KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide prema završnom obračunu, do podne bi moglo bit rješeno, a onda avion polijeće sa Resnika.

500.000 čega? Krša i neplodne zemlje na kojoj ništa ne uspijeva osim korova, zatrovanog kerozinom, zabranom gradnje zbog aerodroma. Ono malo plodnog pod staklenicima ima 5 baba na kilo salate. Kupite, navalite. Još samo 600 dionica.


500.000 čega? Krša i neplodne zemlje na kojoj ništa ne uspijeva osim korova, zatrovanog kerozinom, zabranom gradnje zbog aerodroma. Ono malo plodnog pod staklenicima ima 5 baba na kilo salate. Kupite, navalite. Još samo 600 dionica.

Još samo 470 dionica. Da na prodaji nije bio lažni skriveni nalog već bismo bili gotovi.

Što je ovo?? …zvijezda dana na ZSE su K.Staklenici? Ova bezvrijedna neplodna zemlja se dobro trži. Navodno izmjenom zakona o gradnji nije ni toliko bitno jel zemlja jako ili slabo plodna[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Što se bojite ovo postati?

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-indeksi-pali-kastelanski-staklenici-dobitnici-dana/ar-62507/

“Dobitnici dana bili su Kaštelanski staklenici (ZSE:KSST-R-A) koji su uzletjeli 8,3 posto, na 480 kuna, uz 285 tisuća kuna trgovine. Riječ je o jednoj od kompanija gdje bi se država uskoro mogla riješiti vlasničkog udjela, kako je nekoliko puta potvrđeno posljednjih tjedana.”[/b]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

cestitam svim vlasnicima ksst. sritno i dalje.

golubv
Ključna riječ je pokušava se riješit,ali im baš ne ide od ruke.

cestitam i ja svim starim imaocima i zelim dobru pocetnu cijenu od strane drzave.
a ujedno isto zelim i svim novima medju kojima sam i sam od danas 🙂

evo malo sam vam se pridruzio, bilo bi mi bezveze samo sa strane promatrati razvoj dogadjaja u slijedecim mjesecima….

ili mozda tjednima [emo_namigusa]

Raslo 5% i odmah euforija…što će tek biti kad krene natječaj? Ovih 5% nije spomena vrijedno, cijena dionice KSST će skočiti tek na vijest samo što onda neće više biti vremena kupiti. Bilo je tako prije dobre dvije godine i opet će[emo_palacg]
Ni onda nitko nije htio kupiti jeftino, na 900 su već mislili da je plafon jer kao raslo je od 300 do 900 i neće dalje. A onda je bilo jeftino kupovati po 4500[emo_smijesak]. Ali Kradeze nije uspio prodati firmu jer su šlampavi i ljeni a i zbog visoke cijene(7000)pa je cijena počela padati.

Sad sigurno neće biti 7000, nešto , recimo 30% je uzela kriza, nešto su dali za dugove(20%) ali ostalo je još mesa 50% ato je cca 3500. Ako kupac ispregovara popust na količinu, recimo 20%, opet smo na 3000kn a tu je onda stvarno sve uračunato. Oni koji drže kupljeno na 4500 na žalost neće izači bez gubitka.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Danas…

hehe..trejderi su 3 puta kupovali i prodavali…dosta 15Kn..uf, ode gore, vraćaj nazad..ne ide dolje…prodaj …ne opet potpora…kupuj…uf, istresanje..prodaj dok možeš….FORA !

I sve za zaradu od 10-30 kuna, na dionici kojoj predviđaju cijenu 2500Kn višu ?

A po stilu kupnje čini mi se da je i TOP10 dokupio .

Ako sam u pravu, danas je SG ostao bez cca 300-350 dionica, do kraja tjedna su vani, ako to baš žele . Obično rasprodaju veće količine krajem mjeseca .

ps: kad bi bilo sloge, zainteresirani bi im zadnjih 600 komada mogli uzeti po 470, čemu natezanje, kad oni žele prodati ?

tek sad vidim da pišem danas za jučer…kasnim[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

SG upravo izlazi sa zadnjom dozom, moglo bi nakon toga plus uravnoteženje više puta.

Izgleda da je izašel…nema više onih “robot” naloga.
Tak da, mislim si, možemo fino lagano prema gore, a poznavajući hrvatsku pohlepu mogli bi i u nebesa.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close