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@frankie

Nije vrag da te izulo prije vrimena, tih 100 komada će bit uzeto jednom transakcijom.

a di je onaj sa 17 komada? da ga skinemo instantno i rijesimo ga daljnje brige.

ili je skupljen jucer?

vjerojatno cu jos malo pojacavati poziciju ali bas bih volio njegov skalp 🙂

@Frankie

eto, samo za tebe…[emo_smijeh][emo_plazi][emo_novac]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

kako će se ovo sve skupa završiti uuuu bit će zanimljivo vidjeti.

Ukolik ose u skorije vrijeme pokrene prodaja udjela, ova cijena će se barem utrostručiti..dakle, kolega frankie…još vam je jako povoljno…[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ma nije me izulo kupio sam nesto na 462-470 40 komada prije nekog vremena. Boga mi papilo ovoga na 517.SVaka cast.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako uspiju prodati KSST, uvjeren sam da to neće biti ispod 1000 kn po dionici…a to je na ovu cijenu oko 100%. Naravno, ako bude više zainteresiranih, ta cijena mogla bi skočiti i na 2000 kn.
Na zadnjem natječaju išlo je skoro do 5000 kn, ali to je u današnjim uvjetima SF.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nekako sam dojma da ćemo danas preko 550kn..[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ovdje je bitno nekoliko stvari:
1. fond je danas vjerojatno do kraja izašao (promet danas je skoro 1000 dionica!) i više neće kočiti rast svojim iskipavanjem
2. država zbog ogromne rupe u proračunu ide u brzu privatizaciju svega što nije strateško, a KSST to nisu pa su već stavljeni na listu za prodaju
3. KSST su sada prkatički bez dugova, sa stotinama tisuća kvadrata vrijednog zemljišta na odličnoj lokaciji, od kojeg je veliki dio građevinsko.
4. RH ulazi za 2 mjeseca u EU i cijena poljoprivrednog i građevinskog zemljišta na ovakvim lokacijama znatno će porasti zbog interesa stranaca koji rado kupuju velike zemljišne komplekse i onda ih nakon ulaganja prodaju po višestruko većim cijenama.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close